522 Shares 4970 views

Słynny stylista Vlad Lisovets

Słynny rosyjski stylista, popularny prezenter telewizyjny, nowoczesny projektant Vlad Lisovets, jego życie i dzieło interesujące dla wielu jego fanów.

Dzieciństwo, rodzina

Władysław urodził się w Baku (Azerbejdżan) w tysiąc dziewięćset siedemdziesiątego drugiego roku. Jego ojciec – pracownik kolejowy z czterdziestu lat doświadczeń, matka – pracownik laboratorium testowym, paliwo na szynie. Od młodego wieku chłopiec lubił choreografii ukończył szkoły baletowej. Ta sztuka, poświęcił siedem lat swojego życia, ale później porzucił ją. Młodzież zrozumiałe, że nigdy nie będzie solistką słynnego teatru. Wszystko to, co osiągnęła w balecie, można ocenić na „Trzy Plus”. A ponieważ nie jest używany jako drugi lub trzeci on celowo ulubioną rozrywką.

fryzjer

Vlad Lisovets, biografia , który mógłby być inny, gdyby kontynuowała studia baletowe, zainteresował się fryzjerskiej biznesu. To nie przypadek – to zawsze był zainteresowany w kwestiach stylu i mody. Tak rozpoczął naukę w college'u i rozpoczął swoje eksperymenty, które nie zawsze były udane, do krewnych.

Początek życia w stolicy

Pod koniec 1994 roku, Vlad Lisovets przybył do Moskwy i dostał pracę w najzwyklejszym fryzjera, który znajdował się w pobliżu Ostankino. Nie trwało długo, a jego stałymi klientami stały Anita Tsoy, członek „Brilliant” i „Agata Kristi”, Żanna Friske, Vlad Staszewski, Walerij Leontjew i innych gwiazd rosyjskiego show-biznesu.

popularność

Wiadomo młody stylista przyniosła nie tylko jego umiejętności i galanteria szacunek dla kobiet, jak również całkowity brak działań kontrowersyjne. Jak sam mówi stylista jego stosunek do kobiet – jest to raczej genetyczne, zamiast kształcenia specjalnego. Wspomina, że jego dziadek zawsze bardzo taktowny, a nawet szacunek dla słabszej płci, jednak, jak na papieża Lisovtsa.

Praca w telewizji

W 2008 roku Vlad Lisovets rozpoczął talk show o modzie, „formie żeńskiej”, który z powodzeniem udał się do „Home” kanału. Później stał się członkiem jury w projekcie „Top Model po rosyjsku”, tworzyć swój program „Week-styl” własne, które cieszyły się dużym sukcesem pięknych kobiet.

Vlad Lisovets, którego biografia jest obecnie ściśle związany z telewizją, planuje nowe ciekawe projekty dla kobiet, aby pomóc sobie dziewczyna lub kobieta, aby uwierzyć w siebie, aby stać się kobieco i atrakcyjnie.

życie osobiste

Vlad był żonaty. Ożenił się, gdy miał dwadzieścia pięć lat. Niestety, nie ma życia rodzinnego szczęścia niemal natychmiast. żona Vlada Lisovtsa była przeciętna osobowość i jest znany jako najbardziej popularny stylista docenia oryginalność i oryginalności, jest więc dwa lata później postanowił zniszczyć znudzony postawy. O żonę, on zawsze mówił z szacunkiem. Wciąż nie nazywają jej nazwę (w drodze wzajemnego porozumienia), ale twierdzi, że to był bardzo opiekuńczy i zakupy dziewczyna.

Vlad Lisovets że do 42-tego roku osiągnął wiele, teraz mieszka sama. Jednak stało się coraz bardziej myśleć o rodzinie i dzieciom. Dla niego ważne jest, że jego wybór był naturalny. Odnosi się to nie tylko do swego wewnętrznego ja, ale także wygląd. Kobiety pompuje się silikonu zmianę kształtu nosa lub brody, nie był zainteresowany.

„Urząd Barbera” Vlad Lisovtsa

Słynny stylista i projektant w 2013 roku, autor stworzył serię koszulek i bluz. Zostały one pierwotnie pomyślany jako markowe ubrania pracowników urzędu „Barbershop”. Vlad na bluzy projektowych, po ich zdjęcia pojawiły się w Internecie, stały się bardzo popularne.

Co to jest „biuro fryzjer”

Dziś Vlad Lisovets jest właścicielem sieci salonów kosmetycznych. Są zjednoczeni pod nazwą „Office Barbera.” Są one zlokalizowane w samym sercu stolicy. Klienci zawsze oferują najszerszy zakres usług fryzjerskich najnowszych. Ponadto, można uzyskać fachową poradę w zakresie stylu i mody.

Wykwintne i wyrafinowane wnętrze, wygodne i piękne meble, nowoczesny przyjemna muzyka i bardzo profesjonalny personel sprawił salony Lisovtsa bardzo atrakcyjne dla klientów.

„Urząd Barbera” Vlad Lisovtsa reprezentowane w niektórych regionach Rosji. Poza Moskwie pierwszy salon został otwarty w Krasnodarze, słonecznie. Vlad bardzo uważnie monitoruje jakość szkolenia personelu w swoich salonach, bez względu na to gdzie się znajdują. Sam szkoli swoich pracowników.

dobroczynność

W tej kwestii nie Lisovets podoba się rozprzestrzeniać. Ale wszechobecne reporterów dowiedział się, że jest szczęśliwy, aby pomóc szkoły dla utalentowanych dzieci, domy dziecka, organizuje wakacje dla dzieci, które otrzymuje on z tego ogromną przyjemność.