292 Shares 4964 views

Porady psychologów, jak stać się śmielsze

Każdy chce być odważną, pewną siebie osobą, osobą i profesjonalistą. Zalety dzielnego człowieka są ogromne. Dlatego wielu ludzi pyta się, jak stać się odważnym, a to Nic dziwnego. Przede wszystkim taka osoba nie waha się przed podjęciem decyzji, co oznacza, że nie straci cennego czasu. W tym artykule przyjrzymy się najważniejszym zaleceniom psychologów, jak się śmiać.

Pierwszy sekret, który wcale nie jest sekretem, jest postawą psychologiczną. Niezależnie od tego, jak bardzo jest to tryta, jest to główna odpowiedź na pytanie, jak stać się śmielsze. Udowodniono, że ponad 80% sukcesu zależy od podejścia do problemu, od cech myślenia, od gotowości do przyjęcia sukcesu. Po prostu, z ufności. Pozostałe 10-15% to talent, umiejętności i umiejętności. Jest bardzo precyzyjna wypowiedź – Twój dzień będzie taki sam, jak narożniki warg utworzone rano. Dlatego rano, uśmiech z ufnym uśmiechem, ustawiając żądany ton przez następne 24 godziny. Na przykład rozważ tę sytuację. Dwie osoby, nazwijmy ich Sasha i Pasha, chcemy wzrosnąć. W tym przypadku Sasha – pewny siebie, zdeterminowany i, podobnie jak inni, odważny. Przed zdecydowaną rozmową przygotowuje się do sukcesu, dostrzegając fakt, że odniosą sukces, ale jakże inaczej, ponieważ miał trzecie dziecko, a on naprawdę potrzebuje pieniędzy. Pasha, patrząc na zdecydowaną i zmotywowaną Saszę Uważa, że nie byłby hamowany wzrostem jego wynagrodzenia. Ale w przeciwieństwie do towarzysza, ma wątpliwości i nie jest zbyt pewny siebie. W jego umyśle przewija sytuacje, w których szef wyrzuca go za bezczelną prośbę lub sprawia mu radość. Jak sytuacja się rozwija? Najprawdopodobniej Pasha nigdy nie pójdzie do swego szefa, a Sasha otrzyma tak niezbędny wzrost swojego wynagrodzenia. W takich przypadkach po prostu powiedz, że odwaga miasta trwa.

Drugim elementem odpowiedzi na pytanie o tym, jak się śmiało, jest wiara w siebie. Jeden nastrój nie wystarczy. Nawet po stu porażkach trzeba nadal wierzyć w siły. Trudno się jednak spodziewać. Człowiek odważny nie wątpi, ale działa, on wie, jak działać. Wiara to tylko brak wątpliwości co do prawidłowości jego drogi i jej działań. Wiara w siebie wzmacnia brak oceny. Kiedy człowiek przestaje oceniać siebie i słuchając każdej oceny swoich działań przez innych, zaczyna robić to, czego chce dusza.

Trzecią propozycją dla tych, którzy zastanawiają się, jak stać się śmielsi, jest przezwyciężenie obaw, a nie przymknięcie do nich oczu. Strach może być przezwyciężony, jeśli spotkasz się z nim kilka razy.

Nie bój się porażek, zwłaszcza, że dzielny los pomaga. Zanim coś ważnego, przeanalizuj, że w wyniku porażki może dojść do najgorszego. Z reguły katastrofalne konsekwencje są znacznie przesadzone. Jeśli naprawdę nie stawiasz czoła, nie ma się czego bać. Na przykład najgorsza rzecz, która może się zdarzyć, jeśli spotkasz człowieka na ulicy – spogląda na ciebie dziwnie i powie, że się spiesza. Dlatego myśląc o tym, jak stać się śmielszy, naucz się przewidzieć konsekwencje Twoich działań i wyraźnie zrozumieć, że jeśli zajdziesz trochę więcej inicjatywy, nic straszliwego nie nastąpi.