803 Shares 9837 views

W hotelu „Dian” Skhidnytsya: opis, zdjęcia i opinie

ośrodek spa znajduje się w obwodzie lwowskim na Ukrainie – Skhidnytsya. Obszar wsi – 735 ha, cała infrastruktura koncentruje się na obsłudze liczne sanatoria i domy wakacyjne. W obszarze ośrodka istnieją trzy rodzaje wody: bogata w żelazo, takie jak „NAFTA” – słabo zmineralizowane typu woda „Borjomi” – woda alkaliczna. Usługi zabiegów, relaksujące wakacje oferuje uzdrowisko „Dian” (Skhidnytsya). Turyści mają wysoki poziom usług medycznych, zabiegów, źródeł mineralnych, klimatycznych i innych.

ogólny opis

Sanatorium „Dian” (Skhidnytsya) znajduje się niemal w centrum wsi, w pobliżu pijalni № 13. Woda mineralna różni się wysoką zawartość żelaza. Główną cechą, polega na tym, że żelazo jest przedstawiona w postaci kompleksu z materiałów organicznych i w postaci kationów, zawartość jest 36,3%. Jego stosowanie w celach leczniczych pomaga usunąć radionuklidy, radioaktywnych formularz cezu, stymuluje hematopoezy.

Pensjonat „Dian” (Skhidnytsya) znajduje się w pobliżu parku krajobrazowego „Sokolevskie Beskidy”, który ma pozytywny wpływ na ogólny stan zdrowia. Uzdrowisko posiada 7 obudów o różnych numerach klasy oddzielnym domu. Zabieg zapewnia doskonałą obsługę medyczną i pomocny profesjonalny personel. budynek medyczny wyposażony jest w nowoczesne urządzenia, jest to obszar, na relaks i ogólnego stanu zdrowia.

Oprócz procedur medycznych są przewidziane dla gości sportu, spędzania wolnego czasu, wydarzeń kulturalnych, usługi zwiedzania i nawet balonem.

profil medyczny

Sanatorium znajduje się w miejscowości Skhodnitsa. Sanatorium „DIAN” posiada własną specjalizację lekarską i zapewnia leczenie w następujących wskazaniach:

 • przewlekłe choroby przewodu żołądkowo-jelitowego i układu moczowo-płciowego (zapalenie pęcherzyka żółciowego, zapalenie pęcherza moczowego, itp.);
 • Choroby wątroby, trzustki, pęcherzyka żółciowego.
 • Choroba nerek.
 • Cukrzyca.

Każdy camper ma możliwość korzystania z zasobów wodnych zlokalizowanych poza miejscowością, co znacznie rozszerza możliwości leczenia. Zaleca się, aby skonsultować się z-balneolog aby zmaksymalizować korzyści wynikające ze stosowania wody mineralnej.

procedury

Balneologiczna ośrodek oferuje turystom wszystkie możliwości skutecznego leczenia i wypoczynku we wsi. Skhodnitsa. Sanatorium „Dian” dla klientów zapewnia szpitalnych leczenie choroby profilowania, programy, procedury naprawczej stymulujących rezerw wewnętrznych, uzdrowiska i kompleksowych programów w celu rozwiązania problemów kosmetycznych i nadwagi.

Centrum Medyczne „Med Dian” świadczy następujące usługi:

 • Balneoterapia. Uzdrowiskowa zgodnie z zaleceniami lekarza, cztery rodzaje kąpieli (perłowe, suchy dwutlenek węgla, kąpiel aromatyczna, biszofit) trzy rodzaje masażu podwodnego, jacuzzi, trzy rodzaje duszy.
 • Leczenie błoto z Morza Martwego błoto aplikacji.
 • Fizjoterapia. Presoterapii, elektrolityczne, hydro dziąsła nawadniania, magnetyczne, darsonwalizacji, turmalin mat, TENS, diadynamik, jednostka „drugim sercem”, i wiele innych.
 • Masaże. Oddzielne strefy, hydromasaż, masaż za pomocą „Nuga-best”.
 • Koktajle Ozokeritotherapy, kosmetyki, stomatologiczne, tlenu.
 • diagnostyka (USG narządów wewnętrznych, EKG).
 • Wdychanie, speleoterapia.
 • Jelit oczyszczanie zabiegi, zabiegi ginekologiczne.
 • Konsultacje przez lekarzy.

Usługi medyczne są świadczone za opłatą według aktualnego cennika. Poprzez zakup kompleksowego programu rehabilitacji urlopowicz może liczyć na trwały wpływ na leczenia.

Pakiety lecznicze i relaksacyjne

Znaczny postęp na drodze do zdrowego stylu życia, młodości i zdrowia pacjentów, którzy zdecydowali się dokonać przejścia kompleksowych programów i usług oferowanych w klinice „Dian” (Skhidnytsya). Uzdrowisko posiada pięć programów:

 • Anty-stres. Lista procedur obejmuje kąpiele, masaże, fizjoterapia, odżywcze, terapia spa, ukończył ćwiczenia na świeżym powietrzu, w siłowni, wsparcie lekarza śledzenia historii leczenia.
 • Utrata masy ciała i oczyszczanie ciała. Program zapewnia picia wodę mineralną, kilka rodzajów masaży i kąpieli, kąpiel, jelit zabiegów oczyszczających, ćwiczenia, trening rozwijać kompleks w siłowni, klimatu, pomocy medycznej.
 • Leczenie jelit. Poniższe sposoby są używane do osiągnięcia wyniki: oczyszczenie i sadzenie korzystnej mikroflory, fizykoterapii, ozokeritotherapy, diety, klimatu, picie wody mineralnej, nadzór medyczny.
 • Program do leczenia układu mięśniowo-szkieletowego, który obejmuje procedury przepisane przez lekarza.
 • Leczenie chorób urologicznych obejmować całe spektrum Skhidnytsya zasobów ośrodka. Sanatorium „Dian” podnosi indywidualny program dla każdego pacjenta.

pokoje

Struktura „Dian” ośrodek składa się z siedmiu budynków i domku. Numer Hull 1-3 – jest jeden kompleks. Nowy siedmiopiętrowy budynek znajduje się w strefie parku, w pobliżu źródeł mineralnych. Dla wczasowiczów mają dostęp do placu zabaw w parku, do wypoczynku. Projektowanie pomieszczeń został zaprojektowany w klasycznym stylu, posiadają łazienkę, nowoczesne meble i wygodne. Budynków można udać się do centrum zdrowia i spa, w zaciszu salonu. można osiedlić się w pokoju z dziesięciu kategorii „standard” do „luksusu”.

Cztero-piętrowy budynek numer 6. Na pierwszym piętrze znajduje się restauracja z 50-ton miejsc, biblioteka. Na parterze znajduje się sala bilardowa, pralnia, wyposażona w stoły do tenisa stołowego. Pokoje mieszczą się od drugiego do czwartego piętra. Kategorie Pokoju:

 • "Standard". Jeden pokój dwuosobowy, wyposażony w dwa pojedyncze łóżka. W łazience znajduje się kabina prysznicowa, WC i umywalkę.
 • "Junior". Dla dwóch osób, jest on przeznaczony do spania podwójne łóżko lub dwa oddzielne łóżka pojedyncze. W łazience znajduje się prysznic, umywalka, WC. Dostawka – sofa.
 • "Lux". Dwupokojowe, w sypialni – podwójne łóżko. W łazience znajduje się wanna, umywalka i toaleta. Klimatyzowany pokój. Dostawka – sofa.

Przypadek 7 № kompleks „Dian” (Skhidnytsya) jest trzykondygnacyjny dom oryginalna architektura. Pokój składa się z ośmiu apartamentów w następujących kategoriach:

 • "Standard". Jeden, przeznaczony dla dwóch osób, miejsc do spania – dwa łóżka. W łazience znajduje się prysznic, umywalka i toaleta.
 • "Lux". Numer dwa pokoje na relaks w sypialni znajduje się podwójne łóżko, łazienkę wyposażoną we wszystko co niezbędne.

W przypadku, gdy numer 8 do zakwaterowania zapewnionego 3 „Standard classic” pokoje. Reszta pokoju doprowadzono do kompleksu „Jumbo”, które znajdują się pod jednym dachem: restauracja, bilard, tenis stołowy, pokój dla dzieci, pokojem relaksacyjnym, sauną fińską i więcej.

domek ośrodek "Dian" (Skhidnytsya). opis hotelu mogą pomieścić koncepcję „wygodną prostotą.” Na parterze domu rozliczenia oferuje dwa powierzchnię Sypialnia 12 tys. m. Na drugim piętrze można przenieść do jednej z dwóch pokoi z 14 tys. m. Wszystkie pokoje posiadają wygodną łazienkę, TV, lodówkę i dwa łóżka.

taryfy

W zależności od wybranej taryfy, pomieszczeń klasowych i liczby dni w sanatorium jest uzależniona od łącznej wartości odpoczynek w sanatorium „Dianna” (Skhidnytsya). Opis i wykaz aktualnych taryf w 2016 roku:

 • „Pensjonat” tempo. Cena obejmuje zakwaterowanie, trzy posiłki dziennie, konsultacje lekarskie, zabiegi (inhalacje, koktajli tlenowych). Jak również z basenu, sauny, szkolenia w siłowni i na boisku sportowym, abonament do biblioteki i zdolność do utrzymania dziecka, pod nadzorem nauczyciela w pokoju dziecięcym. Oferuje on bezpłatny strzeżony parking, Wi-Fi, korzystanie z wody mineralnej z własnego dobrego pokoju. Koszt w sezonie jest od 1150 UAH. (2875 rubli) za osobę, w sezonie od 1110 UAH. na życie.
 • Taryfa "all inclusive". Dla reszty jest dostępny w całym kompleksowego wykorzystania infrastruktury, posiłków, doradztwa i wsparcia terapeuty, bezpłatny basen i sauna, biblioteka, plac zabaw, sala bilardowa, siłownia, itp Swobodny dostęp do parkingu oraz Wi-Fi. Koszt jednego mieszkańca w sezonie jest od 1425 UAH. (3560 rubli) w sezonie – od 1385 UAH. (3460 rubli) dziennie.

SPA strefa

Spraw zdrowia, żywość i dobrego samopoczucia – jest za to, co się do sanatorium „Dian” (Skhidnytsya). usługi centrum SPA zapewnić wyładowanie układzie nerwowym rozluźnienia mięśni ściśnięciu wyeliminowanie nadmiaru masy i napięcia mięśniowego. W basenie z komfortowej temperatury może być zabawa w wodzie, kąpiel w wannie z hydromasażem, poczuć przypływ sił i wigoru Próbowałem sobie wyobrazić roszczenie prąd.

Pozbycie się toksyn, ocieplenie całego ciała, stymulując układ odpornościowy zapewnia saunę fińską i bar z sokami z szerokim wyborem napojów. Jest tam również siłownia z profesjonalnym sztabie szkoleniowym, który pomoże zorganizować zajęcia w celu osiągnięcia maksymalnego efektu. usługi kosmetyczne i gabinet masażu pomoże poprawić skórę, wspiera młodzież i pozbyć zaciski mięśniowych.

żywność

Na terenie sanatorium „Dian” znajduje się kilka restauracji, w których każdy turysta znajdzie menu do własnych upodobań. Restauracja „Biały Lew” jest przeznaczony do dziewięćdziesięciu miejscami, gdzie usługi są świadczone na bankietów, przyjęć i wydarzeń specjalnych. Lista win składa się z najlepszymi standardami międzynarodowymi, a kuchnia zadowoli nawet najbardziej wymagających smakoszy. Restauracja posiada ubioru.

"Jumbo" restauracja. Wnętrze przynosi gościem w gorącej Afryce, menu oferuje dania kuchni ukraińskiej krajowym i europejskim, a także tabele żywieniowe na zalecenie lekarza. W restauracji jest muzyka na żywo, profesjonalny personel zapewnia wysoki poziom usług. Ze względu na możliwość prowadzenia działalności.

Pub "Monroe". Tutaj można cieszyć się wyśmienite rodzaje kawy, herbaty, napojów alkoholowych, koktajli. Również w pokoju pubie jest sala kinowa, gdzie są pokazane najlepsze filmy krajowe i zagraniczne. Obok recepcji znajduje się bar w holu, w menu której istnieją różne odmiany lodów, szeroki wybór deserów, win, napojów bezalkoholowych i napojów gorących.

usługi

Dla gości w kompleksie „Dian” działa „Lala” salon kosmetyczny, gdzie jego sprawy specjalistów, aby pomóc utrzymać piękno i znaleźć nowe sposoby na obrazie. Tutaj można dostać masaże, fryzjer, manicure.

Miłośnicy wypoczynku na świeżym powietrzu można wypożyczyć rowery dla dorosłych i dla dzieci. Jest to doskonały trening i okazja, aby podziwiać piękno Karpat. Ekscytująca podróż można zrobić balon przez 3-4 godzin z doświadczonym pilotem.

Aktywny adrenaliny dla każdego, kto chce dać aeroshute locie gdzie windy wynosi od 2 do 5000 metrów. Którzy kochają rafting Pamiętaj, aby skorzystać z oferty jeździć w canoe na rzece Stryj szorstkiej. Wszystkie te rozrywki są bezpieczne i zapewnia sanatorium „Dian” (Skhidnytsya). Zdjęcia szczęśliwych wczasowiczów Zapierające dech ozdobić notatniku i przypomni na Karpat przez wiele lat.

Program wycieczka wprowadzi starożytnego miasta Lwowa. zaprosił również do odwiedzenia dawnej twierdzy Tustan, Synevir Lake, Świętego Zaśnięcia Ławra Poczajowska i więcej. Interaktywna rozrywka jest w „Pływanie w kadziach” programów, w których można podjąć, kąpiele błotne, łowić ryby i gotować na węglach.

przydatne informacje

 • ośrodki zdrowia Adres Ukraina, Lwów, miejski wieś Skhodnitsa. „Dian” znajduje się na ulicy Bandera struktury 12.
 • Szacowany czas w hotelu: 12:00.
 • „Dian” (Skhidnytsya) jak się tam dostać: pociągiem do Lwowa, od stacji kolejowej / PKP podróżować taksówką, „Lwów – Skhidnytsya”. Transport lotniczy: samolot w mieście Lwowie, jeździć na dworzec pociąg i pociągiem do Truskawcu, gdzie przeniesienie do taksówki „Truskawiec – Skhidnytsya”.

opinie

Okazało się to być bardzo różne dla gości sanatorium „Dian” w Skhodnitsa. Recenzje pozytywny sygnał ze strony turystów dotykać jedzenia. Niektórzy z nich twierdzą, że porcje są duże, zróżnicowane menu, jakość żywności, a kucharze – ekspertami w swojej dziedzinie. Jednocześnie, wielu twierdzi, że menu przypomina kursów stołówce uczeń. Może rozbieżności były spowodowane odwiedzić różne restauracje.

Wiele już napisano o pokojach na pobyt w sanatorium „Dian” (Skhidnytsya). Opinie były podzielone. Dla wielu z pokoi i obsługa wydawało usług niskiego poziomu. Niektórzy mieli kupić zaopatrzenie gospodarstw domowych – .. papier toaletowy, mydło, itd. Są zarzuty złego sygnału Wi-Fi, słabej sprzątania i uruchomiony stan zasobów mieszkaniowych. Wraz z negatywna, istnieje komentarze w bardzo laudatory dodaje napisano o doskonałej konstrukcji obudowy, pomocny personel i jakość usług.

Wiele już powiedziano na temat kosztów wczasowiczów pozostać przy tej okazji jednoznacznej informacji zwrotnej. "Dian" (Skhidnytsya) Opinie o drogie rozstrzygający. Należy zauważyć, że cena nie jest uzasadnione usługi lub komfort lub leczenia, który jest oparty na naturalnych źródeł głównie. Według niektórych opinii, jest oczywiste, że część kuponów dystrybuowane do organizacji, a są one prawie za darmo, a pochodzących z własnej inicjatywy, trzeba zapłacić dość dużych sum pieniędzy na resztę.