164 Shares 5329 views

Kilka wskazówek, jak zbliżyć się do walki i jak szybko rodzić

Wszystkie kobiety z niecierpliwością oczekują narodzin ich dziecka. Ale zobaczyć ich okruchy, pani niezbędne aby przeżyć poród. Jak szybko rodzić i jak to zrobić, aby przyspieszyć pojawienie się dziecka na świat? Kwestie te są interesujące dla wielu matek, więc należy zrozumieć.

Proces porodu

Jeśli kobieta już się rozpoczął walkę, musi zrobić wszystko, co w jego mocy, aby urodzić jak najszybciej, oszczędzając w ten sposób siebie i swoje dziecko przed niepotrzebnym cierpieniem. Tak, kilka wskazówek, jak szybko rodzić. Wskazówka jeden: aby pozbyć się strachu. Strach wiąże, nie daje kobiecie możliwość odpocząć i zrobić to, co jest konieczne w celu ułatwienia pracy. Tylko spokojnie, tylko skupić się na danie główne – jest kluczem do łatwego i szybkiego dostarczenia. Jak szybko rodzić, Zarząd drugie: trzeba mieć pewną swobodę działania. Kobiety są często organizm sam powie Ci jak to zrobić łatwiej, wygodniej, mniej bolesne. Jednak takie „amatorskie” Matki większość lekarzy są negatywne, twierdząc, że tylko oni wiedzą, w jaki sposób i kiedy należy podejmować żadnych działań. Dlatego lepiej jest nadal rodzić w prywatnych klinikach (istnieją więcej niż wygodne z różnych „innowacji”), gdzie znajduje się wszystko, co niezbędne, aby ułatwić i przyspieszyć pracę. Kolejna wskazówka jest, aby szybko rodzić: wystarczy przygotować się do porodu. Aby to zrobić, trzeba nauczyć się różnych technik oddychania, które nie tylko łagodzą ból, ale również przyspiesza działania generycznych, aby wiedzieć, kiedy i jak zrobić lepszą postawę. Warto zauważyć, że wszystkie te sztuczki nauczył w zwykłym toku przygotowań do porodu, co jest lepsze, aby odwiedzić wszystkie przyszłe matki.

Jak rodzić wcześnie?

Ale są chwile, kiedy pozornie termin dostawy zwróciła, ale dziecko jest absolutnie nie dzieje się urodzić. Co można zrobić, aby rodzić wcześnie? Nie mogą być również pewne wskazówki. Tak więc, większość matek i ginekologów zalecane „papaterapiyu”, czyli intymność. I pożądane jest, że pani otrzymała maksymalną przyjemność. To odpręża nie tylko szyjki macicy, ale także dać ciału sygnał. Orgazm żeńską w tonie macicy, a tym samym może początek porodu. Wskazówka druga: szybko przyniesie, można przeprowadzić stymulacji sutków. To nie boli kobietę, nawet jeśli nie powoduje skurcze. Będzie ona również pomóc przygotować się do karmienia piersią. Jednak większość kobiet twierdzi, że po kilku sesjach masażu sutków, zaczynają odczuwać chęć przewidywanym wystąpieniem porodu. Dlaczego tak się dzieje? Faktem jest to, że stymulacja wywołuje falę w mleku matki, i jest odpowiedzialny za tego hormonu oksytocyny, który, nawiasem mówiąc, jest również odpowiedzialny za pracę. Wskazówka trzecia: większość matek proszeni są o umiarkowanej aktywności fizycznej. A jeśli nie powodują one walk, ale przynajmniej będzie korzystne dla organizmu.

Czego nie robić

Jeśli kobieta powtarza sobie: „Chcę mieć szybszy, co robić?” – powinna być w stanie filtrować wszystkie informacje, które są otrzymane z zewnątrz. Tak więc, każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć czego nie robić, jeśli chcesz szybko wywołać skurcze. Niektórzy ludzie mogą być zaleca się spożywać niewielką ilość alkoholu przed snem. To zła rada, której nie trzeba zwracać uwagę. Można też słuchać z zaleceniem, że do zbliżenia walk jeść pikantnych potraw. Oczekiwane wyniki to nie będzie dokładny, ale można zrobić zgaga lub żołądka.