531 Shares 9692 views

Maska przeciw czarnymi kropkami, które uczynią skórę czystą przez długi czas

Wszyscy marzą o pięknej i zdrowej skóry, ale niestety, nie wszyscy wiedzą , jak prawidłowo dbać o siebie, i jak czyścić twarz zaskórników. Można udać się do salonu piękności, gdzie można zrobić oczyszczanie skóry, skóra może być czyszczone za pomocą ultradźwięków. Albo można spróbować do czynienia z czarnymi kropkami na własną rękę.

Maska przeciwko czarne kropki przygotowują się bardzo łatwo w domu. To pasuje do wszystkich – zarówno kobiet jak i mężczyzn. Ta maska jest przydatna i dojrzewania.

Ta maska przed czarnymi kropkami zalecane, nawet jeśli masz trądzik różowaty, alergie, lub inne problemy skórne twarz. Ta procedura jest najbardziej delikatne, dokładne i bezbolesne. Umożliwiają raz w tygodniu. Maskować przed czarnymi kropkami – jest skutecznym sposobem radzenia sobie z nimi, w których nie ma praktycznie żadnych przeciwwskazań.

Nauczmy się jak zrobić maskę.

Sama procedura obejmuje kilka etapów, które są bardzo ważne.

Krok pierwszy. mycie

Wziąć drobnego mielenia mąki owsianej (1 godz. L.), tę samą ilość mąki grochu i mleko w proszku (można zastąpić jakości przeznaczone dla dzieci). Wymieszać. Dodać do mieszanki trochę ciepłej przegotowanej wody i umyj twarz z nim.

Krok drugi. otwarcie długo

W garnku wlać zwykły rumianek (można użyć tymianek lub lawendy), wypełnić go wrzątkiem i postawić na małym ogniu pod a pokrywa zamknięta. Tomim 5-10 minut. Następnie wyjąć z garnka ciepła i opuszcza rumianek przez 15 minut bez otwierania pokrywy. Musi zebrać kondensat.

Kiedy zmęczony rumianku, bierzemy duży ręcznik, czyni go „namiot” na garnku i pary z porów. Kąpiel pary nie przekracza 5-10 minut w temperaturze normalnej i tłusta, a kiedy jest sucha i czułe – 2-3 minut.

Ważne !!! Jeśli nie jest to zalecane, aby mieć trądzik różowaty lub innych poważnych problemów ze skórą, kąpieli! Po prostu pomiń ten krok.

Krok trzy. Przygotowanie maski

Weź czarny węgiel i wcierać go w mące. Następnie wlać żelatyną szklane miski (1 łyżka. L.) i rozcieńczyć łyżkę letniej wody. Dodawanie aktywowanego proszku węglowego i trochę mleka. Wszystko dobrze wymieszać.

Przyjąć tą mieszaninę w łaźni wodnej i przechowywać aż do całkowitego rozpuszczenia się żelatynę. Należy uzyskać gęstą papkę.

Weź szczotkę i powoduje, że pierwszą warstwę z tyłu i po bokach nosa. Drugie paski umieścić na środku obszaru czole i brodzie.

Ważne !!! W żadnym przypadku nie należy umieszczać maskę pod oczami i delikatną skórę policzków!

Gdy pierwsza warstwa wyschnie nałożyć drugą i trzecią.

Gdy czarne kropki przeciwko masce jest suchy, należy go delikatnie usunąć.

Końcowy etap. zamyka pory

Pokonać jedno jajko, dodać skoncentrowany sok z cytryny, wymieszać i umieścić na tych obszarach, które są oczyszczane. Poczekamy aż suche i umyć się ciepłej przegotowanej trochę wody.

Takie procedury są najlepiej wykonać w godzinach wieczornych. Po nich nie można zastosować krem, a jeszcze bardziej makijaż. Skóra powinna odpoczywać przez co najmniej sześć godzin.

Dowiedzieliśmy się, jak pozbyć się zaskórników, ale teraz porozmawiajmy o innej kwestii, która jest niestety znany wielu. Jak leczyć trądzik? Patrzyli prawie co czwarty nastolatek lub dorosły. Inna nazwa dla Acne – trądzik lub trądzik. Dlaczego nasz organizm wpływa na choroby i jak sobie z tym poradzić?

Po pierwsze, nasz wygląd zależy od środowiska, a także żywności i napojów, które spożywamy. Po drugie – od aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Po trzecie – na nasze zdrowie i samopoczucie.

Wiele osób nie myśleć o tym, co one powodować szkody dla organizmu poprzez spożywanie wysokokalorycznych potraw, alkoholu, co prowadzi niezdrowy tryb życia.

Dlatego w leczeniu trądziku zaleca:

– spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu;

– wyłączenie z tłustych i słodkich pokarmów żywności, a także cukier, kawa, alkohol;

– prowadzić zdrowy tryb życia.

Pokarmy, które muszą jeść w trakcie leczenia:

– produkty mleczne;

– soja;

– świeże owoce i warzywa;

– nakrętki;

– kalafior i brokuł;

– cytrusowych;

– ananas melon;

– czerwona i zielona papryka.

Również zwrócić uwagę na jego higieny: Umyj twarz tylko ciepłą przegotowaną wodą, używać kosmetyków, w których nie tłuste, nie ściskać pimples (blizny mogą pozostać).

Jest jeszcze inny środek – to siarkowy trądzik maści. Zmiękcza i usuwa zastygnięte komórki skóry, jest to doskonały środek antyseptyczny i przeciwgrzybicze.

Stosuje się go w leczeniu trądziku, świerzb, zapalenie skóry. Wstępnie należy oczyścić i wysuszyć skórę, a następnie nałożyć cienką warstwę maści. Nie można myć je codziennie.

Przeciwwskazania do stosowania maści

W kategorii tych, którzy nie mogą korzystać z tego narzędzia, dostać dzieci do trzech lat, osób cierpiących na alergie. Kobiety w ciąży i karmiące piersią mogą stosować go wyłącznie na receptę.