315 Shares 3462 views

Veronica Belotserkovskaya: biografia, rodzina i życie osobiste. Ciekawostki z życia veroniki Belotserkovskoy

Życie veroniki Belotserkovskoy ciekawy i urozmaicony. Ona jednomyślna, cel do siebie i wymagających innym. On nie może tolerować złych, stwardniały i głupich ludzi. Nie rozumiem, jak można się przyjaźnić z kimś, jeśli nie o tym mówić, ale wciąż wierzy, że utalentowany człowiek nie potrzebuje, że ktoś pomógł mu rozwinąć swoje umiejętności i odnieść sukces.

Rodzina i dziecko

Rodzice Weroniki żył skromnie. Urodziła się w zwykłej rodzinie. Obchodzi swoje urodziny w dniu 25 czerwca. Mama – z Odessy, pracował w szkole jako nauczyciel literatury i języka rosyjskiego. Ojciec urodził się w Petersburgu i poświęcił swoje życie inżynierii. Mała Nick mieszkał i studiował w Petersburgu, a latem został on wysłany do babci, która była wpływowym i dość dobrze znana osoba w Odessie, uzyskać zdrowsze nad morzem. Moja babcia pracowała w fabryce jako główny lekarz weterynarii.

Nick, spacery wzdłuż plaż Odessy, marząc o tym, jak reszta jej życia, jak to będzie w przyszłości.

Badania i pierwsza miłość

Veronica Belotserkovskaya uczęszczał do szkoły z zaawansowanych badań fizyki i matematyki. Po ukończeniu studiów i uzyskaniu dyplomu wstąpił do Leningrad Institute of Technology. Życie studenckie to całkowicie wciągnięta do jego okręgu. Dziewczyna, będąc studentem pierwszego roku, zakochał się z artystą i wkrótce wyszła za niego. Nawiasem mówiąc, do męża oligarchy miała cztery oficjalne małżeństwo i ślub cywilny. Tu jest lekarz rodzinny Veronica Belotserkovskaya. Biografia jest bardzo ciekawy i pełen soczystych szczegółów.

Raz żonaty, była otoczona przez ludzi kreatywnych, pełnych artyzmu i pomysłów. W ogóle, o fizyce i badania w instytucie, ona stopniowo zapomniał. Skinęła sztukę. Nick trafia do wyższych studiów reżyserskich. Nawiasem mówiąc, krewnych, przypominając interesujących faktów z życia veroniki Belotserkovskoy, powiedz nam, że tylko wtedy, gdy włączono w szkole, pomimo faktu, że dziewczyna nie miała wyższe wykształcenie, i był to jeden z niezbędnych warunków dla wszystkich, aby uczyć się na kursie. Nick, zdanie egzaminów i ich rysunki, z 20 możliwych punktów zdobył 19. Wszyscy nauczyciele w jednym głosem powiedział, że ma talent, a nie brać Nick po prostu nie mogę.

Veronica Belotserkovskaya studiował tu na trzy lata. Dyplom jednak, że nie poszedł do odbioru. Podróż do Moskwy został odwołany ze względu na drugi (drugi, ale nie ostatni) ślubnej Nicky.

Znajomość bankier Boris i wesele

Belotserkovskaya Veronika Borisovna zanim poznała swojego przyszłego męża oligarcha był już udany i zamożny 28-letnia kobieta. Miała agencję reklamową i pracował w urzędzie pierwszego kanału w Petersburgu. Równolegle projekt doprowadził do sieci – czasopismo „Dog Ru”. Nick był wolny i szczęśliwy. Cieszyła się życiem, bawić się i zrelaksować. Jakoś musiała povodit tramwaj potajemnie pracować koparką nawet strzelać z tego Kałasznikowa. Jednak po strzelaninie ona dawno doświadczył bólu w ramieniu z powodu ogromnego siniaka że włożyła kolbą. Oczywiście, to wszystko było zabawne. To jest daleko od wszystkich ciekawych faktów z życia veroniki Belotserkovskoy. Przed spotkaniem z inną kobietą bardzo lubił sporty ekstremalne.

Nagle poznała bogatego rosyjskiego bankiera Boris Belotserkovsky, który był starszy od niej 16 lat. Zaczęli spotykać, a rok później, zaproponował, aby żyć razem. Nike od dawna wymówka zostawić wszystko tak jak jest. Ale Borys, obrażony, że nadszedł czas, by żyć razem. Nick zrezygnował i przeniósł. Wkrótce po ich ślubie.

Życie po ślubie z oligarchy

Po ślubie, Nicky życie drastycznie się zmieniło. Nowożeńcy długo mielenia razem. On – spokojny i zrównoważony, to jest – kapryśna i energiczny. Na początku, Nick Belotserkovskaya próbował zmienić naturę człowieka, ale w końcu zrozumiał, że on jest świetnym psychologiem, zmienił ją. Kobieta stała się spokojniejsza i bardziej zrównoważony, mądrzejszy i bardziej powściągliwa. Słowo autorytatywnie dla męża. Po Nick przyznał w wywiadzie, że rozumie on żonę tylko jednym widoku.

Po ślubie, agencja reklamowa postanowiła odejść. Wraz z mężem przeniosła się do Francji. Gdzie osiedlili się w przytulnym domku na plaży z pięknym tarasie. Veronica zawsze marzył o takiej gniazdo dla jego rodziny. Daczy w Rosji kocha. Tylko długi czas rozstać się z Francji nie chce.

Po raz pierwszy po przeprowadzce za granicę kobietę brakowało i nieodebranych. Usiedzieć, nie była przyzwyczajona. Gdy jaja gotować pyszne cukinia, poszedł do konserw, i pomyślała, że staje się domem. powiedział wewnętrzny głos stanowczo, że nadszedł czas, aby coś zmienić. Ale co, jeśli naprawdę kochać godzinami stać przy kuchence i gotować coś prostego i pysznego? Nick znalazł sposób przez łączenie ulubioną aktywność użytecznej rozrywką.

kucharz pomysł

Pomysł, aby stać się blogger i pisać książki kucharskie pojawił się spontanicznie. Wcześniej, Nick był reprezentowany przez spędzać czas w Internecie nudne głupie zajęcie. Jak się okazuje, jest o wiele bardziej interesujące i bardziej zabawne. Ogólnie rzecz biorąc, kobieta zdecydowała się zostać blogerem i rozpocząć pracę nad własnymi projektami w sieci. Ona szczególnie chciał stworzyć swój własny blog kulinarny. Przepisy veroniki Belotserkovskoy rośnie popularność. użytkowników sieci lubiany nie tylko żywności, ale także ciekawy sposób, w jaki opisała proces gotowania. Nicky niestandardowe słownictwo i nieco poufale, proste i oczywiste dla każdego, kto dopiero zaczyna uczyć się podstaw gotowania.

Książki Nicky Belotserkovskaya

Pierwsza książka, którą napisał i opublikował, zwany „Recipkies”. Wszystkie zdjęcia i szczegółowe przepisy na kobiety, aby zrobić samemu. I jakość obrazu była wysoka. Wszystkie potrawy wyglądały apetycznie i znakomicie gustowne. Oceny krytyków i czytelników pierwszy po książce zostało zmieszane. Ktoś wyraził pogląd, nieprzyjemne, ale większość opinii były mimo wszystko pozytywne.

Tak wszyscy wiedzieli, że Veronica Belotserkovskaya – nie tylko żona jednego z najbogatszych rosyjskich oligarchów, ale również bardzo utalentowaną osobą. Wkrótce wychodzi nawet książkę nie mniej uderzające tytułem „Dietkies”. Gdy tylko został wprowadzony na półkach, gdy cały nakład został wyprzedany. Poniższe książki receptur, które zostały obrobione Nick poświęcony dania Włoszech i Provence, mięso, wino. Przyszedł kolejną książkę jak kontynuacją pierwszej, zatytułowanej „gastronomiczny Recipkies”. Nawiasem mówiąc, właśnie o czytelników książek Belotserkovskaya można trzymać w dłoni edycji świeżego zatytułowanej „Pastapasta”.

matką wielu dzieci

Bardzo udany matką wielu dzieci Veronica Belotserkovskaya. Dzieci (i istnieje pięć z nich) po prostu kocham.

Najstarszy syn jest dorosły i żyć niezależnego życia, człowieka, rodziny. Dwa średnie – w tym samym wieku. Studia w Anglii. Ze sobą stale rywalizować w toku i wymagają większej uwagi. Małe jak nazywa syna Nick, bardzo utalentowany sprytnego rudowłosego chłopca. On – uczeń prestiżowej szkoły, gdzie wstąpił po zdaniu egzaminów wstępnych. Najmniejszy natomiast nie szczególnie wyróżnia się w talent, ale ma przed sobą świetlaną przyszłość.

W sprawach edukacji kobiety nie jest ścisłe. To jest demokratyczny i sprawiedliwy, nie próbuje naruszyć dzieci i słuchać ich opinii, w szczególności nie koliduje z ich rad. Nick uważa, że normalny rozwój potrzebą dziecka, aby dać mu więcej swobody.

Marzenia i rzeczywistość

W swoich snach, Veronica Belotserkovskaya chciał mieć dom nad morzem o powierzchni zewnętrznej i dużym okrągłym stole. Jest reprezentowana w tym przytulnym gnieździe jej duże życiu rodziny. Wokół biegu i igraszki dzieci …

Po wielu latach jej marzeń. Był tam dom na plaży z werandą, która nie zatrzymuje śmiech dzieci i kochającego męża obok. To – niesamowita kobieta, a wszystko zaczęło się proste i normalne. Nick nie wiedział nawet, że nie będzie tylko szczęśliwą żoną i matką, ale również bardzo dobrze znane osobowości.