851 Shares 9383 views

„pod pantoflem” (spektakl) opinie, komentarze, opisy i aktorzy

Odtwarza chorwacki pisarz Miro Gavran się coraz więcej fanów na całym świecie. Ostatnio w Rosji jeden z jego dzieł została wystawiona. Widzowie ustawienia, pozostawiając mieszane opinie o spektaklu „pod pantoflem”. TSDKZH ponownie sprzedaje show. Materiał zdecyduje się pójść do teatru, czy nie.

komedia rodzina

Dziś coraz więcej kobiet i mężczyzn są zainteresowani w teatrze ponownie. Nie jest to zaskakujące, ponieważ tam można odpocząć po ciężkim tygodniu pracy i na dobrym śmiechem. „Pod pantoflem” – nowy rachunek. Pierwszą rzeczą, którą trzeba wiedzieć potencjalnych nabywców biletów – ten kawałek należy do gatunku komedii.

Na etapie rozwijania oryginalnego dramatu rodzinnego. Bohaterowie próbują zwykłych sposobów, aby rozwiązać swoje problemy. Każdy, kto przychodzi do pojawienia się w postacie mogą się znaleźć, odwiedzający powiedzieć.

W pierwszej kolejności zauważyć publiczność dramat autora. Stawia spektaklu „pod pantoflem” przez grę Miro Gavran za. Ten utalentowany pisarz chorwacki. Prace magisterskie umieścić na całym świecie. Jednak w Rosji dopiero niedawno zaczęła zwracać się do dzieła dramaturga.

streszczenie

Oryginalny tytuł pracy – „Mąż mojej żony”. Fabuła opowiada o niezwykłych wydarzeniach, które miały miejsce w zwykłej rodzinie. Główni bohaterowie – Mark i Anna. Ostatnio para obchodziła pierwszą rocznicę wspólnego życia. Ale cieszyć się komfortem nie miały być. Nagle z tyłu więzienia byłego męża Anny – Ivo, którego nazwa została zastąpiona przez bardziej znanych producentów krajowych odbiorców – rosyjski Borys.

Te trzy partie muszą żyć pod jednym dachem. Historia pokazuje, że dwaj mężczyźni Anne wiotkie i giętkie. Wszystko to gra pod pantoflem – wydajność. Recenzje ustawienie bardzo różne. Jeden publiczności cieszył się interesujący i świeży temat spektaklu. Inni goście narzekali, że praca potrzebna do położenia większego znaczenia i intrygi, która jest praktycznie nie istnieje. 2 godzin dalej preparat. Jest przerwa.

Główny bohater

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z istotnych dokonań słynnego pisarza Miro Gavran. Jednak są one zainteresowane w wykonaniu ze względu na odjazdowy, choć nieliczne zespół artystów. Aktorzy stwarzających znanych telewidzom w wielu programach telewizyjnych i filmach. Ze względu na doskonałą trupy miał dobrą pracę reputacji „pod pantoflem” (PLAY). Opinie na temat artystów, zazwyczaj pozytywne.

Rola emocjonalny i silną osobowość Anne udał się do urody Natale Bochkarevoy. Jest to znane wielu widzów w takim serialu jak „Happy Together”. Z powodzeniem udało się odzwierciedlić świat wewnętrzny bohaterki, z udziałem publiczności. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w obrazie aktorka teatralna głównego bohatera był bardzo jasny i emocjonalne. Wiele Botchkareva pójść na koncert.

Męska część zespołu

Kolejna gwiazda – ulubiony artysta od wielu Rosjan Alexey Maklakov. Człowiek znany z roli chorążego Szmatko z serii „żołnierzy”. Aktor stał się rodzajem skórkę, która różni się od innych wykonywania pracy „pod pantoflem”. Moskwa, Mińsk, a nawet Londyn oklaskiwany kondycji artysty.

Kolejny aktor – Borys Shcherbakov. Jego publiczność pamięta, na przykład w roli ekranu jako pułkownik Borodina z tej samej serii „żołnierzy”.

Należy zauważyć, że aktorzy spektaklu dawna znają się nawzajem, tak że nawet widz widzi harmonii i wzajemnego zrozumienia między nimi na scenie.

Oczywiście, komedia nie otrzymałby takiego sukcesu, gdyby nie praca reżysera, który był zaangażowany w Nikita Grinshpun. Ten stosunkowo młody reżyser już udało się dochodzić do siebie. Uważany jest utalentowanym teatru z własnym smakiem i stylem. Widzowie są pewni, że każdy z jego pracy jest interesujący i oryginalny.

Cechy dramat

Widzów zostawić różne opinie i komentarze na wykonanie „pod pantoflem”. Niektórzy użytkownicy twierdzą, że naprawdę lubili ustawienia. Fabuła jest dość świeże, które nie były wcześniej używane, chociaż tematyka stosunków rodzinnych jest bardzo popularny. Teatr goście zachwyceni nowymi dowcipami i scen. Gra wygląda bardzo proste. W tekście nie ma głębokie, filozoficzne zwroty. Cała istota tego, co zostało powiedziane na powierzchni. Autor jest bardzo dobrze obsługiwany przez ideę. Takie wyniki mogą być postrzegane jako rodzina. To wspaniale zrelaksować i rozweselić po ciężkim dniu pracy. Funny będzie zarówno mężczyźni jak i kobiety.

Jednak są tacy, którzy nie lubią „pod pantoflem” (PLAY). Odpowiedź na treści tam ujemne są także: historia nie jest ciekawa, wydarzenia rozwijają się powoli, bardzo łatwy do zrozumienia, co stwierdzenie wynik. Niektórzy mówią, że pierwsza część idzie dość nudne. Po przerwie staje się bardziej interesujące. Inni skarżą się, że komedia nie doprowadza do ich życia niczego użytecznego.

Kontrast w głosach

Natalia jest bardzo jasny, piękny głos podniesiony. Każde słowo jest jasne. Jego wiersze dobrze kobieta woła, choć śmiech, który słychać na korytarzu.

Produkcja „pod pantoflem” jest bardzo emocjonalny. Występ (Opinie otrzymane i innych artystów) jak fani serii „żołnierzy”. Ale w przeciwieństwie do Botchkareva Alexei Maklakov, według wielu użytkowników, ma pewne problemy z dykcją, choć przyciąga publiczność swoją charyzmą. Jego uwagi czasami dostrzec dość trudne. Aktor ma odrębny styl wypowiedzi, która czyni go wyjątkowym artystą. Człowiek doskonale odzwierciedla wizerunek swojego bohatera i staje się „karty telefonicznej”, który oferuje spektakl. Ale czasami społeczeństwo jest na tyle twardy, aby zrozumieć, co mówi od aktora na scenie. Jednak wizyta stan teatru cieszyć się dramat rodzinny, niekoniecznie podjąć każde słowo.

Wielu widzów pozostawił komentarz o sztuce „pod pantoflem”. Recenzje w dotyku wydajności i Boris Shcherbakov. On jest na tle swoich kolegów nie wydają się tak emocjonalne. Głos jest cichy i bezbarwny. Ale to tworzy efekt kontrastu zapewnił użytkownikom.

granica wieku

Nie zadowolić wielu gości i krajobrazy. Scena jest urządzony bardzo ubogi i prosty. Występ będzie znacznie jaśniejsze jeśli aktorzy grali pięknego wnętrza. Inni odwiedzający zauważyć, że w celu skorzystania z gry, bujne krajobrazy nie jest konieczne.

Ma limit wydajności wiekową „pod pantoflem”. Teatr (plakat dostarcza wszystkich niezbędnych informacji), niestety nie otwarte dla wszystkich. Administracja proponuje spojrzeć stwarzających z 16 lat. Chociaż ludzie, którzy widzieli show, zauważył, że lepiej jest przyjść do komedii osób starszych. Młodzi ludzie nie rozumieją humor sytuacji. Również osoby, które nigdy nie były w rutynowych sporów krajowych i skandali, nie docenią tego oświadczenia.

I odwrotnie, im więcej satysfakcji i radości z wykonania są pary, które nie mieszkały razem przez pierwszy rok. Dla osób w średnim wieku stworzył tę produkcję. Więc ma swój występ grupy wiekowej „pod pantoflem”. W TSDKZH, na przykład, gdy już utworzonej własną, dla dorosłych odbiorców, komedie zawsze idzie w parze z hukiem.