675 Shares 8835 views

Firma transportowa „Linia Biznesowa”: przegląd. Transport ładunków w Rosji

Nowoczesne usługi dostawy wyróżniają się szybkością i jakością pracy. Dzięki nim towary każdej wielkości mogą być przekazywane jak najszybciej przez tysiące kilometrów. Jednak w przypadku korzystania z usług przewoźnika na stałe, wielkie znaczenie dla Ciebie jest jakość usługi. Po tym wszystkim, czasami spółki na wysyłkę ufamy najważniejsze.

W tym artykule przedstawiamy charakterystykę jednego z dość dobrze znana w Rosji „Linii Biznesu”. Przeglądowi pozostawione przez niektórych swoich klientów; Opcja na oficjalnej stronie internetowej; zalecenia, które będziemy w stanie znaleźć – wszystko to zostanie wykorzystane w celu pełniejszego opisu działania serwisu, aby dać Ci zdolność rozumienia, jak dobrze firma wykonuje swoje obowiązki. I, oczywiście, po zakończeniu przeglądu będzie starał się dać pewne ogólne poglądy na temat tego, co ta usługa jest.

O firmie

Po pierwsze, powiedzmy trochę o obiekcie i działań, które przeprowadza. Tak, jak wspomniano na przedstawiciela strony, firma z powodzeniem działa na rynku od 2001 roku. W tym czasie ona z powodzeniem służył ponad 2 mln klientów, z których wielu, według opinii, byli zadowoleni z jakości pracy.

„Linia Biznesowa” można spotkać siedzibie Spółki w Rosji. Moskwa i Petersburg jednocześnie są „native” miasta, gdzie znajduje się usługa najbardziej reprezentatywne. Ponadto, zgodnie z usług, firma często współpracuje z klientami z tych regionów.

Dowiedz się więcej o tym, jak dostarczyć „Linia Biznesowa” i oferuje usługi w następnym rozdziale. Należy zauważyć, że tylko wektor działalności tej organizacji jest, aby skupić się na pozytywne: zadowolenie klienta, zadanie w jak najkrótszym czasie i stałej poprawy efektywności.

usługi

Tak, jak pan wie, że mówimy o usługę transportową, więc nie ma wątpliwości, że jego główną funkcją jest transport ładunków. Rzeczywiście, ta firma transportowa ma całą sieć logistyczną, która działa na podstawie własnej floty. Głównym celem wszystkich tego mechanizmu – dostarczenia towaru, jak szybko i efektywnie, jak to możliwe, jednocześnie oszczędzając czas i pieniądze klienta. Jednak kilka rodzajów dostawy tutaj. Że jest to bardziej właściwe, wybiera firmę klient „linii biznesowej”. Ładunek może być wysłany z jednego serwisu do drugiego, z domu klienta do magazynu i od domu do domu (opcje można łączyć, jak nic innego – w rzeczywistości nie zmienia).

inny

Oprócz wysyłania i transportu towarów, należy zwrócić uwagę na możliwość zamawiania towarów Storage Service (jeśli masz nigdzie dołączyć do przesyłki w dowolnym momencie. Więcej tutaj w celu poprawy jakości usług istnieje możliwość ubezpieczenia wysyłane lub odbierane elementy, które w celu zapobieżenia kłopot i chronić ich interesy w produkcie, który przechodzi pewien dystans, bo każdy wie, że coś może się zdarzyć droga. – aby zapobiec takiej sytuacji, a nie jest to funkcja, która umożliwia rozszerzone funkcje estit uszkadza klienci „Linia Biznesowa”.

Cargo śledzenia na fakturze są również dostępne. Jednakże, porozmawiamy o tym później.

Koszty i ceny

Jak każdej firmy świadczącej usługi w „Linii Biznesu” (przegląd każdy z klientów będzie to potwierdzić) ma swój własny system taryf. Ponieważ często reprezentuje zestaw zmiennych jako masę towarów, kategorii, wielkości lub zakresu wysyłki, klient jest oferowany specjalnego automatycznego kalkulatora za pomocą którego można obliczyć cenę wyjazdu. Ta opcja jest, oczywiście, nie jest nowy – został zainstalowany na stronach wielu głównych usług do dostarczenia towarów do Federacji Rosyjskiej. Że w przypadku spółki „Linia Biznesowa” śledzenie ładunków nie jest już problemem. Ale o tym później.

Aby klient nie zagłębił się w szczegóły, jak fakturowanie odbywa się tutaj, oprócz śledzenia, zapewnia również formę automatycznej kalkulacji cenowej. W nim po prostu trzeba wyjaśnić, jak opcje dostawy będą realizowane – w jakiej formie, jeśli wymagane dodatkowe usługi (pakowanie, testowanie produktów i tak dalej), jakie są parametry obciążenia. Mając to na uwadze, i ustali ostateczny koszt, ile to będzie kosztować dostawy „Linia Biznesowa”.

Jak widać, firma przewozowa pozwala obliczyć to wszystko bez wychodzenia z kanapy. W tym samym czasie, wszystko jest proste i jasne, nawet dla zwykłego użytkownika komputera. To jest całkiem słuszne podejście ze strony firmy „linii biznesowej”. kosztów wysyłki jest zawsze ważnym kryterium, które są zorientowane na klientów przy wyborze usługi dla dalszej współpracy.

Numer śledzenia

Szczególną uwagę zwraca się system śledzenia ładunku. Dzięki niemu można zobaczyć, gdzie swoje rzeczy, gdy są o przybycie na miejsce, i można je odebrać w biurze, „Linia biznesowa”. Śledzenie ładunków na fakturze jest bardzo wygodne, jak również pomaga obliczyć, kiedy odbiorca będzie łatwiej przyjść do magazynu z dokumentem. I rzeczywiście, takie podejście w logistyce pozwala, po pierwsze, aby poinformować klienta w czasie, gdzie jest to ładunek; a po drugie, zapewnia dodatkową pewność, że Twój pakiet ginie gdzieś na drodze, i można absolutnie bezpiecznie przyjąć ją jako przybyciu do miejsca przeznaczenia.

Numer śledzenia list przewozowy zawiera. „Linie biznesowe” oznaczają wszystkich klientów bez wyjątku. Wymagane jest również, aby zrobić resztę firm działających w obszarze dostawy. Kod śledzenia jest akceptowana jako raport do odbiorcy i nadawcy towarów dla wygodnej pracy po obu stronach. Tak więc, według klasycznego schematu, zorganizowana przez firmę „linii biznesowej” śledzenia ładunku.

gabinet

Nawiasem mówiąc, nie powiedzieć jeden ważny szczegół. Klientami firmy, ponieważ są one rejestrowane oddzielnie warunkiem konto osobiste. W nim, mają zdolność do wykonywania wszystkich operacji, które zostało wspomniane powyżej – uczynienie polityki cenowej, wyświetlanie informacji o swoich zamówień, monitoruje ruch ten ostatni. Obecność takiego systemu zezwoleń na miejscu sprawia, że wygodnie interakcji z systemem. Plus w przyszłości usługa może pobierać więcej aktywnych użytkowników o wszystkich punktów lojalnościowych dla wyboru i dalszego korzystania z ich usług.

wsparcie

Nie zapomnij tutaj o obsługę klienta. Kontakt z przedstawicielami firmy może być na wiele sposobów. To, oczywiście, hotline – numer telefonu, za pomocą którego każdy może poprosić pracowników firmy i otrzymać odpowiedź; większy komfort dla użytkownika, tutaj jest i elektronicznej formy komunikacji: korespondencyjną lub odwołania do czacie. Odnosi się to do tych przypadków, w których sytuacja nie jest tak pilna, aby nawiązać połączenie, ale osoba jest ważne, aby znać odpowiedź na swoje pytanie.

Wreszcie, można zawsze skontaktować się z biurem firmy „linii biznesowej”. Tryb działania w każdym z 167 różnych przedmiotów, można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej. Częściej separacja działa w dni powszednie od 9 do 18 godzin, aw weekendy – od 10 do 15. odbierania i przetwarzania zleceń na wykonywanie transportu adres odbiorcy, która odbyła się w sposób ciągły.

charakterystyka

Aby opisać jak „Linia Biznesowa”, przegląd każdego klienta konieczne jest, aby wziąć pod uwagę. My, jak wybór materiału na służbie, byli w stanie znaleźć niektóre z nich i uczynił ich własne wnioski. W procesie selekcji takich danych, użyliśmy różnych stron internetowych na bardziej obiektywną ocenę. Oto, co znaleźliśmy, podzielone na dwie grupy – pochwalnych zaleceń i, z drugiej strony, negatywnych cech klientów.

zalety

Pozytywna opinia jest najczęściej zauważyć przyjazne nastawienie personelu, o którym mowa niskie ceny za usługi „linia Biznesu”. Moskwa – lider w liczbie takich zaleceń, i to jest zrozumiałe: jak widać, jest bardziej ostrożny monitorowanie jakości usług. Być może, w centralnych biur bardziej rygorystyczne monitorowanie rekrutacji i opracowaliśmy ulepszony system procesów logistycznych. Cokolwiek to było, ale został zatrzymany w miejscu Moskwa więcej „plus” Uwagi na temat działania serwisu.

braki

Wśród negatywnych komentarzy udało nam się dowiedzieć o chaotycznej organizacji przewoźnika. Prawdopodobnie ma to miejsce w regionalnych lokalizacjach firmy „linii biznesowej”. Petersburg, o dziwo, jednym z nich.

Tutaj ludzie opisują swoje towary przybył fragmentaryczne i późno, ktoś inny ma ładunek zaginął, ktoś wysłał uszkodzonego elementu, rude lub zgłoszone błędnych danych i tak dalej.

Wymienia różne przypadki. Na przykład, nie jest jednostką firmy „Linia Biznesowa” przegląd co produkt, który, zgodnie z numerem przesyłki, powinien dotrzeć, powiedzmy, pierwszy dzień, w rzeczywistości nie pochodzi ani drugi, ani trzeci, i tak dalej.

Oczywiście, osoba wywołuje help desk, gdzie mógł ogłosić, że jego ładunek lub utracone, lub jest już w stanie (ale w rzeczywistości jej nie ma), albo mógłby odnosić się do wszelkich nieprzewidzianych okoliczności. Istnieje wiele opcji, a niezadowoleni klienci są zawsze takie same. Piszą, że nigdy nie będzie ponownie korzystać z usług służby „linii biznesowej”.

Może być tak, że w prawej miejscowości po prostu nie ma oddziału firmy, a następnie koszty dostawy w dziesiątki razy droższe. Jest to szczególnie prawdziwe w odległych częściach Rosji, miasta są na północy lub wschodu. Jest oczywiście system transportowy nie jest tak rozwinięty jak w zachodnich regionach, dlatego ludzie piszą bardzo negatywnych opinii, kiedy koszty wysyłki dość drogie. Jednak warto zastanowić się, że drogowo-budowlane nie jest nosicielem, to tylko dostarcza towar.

Review – potężnym narzędziem, z którym można zrobić wiele „odeprzeć” sporo klientów, jeśli właściwie go używać. W związku z tym, firma i dbać o obecności tylko pozytywnych rekomendacji. Wydaje się, że opisane usługi możliwe jest nie tak pomyślnie.

odkrycia

Więc, co możemy powiedzieć o dostawę „linii biznesowych”? Serwis istnieje od wielu lat, jego usługi były wykorzystywane przez miliony. Teraz na pewno wielu ton obroty ładunkowe, które są wśród setek miast. To jest – gigantyczna firma, która po prostu nie mógłby istnieć, gdyby było naprawdę nieostrożny i chaotyczna.

Być może feedback widzieliśmy, to jest – to kropla w morzu, ten sam „wskaźnik błędu”, to niewielki ułamek wszystkich towarów i ładunków. Miejmy nadzieję, że pójść na usługi tej firmy, będzie jednym z najbardziej – ci, którzy odnoszą sukcesy odbierać swoje towary na czas, w dobrej jakości oraz po najlepszej cenie.