373 Shares 3589 views

Ciąża: jak zrozumieć, że walka zacząć?

Pierwsza ciąża – najbardziej ekscytujący czas dla każdej kobiety, ponieważ jest wypełniona nowych doświadczeń, wydarzeń i problemów. Dostawa będzie łatwe, trzeba się przygotować na to, aby dowiedzieć się więcej o procesie, ponieważ, jak mówią, przezorny zawsze ubezpieczony. I oczywiście, przyszła matka wiele pytań na ten temat, ale większość kobiet są zainteresowani w takim momencie: jak zrozumieć, że walka zacząć? Istnieją pewne oznaki tzw prekursorów urodzenia, za pomocą którego można ocenić, co wkrótce zacznie walczyć, a następnie sam proces wydalenia płodu.

Oznaki zbliżającego się porodu

Mimo że kobiety muszą nosić dziecko dziewięć miesięcy, na samym początku ciąży zacząć się martwić o kwestie związane z porodem: w jaki sposób urodzenia dziecka? Jak zrozumieć, że walka zacząć? Jak je przygotować i zrobić im nie brakuje? Często zdarza się, że praca zaczyna się nagle i złapał przyszłą matkę przez zaskoczenie. Ale jeśli przygotować się do tego procesu i dowiedzieć się o nim więcej, możemy zrozumieć, gdy się rozpocząć po urodzeniu dziecka. Na przykład, zmiany takie jak częste oddawanie moczu opadaniem brzucha, nawracające skurcze macicy, zmiany nastroju, apetytu i odkrztuszanie czopów śluzowych mogą być objawy zbliżającego dostawy.

Skurcze – główną cechą rodzajów

Głównym objawem rozpoczęcia porodu są skurcze, które towarzyszą wypływ płynu owodniowego. Skurcze mięśni macicy, zwane w których ujawnienie jej szyi, ułatwia przejście dziecka przez sposoby narodzin matki. Zatem istnieje dokuczliwy ból brzucha, podobny do bólu podczas menstruacji. Można też poczuć się jak dziecko naciska na kości łonowej, a jednocześnie nie są mrowienie w okolicy. wzrosła macicy ton, a brzuch staje się bardzo trudne, zaczynają boleć talii. Podobne odczucia mogą pojawić się pod koniec treningu z atakami. Skąd wiesz, że to walka fałszywe, nie prawda?

Szkolenia (false) skurcze

W ostatnich tygodniach ciąży, kobieta może czuć skurcze. Ale nie martw się, trzeba słuchać swojego ciała, bo te skurcze mogą być fałszywe. Tak więc macica „wyszkolony” przez przygotowanie ciała do nadchodzącej przyszłości rodzajów macierzystym. Jak określić, co poszło na treningu pracy, i nie są prawdziwe? Istnieje kilka różnic, które można zrozumieć, co tę walkę, i czy udać się do szpitala.

walka Szkolenie:

  • zmniejszenie nieregularny;
  • n Trochę czasu;
  • Czas pomiędzy skurczami może zmieniać się od 15 minut do godziny, bez zmniejszenia czasu trwania tego okresu;
  • Ból może trwać kilka godzin, a następnie przepaść. Jeśli wziąć ciepłą kąpiel, ból ustępuje i ostatecznie znika całkowicie.

Prenatal (real) walka:

  • skurcze występują w regularnych odstępach czasu, ze wzrostem częstotliwości skurczów, a odstęp pomiędzy nimi zmniejsza się;
  • Pierwsze skurcze może trwać tylko 30 sekund, lecz po czym ich długość wzrasta;
  • Czas pomiędzy skurczami może być początkowo około 15 minut, po czym szczelina jest stale maleje, osiągając około jednej minuty;
  • po zrobieniu ciepłą kąpiel lub prysznic skurcze stają się bardziej regularne i bolesne.

W związku z tym, na pytanie „Skąd wiesz, że rozpocząć walkę?” Można odpowiedzieć następująco: jest to niezbędne do monitorowania czasu trwania skurczów i odstępy między nimi, albo wziąć kąpiel, więc można zrozumieć, że jest fałszywa lub prawdziwa walka.

przydatne informacje

Nie mniej ważną cechą jest to początek pracy pęknięciem błon. Mogą odejść zanim ataki, to należy natychmiast spotkać w szpitalu. To może być również to, że walka już się rozpoczęła, ale woda jeszcze nie przeniósł, to położna przebić samą bańkę, procedura jest bezbolesna, ale więcej aktywności zawodowej wywołujących. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, płyn owodniowy muszą być przejrzyste, ale jeśli jest to brązowy lub zielony, należy natychmiast szukać pomocy medycznej.

wniosek

Jak zrozumieć, że walka się rozpocznie, to nie jest bardzo trudne, nie należy mylić z niczym. Najważniejsze – nie panikuj, wykonaj wdech i spróbuj się zrelaksować, to pomoże zmniejszyć ból, także po urodzeniu są one bardzo szybko zapomniane. Musisz myśleć o najważniejsze – o dziecku, które ma się urodzić, że po raz pierwszy biorę go w ramiona i przycisnął do piersi. W tym momencie można i mieć trochę cierpliwości.