462 Shares 7147 views

Jak schab na patelni, grill lub piec w piekarniku

Pieczone mięso z przyprawami, soczyste, o rumianej, dobrze smażone skorupa tak kuszący wygląd i pachnie! Aby uzyskać taki pyszny obiad, trzeba wiedzieć, jak wybrać mięsa pieczeń wieprzowa na patelni lub w piekarniku, jak je gotować.

Korzystne jest, aby wziąć mięso jest zamrożone, gdy usłyszał wyraźnie zapach, a jego kolor może być postrzegane. Schłodzone w głębi może przesłaniać uszkodzoną warstwę, która nie jest wizualnie zauważalny. Bardzo dobre mięso, oczywiście, jest świeże, a smak zależy od tego wskaźnika. Co potrzeba kupić tylko sprawdzony produkt Usługi sanitarne, a przy pierwszym podejrzeniu złej jakości jest lepiej zrezygnować z zakupu. Zanim zadasz pytanie, jak pieczeń wieprzowa na patelni, trzeba kupić dobrej jakości mięsa.

Jakość mięsa jest blady czerwony lub różowy kolor blady, gdy jego powierzchnia jest dotykana, ręka będzie suchy, mięso nie przykleja się do dłoni, sok z niego jest przejrzysty. Mrożone mięso nie jest to szybki sposób stracić swój smak. Gdy jest zamrożone powoli, woda rozkłada włókna podczas zamrażania tkanek, dzięki czemu mięso podczas rozmrażania niższą jakość, ponieważ traci dużo soku mięsnego. Jak schab na patelni, zależy również od sposobu jego przygotowania.

Przepisy i szybkich sposobów przygotowania wieprzowiny

Po operacji, zwykle nie ma czasu, aby tworzyć wyszukane potrawy, ale w takich przypadkach istnieją proste recepty. Mięso rano, pożądane jest z zamrażarki, aby ją i umieścić w lodówce. Wieczorem będzie już rozmrożone i można rozpocząć gotowanie.

 1. schabowe. centymetr wieprzowina grubości tnie się na porcje, które są następnie kopanie posypane soli i pieprzu, a następnie kruszy z mąką. Zawartość tłuszczu w mięsie wpływa na czas jej gotowania. Jak schab, powie nam ilość tłuszczu na sztukę. Im więcej tłuszczu, tym mniej czasu spędzonego na gotowanie i smażenie. Średnio na średnim ogniu przez 10-15 minut z każdej strony. Jeśli mięso jest dobrze odparty, tym mniej – 7-9 minut.
 2. Wieprzowe, pieczone w piekarniku. Jak schab na patelni, wiesz, to jest teraz możliwe, aby piec w folii w piekarniku. Jak również rozcierać mięsa z solą i pieprzem oraz górny powlekanej majonez, owinięto w folię i umieścić w piecu przez około 30-40 minut. Aby przyspieszyć gotowanie, pokonał kawałek wieprzowiny.
 3. Wieprzowina na blasze. Małe kawałki mięsa cieście natrzeć solą, pieprzem, walcowane w mące. Teraz trzeba umieścić na smalcu do pieczenia (topiony) i kawałków mięsa i posypać je serem. Jeśli pocierać musztarda, mięso będzie miękkie (zwykle robi to z wołowiny, ale żeby przyspieszyć proces gotowania, można wetrzeć i wieprzowina). Gotować 20-30 minut.
   
 4. Escalope. Szybkiego smażenia mięsa może być sucha. Opróżnić to trochę ręcznikiem, a następnie drobno ciętych, płaskie kawałki. Pozostaje sól i pieprz, następnie smażyć z każdej strony. Gdy odwracanie, dodać cebulę. Jak schab na patelni? 7-8 minuty z każdej strony – i gotowe!
   
 5. Wieprzowina. Zgodnie z tym przepisem, można gotować żadnego mięsa, nie tylko wieprzowiny. Kiedy jest jeszcze czas przed obiadem, położyć kawałek w rondlu, dodać całą cebulę, marchew i przyprawy (nie zapomnij umyć i oczyścić wszystkie). Następnie warzywa mogą być usunięte, a kawałek mięsa i pół godziny będzie gotowy. Sol umieścić pod koniec gotowania.
 6. Kotlety. Wieprzowina, oczywiście, jest dobry, ale można dodać trochę wołowiny, jeśli tłuszcz wieprzowy. Konieczność wypełnienia pieprz farsz, sól, wlać śmietanę, dobrze wymieszać i rzeźbić ciasta. Potem potrzebne do użycia w bułce tartej, formować i przesyła silnie ogrzewanego naczynia. Jak długo należy schab? Długie, 5-7 minut po obu stronach. Podawać z dodatkami.

 

zalecenia ogólne

 • Napełniacz może być przygotowana w weekend, a następnie przechowywano w zamrażarce worków plastikowych rozprowadzeniu cienkie warstwy i rozmrażane w razie potrzeby.
 • Nie rozmrażać mięso, jeśli nie masz czasu na gotowanie na raz. Drugi krzepnięcia znacznie wpływać na jego smak.
 • Temperatura w piecu do wypieku żadnych mięsa powinna wynosić co najmniej 220 ° C,
 • Odparty mięso gotuje się szybciej. Nie wkładać kawałki mięsa lub kotlet z bliska; konieczne, aby nie stykały się ze sobą.
 • Panierka nóż naciskania hamburgery, więc nie palą się na patelni.