417 Shares 8688 views

Arthur: nazwa, która oznacza w różnych okresach życia

Każdy z nich niezapomniana chwila w życiu – oczekiwanie na dziecko. I każdy rodzic zaczyna myśleć: „A jakie imię dać swojej doskonałej oszołomieniu”

Po każdej nazwy jest piękny na swój sposób. A także nosi starożytne znaczenie, które mogą w pewnym stopniu wpłynąć na losy dziecka. Jednym z najlepszych jest uważany nazwa Arthur, w tłumaczeniu – „niedźwiedź” czy „mocarza”. Ale co robi imię Arthur? Pochodzenie jego Celtic i jest tłumaczone jako „moc, siła” z łaciny. Początek nazwa pochodzi od wszystkich słynnego króla Artura, który był kierowany przez opór Brytyjskiego.

Charakter i przeznaczenie

Nazwa Funkcja Artur jest bardzo zróżnicowana. Jako dziecko jest bardzo posłuszny i zrównoważony dzieci. Ale w szkole może znacznie zmienić charakter. Chłopcy są bardzo porywczy i może włączyć się do wewnątrz. Najczęściej ich charakter i wygląd jest bardzo podobny do matki.

Artur ma szczególną cechę – zwalnia się od niepotrzebnych kłopotów mu przeniesienie działalności do innych. Friends on ma dużo, ale nie bardzo blisko.

Arthur: nazwa, która oznacza dla osób urodzonych w różnych porach roku?

Jeśli dziecko rodzi się w okresie letnim, to zwykle dość zamknięty w sobie, nie bardzo rozmowny, bardzo wrażliwy. Urodzony w zimie Arthur, wręcz przeciwnie, bardzo emocjonalny. Hooked, dużo czytam, dość uparty i uparty. Każdy, kto urodził się jesienią – obliczenia. Również bardzo wrażliwe i zepsute, skłonnej do obliczenia wszystko z góry. Arthur, urodzony wiosną, często chorują. Słabym punktem jest ich gardło i płuca.

Arthur: nazwa, która oznacza w dorosłym życiu?

Jest zaangażowany w spokojnej i dostatniej życia. Ci ludzie muszą ciężko pracować, aby osiągnąć sukces. Jego uparta natura może zrazić wielu ludzi w ich otoczeniu. Wszystkie ich awarie wziąć do serca. Osoba o silnej woli, ale ta cecha przejawia się w ekstremalnych sytuacjach.

Arthur: nazwa, która oznacza wybór zawodu?

Wybiera zawód taki sposób, aby nie być w poddaństwie, ale nie doprowadzi. On nie chce wziąć na siebie dodatkową odpowiedzialność. Od niej może stać się dobrym lekarzem, administrator, pracownicy działu sprzedaży. Ze względu na swoją zadumę mogą znaleźć drogę do literatury i sztuki, jak i architektury, a nawet rzemiosła. On jest niezwykle utalentowany, i, jak mówią, wszystko.

Arthur: nazwa, która oznacza w sprawach rodzinnych?

Arthur dłuższego czasu poszukuje jednego, więc żeni później. Ale znalezienie jego wybrany, będzie ogrzać ich opieką, chroniąc od różnych nieszczęść. Ten człowiek może w pełni zaufać. Bardzo wybredna, nie idź do łóżka z kimś. Im głębiej jego uczucia, więc jest to bardziej otwarcie o seksie. Artur jest dość trudne do zrozumienia. Z jednej strony, jest zmysłowy i wypaczone, z drugiej – jego znajome głębokie uczucia, pasja. Ogólnie – dobry ojciec i mąż, ale nigdy nie będzie pomagać żonie w pracach domowych, ponieważ Uważa on, że nie jest to męski zawód. Nigdy nie można przewidzieć jego reakcję. On woli prowadzić inteligentne rozmowy. Aby zdobyć jego szacunek, może ich znajomość sztuki lub ich własny punkt widzenia na kwestie polityczne ty. Jeśli okaże się, że rozmowa zamienia się w konflikcie, to lepiej, aby przetłumaczyć wszystko w żart.