892 Shares 4028 views

Laptop Asus X200MA: przegląd i opinie klientów

Postęp technologiczny nie stoi w miejscu. Pół wieku temu, a nikt nawet nie wie, co to jest komputer. Teraz praktycznie każdy dom posiada własny komputer, laptop lub inny gadżet. Postęp techniczny ściśle splatają się z codziennym życiem człowieka. W tym artykule będziemy mówić o opublikowanym niedawno gadżet, który wprowadził notorycznie firmy ASUS. Tak, będziemy patrzeć na laptopie Asus X200MA, pomówmy o jego właściwości, cech. Zainteresowany? Czytaj dalej!

Laptop Asus X200MA. Przegląd

W tej ulotnej świata, głównym wymogiem gadżety – ergonomii i władzy. Laptop Asus X200MA doskonale łączy te dwie cechy. Nowy gadżet od firmy Asus stworzył poruszenie w świecie technologii komputerowej. Co jest tak niezwykłe laptop Asus X200MA? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć w tym artykule.

Być może główną cechą X200MA – przenośność. To jakość i przyciąga wielu potencjalnych nabywców. Gadżet mobilność jest przede wszystkim ze względu na wielkość. Laptop Asus X200MA waży około kilograma. Wyświetlacz jest rozmiar 11,6 cala. Mając to przenośny laptop może być podjęta w każdej podróży, dużo miejsca zajmuje.

parametry techniczne

Jestem pewien, że wielu z nich uważa, że ze względu na niewielki rozmiar laptop stracił znaczną część spektaklu. Ale tak nie jest! X200MA – to bardzo potężne maszyny. Na pokładzie urządzenie jest warte procesor Intel Celeron N2815, szybkość zegara , który jest 1,86 GHz. Oczywiście, nie jest to top procesor, ale dla użytku domowego i biurowego N2815 doskonale pasuje. Wydajność będzie wystarczająca do pracy z dokumentami z wykorzystaniem Web-zasobów, poczta, skype. Ponadto N2815 wykorzystuje technologię Turbo Boost, która reguluje częstotliwość zegara. Oznacza to, że jeśli duże obciążenie, częstotliwość wzrasta, jeżeli obciążenie jest mała częstotliwość zmniejsza się jako niepotrzebne. Taki system nie tylko usuwa lagi, ale również przedłużyć żywotność samego procesora, będzie chronić go przed przegrzaniem.

W odniesieniu do pamięci operacyjnej, jej laptopa w całym 4 GB. To jest więcej niż wystarczająco dla wszystkich kaprysów użytkowników. Na X200MA warto systemu operacyjnego Windows 8.1, który, jak wiemy, działa prawidłowo na 2 GB. A to oznacza, że użytkownik pozostaje do dyspozycji kolejne 2 GB, które mogą być używane do instalowania różnych aplikacji i programów.

Wideo spełnia GPU Intel HD Graphics, który ma dobre wyniki. Dzięki niemu, laptop jest w stanie renderować informacji wystarczająco szybko. Mówiąc najprościej, X200MA dobre procesy i wyświetla różne grafiki komputerowej.

Asus X200MA laptop ma USB 3.0. Ten interfejs o dużej szybkości, który zapewnia transfer informacji między nośną a urządzeniem. W X200MA mieć aż dwa takie dyski. Również obecny w laptopie HDMI, VGA, RJ-45 i napędów. Ponadto, można zauważyć wejścia dla mikrofonu i słuchawek.

Łączność bezprzewodowa jest dostarczana przez Wi-Fi i Bluetooth 4.0. Ponadto, w notebooku zintegrowana HD-aparat, który pozwala komunikować się z przyjaciółmi i współpracownikami za pośrednictwem odpowiednich służb.

Laptop Asus X200MA: opinie klientów

Wśród zalet urządzenia można dostrzec ergonomii, przenoszenia, dobre osiągi, bogate funkcjonalności, przystępnej cenie. Ogólnie rzecz biorąc, użytkownicy nie pochwalił gadżet. Ale niektórzy nie są zadowoleni z architektury. A jeśli bardziej szczegółowy, zaawansowany użytkownik nie podoba się fakt, że nie może posiadać usuwania lub wymiany baterii, pamięci i innych komponentów. Jednak dla większości użytkowników, funkcja ta nie jest konieczna.

wniosek

Asus X200MA – to świetny laptop do pracy, który jest najlepszy w swojej kategorii cenowej. Jeśli – pracownik student lub biuro, trzeba laptopa, który może być używany do pracy w wolnym czasie oglądać serial, wspinać się w Internecie, Asus X200MA – najlepszym wyborem.