319 Shares 7684 views

Jak narysować kombajn: narzędzia i zalecenia

Wielu chłopców lubi rysować tyle samo, ile dziewcząt. Jedynie ich interesy leżą w dziedzinie transportu i technologii. Dlatego młodzi artyści często pytają rodziców, aby nauczył ich rysowania kombajnu. Ale dorośli nie zawsze rozumieją, jak to zrobić.


Aby zrozumieć, jak narysować kombajn, musisz zrozumieć, jakie składniki tej maszyny rolniczej należą. I oczywiście wybierz odpowiednie narzędzia. Proces ten przyciągnie nie tylko małego chłopca, ale i jego rodziców. Rezultatem jest ciekawy i złożony rysunek.

Jakie części składa się z kombajnu?

Przed próbą przedstawienia maszyny agrarnej należy zrozumieć, jak kombajny wyglądają w polu i jak są używane. Jest to narzędzie techniczne, które jest niezbędne do zbierania zbóż. Oprócz urządzenia do cięcia uszu i oddzielania ziaren od pnia muszą mieć rurę, przez którą transportowany jest do ciężarówki.

Kombinacja składa się z kilku głównych części, które muszą być przedstawione na rysunku:

  1. Kabina (podstawa samochodu, w którym siedzi kierowca).
  2. Połączyć koła (tylniej trochę przodu).
  3. Maszyna do smarowania i nagniatania (przód kombajnu).
  4. Rura, przez którą wlewa się ziarno do ciężarówki.
  5. Małe części (szkło, drabina, rura wydechowa, lustra).

Ogólny schemat wygląda raczej skomplikowany. Ale wizerunek każdego szczegółu osobno nie będzie trudności.

Wybór narzędzi

Jak narysować kombajn? Przede wszystkim należy przygotować się na proces twórczy. Każdy początkujący lub profesjonalny artysta pochodzi z prostego ołówka. Jest to proste i dostępne narzędzie, które jest łatwe do narysowania i naprawienia błędów, jeśli wystąpią.

Z reguły nudne jest, aby dzieci rysowały się tylko prostym ołówkiem. Wszakże jest to w zasadzie ograniczone do możliwości. Dlatego mali artyści wolą odebrać kolorowe ołówki lub znaczniki. Rysowanie ich od początku nie jest bardzo wygodne. Kiedy jednak dzięki pomocy mamy lub taty, ogólne linie i szczegóły kombi są gotowe, młody artysta może nadać obrazowi jasne kolory. To będzie wspólny proces twórczy dla dorosłego i dziecka, które przyniesie wiele przyjemności.

Narysowanie łącznika nie jest warte. Tylko wtedy, gdy masz zaufanie do swoich umiejętności i umiejętności artystycznych. Przecież nawet nie można usunąć dodatkowej linii, tak że jest niewidoczna.

Jak narysować kombajn w etapach

Każdy proces twórczy można podzielić na kilka etapów. Aby szybko zrozumieć, jak wyciągnąć z kombajnu, można skorzystać z instrukcji krok po kroku. Poniżej znajduje się przybliżony algorytm działań:

  1. Na początek lekko naciśnij ołówek, aby narysować prostokąt kabiny i kół. To określi rozmiar maszyny.
  2. Szczegóły kabiny można wyciągnąć po. W drugim etapie musisz reprezentować młócarkę i młynek. Jest to duży cylinder, który leży poziomo przed kombi.
  3. Potem trzeba wyciągnąć dużą rurkę, przez którą ziarno będzie wylane do samochodu.
  4. Kiedy główne części kombajnu są gotowe, można zacząć trywialność. Tutaj możesz połączyć fantazję.

Rysowanie kombajnu nie jest tak trudne, jak się wydaje. Przygotowanie się do tego procesu i niespiesznych działań pozwoli uzyskać dobry wynik, który zaspokoi zarówno dorosłego, jak i dziecka.