239 Shares 2064 views

Rosyjscy aktorzy – „Człowiek przy oknie”

Dzisiaj omówimy film „Człowiek w oknie.” Mówimy o filmie rosyjskiej w 2009 roku, który został stworzony przez reżysera Dmitriem Meskhievym. Taśma została sfilmowana w Petersburgu.


streszczenie

Po pierwsze, omówić fabułę filmu, aktorzy nadal będą prezentowane. „Człowiek przy oknie” – to smutna historia, poświęcona aktorowi Aleksandru Dronovu. Bohaterem pięćdziesięciu lat nie znaleźć szczęście w życiu – żona, niegrzeczny i nieszczęśliwy jeden dba o jego żona, jego syn nie ma w pobliżu. Jednakże, ma zaskakującą zdolność. Z okna, bohater kieruje losami ludzi, przesuwając je w dobrym kierunku. Funkcja ta nie tylko zniechęcać, ale również irytujące żonę i przyjaciela. Raz z winy człowieka zdarza się wypadek. Dronova pojazd zderza się z fotoreporter pojazdu Sony. wszystko pozostanie nienaruszony cud.

Głównymi uczestnikami

Następny będzie prezentowana do aktorów grających główne role. „Człowiek przy oknie” – film, który opisywany Irina Dronov. Maria Zvonareva przeprowadzić tę rolę. Mówimy o rosyjskiej aktorki filmowej i teatralnej. Kristina Kuzmina grał fotoreporter Sonię.

W filmie „Człowiek w oknie” Yuri Stoyanov zagrał rolę Aleksandra Dronova. Mówimy o radzieckiego i rosyjskiego aktora kina i teatru. Otrzymał tytuł Artysty Ludowej Rosji. Wraz z Iloy Oleynikovym zagrała w „mieście”, mówiąc także jako producent. Urodził się w 1957 roku, 10 lipca w rejonie Odessy Ukraińskiej SRR. Pochodzi z rodziny etnicznej, choć mający korzenie słowiańskie. Studiował w Odessie, w 27 szkołach. Matka pracowała tam jako zastępca dyrektora, a był nauczycielem języka ukraińskiego i literatury. Ojciec – ginekolog. Jako dziecko, przyszły aktor pisał poezję, grał na gitarze, film aktor odwiedził studio, zaangażowanych w szermierce. Był szkolony w Moskiewskim Państwowym Instytucie Sztuki A. V. Lunacharskogo. Zagrał w dramacie Bolszoj Teatr Tovstonogov. Doprowadziło program „Miasto” z Iloy Oleynikovym. „Big Family” wziął udział w projekcie. Prowadził program "Live Sound". Brałem udział w dramatized odczytów online „Czechowa żyje.” Pierwsza żona – historyk sztuki Olga Stoyanova. W ten małżeństwo urodziły Aleksey Hlopov i Nikolai Khlopov – są dziennikarze TV. Druga żona – Marina Stoyanova. Trzecia żona – Elena Stoyanova. Ona ma córkę z poprzedniego małżeństwa: Petersburg State University student Ksenia i Anastazja PFUR. Również aktor ma dwie córki – Katarzyna i Jan.

inni bohaterowie

Następny znajdą się aktorzy, którzy grali rolę drugiego planu. „Człowiek przy oknie” – film, który posiada również postać o imieniu Borys Kazantsev. Siergiej Garmash grał tę rolę. Vladimir Stas Vdovichenkov grał – kolejna Sony. Sergey Kozik wykonany obraz badacza Denis Michajłowicz. Siergiej Własow odegrał główną policji. Margarita Bychkova pojawił się na scenie jako aktorka Lucy. Andrei Aksenov zawarte scenę obraz MOUNTER. Natalia Vysočanský odegrała wizażystka. Dmitry Lugovkin przypomniał widzom jako Raider. Victor Babic zawarte wizerunku kierowcy. Paul Harizanov zagrał rolę policjanta. Vitaly Kovalenko pojawiła się w filmie jako aktor. Sergey Muchenikov grał lekarza, według amerykańskiego eksperta. Elena Radevich wykonany obraz dziewczyny w teatrze.

ciekawostki

Oto kilka interesujących szczegółów na temat filmu, aktorzy zostały przedstawione powyżej. „Człowiek przy oknie” – to obraz, który miał swoją premierę w „Kinotavr” Open Russian Festival. Nagroda „Dla Najlepszej Aktorki” na razie otrzymała aktorka Maria Zvonareva. Później był nominowany do „Golden Eagle” nagrody i „Nika”. Obraz łączy w sobie gatunki dramatu i tragikomedii. Producenci są Dmitriy Meskhiev, Sergey Melkumov, S. Shumakov. W sercu tej historii jest skrypt Ili Tilkina.