716 Shares 6087 views

„Priora Universal” – rozsądny kompromis za rozsądną cenę

„Priora wagon” w ich jakości nie może być bardziej pasuje do definicji krajowej samochodu. Funkcjonalne, przestronne i niedrogie, co czyni go bardzo popularny w swojej niszy. Oczywiście, dostępność – pojęcie względne, ale że „Priora Universal” nie ma praktycznie żadnych konkurentów w swoim segmencie – fakt (analog dziesiątego pokolenia wciąż jest przestarzały). Tak więc, przy średnim koszcie około 15 tysięcy dolarów projektanci samochodów są gotowe do zaoferowania luksusowe wyposażenie: ABS, czujniki parkowania, poduszki powietrzne, wspomaganie kierownicy, klimatyzacja, athermal szkło, pełne wyposażenie energetyczne oraz czujnik deszczu. Z kolei model podstawowy wóz brak zainteresowania wynika wręcz nędzy.

Niestety, ale wydajność „uniwersalne” nie jest kontynuacją długo oczekiwanej ewolucji. Tak, „Universal” – nie jest to stare „Priora” cechy wskazują jednak, że błędy są nadal dostępne. Pod maską jest sam silnik, nie ulega poprawie i skrzyni biegów, który wielokrotnie obiecał zakończenie (1,6 litra, 98 KM). – pięcioczłonowy prędkości mechanizmy zaworowe jeszcze wibruje. Jednak zarzuty Priora kierownicy projektów, mechanizm zostanie sfinalizowane w niedalekiej przyszłości.

„Priora Universal” – dziwne, że samochód jest międzynarodowa. Wnętrze – dziełem włoskich ekspertów, poduszki powietrzne – Francuzi, poszczególne elementy silnika – niemiecka, klimatyzacja dał Koreańczyków oraz sprzęt muzyczny – mistrzów z Japonii. Jeśli chodzi o wystrój wnętrz, który otrzymał „Łada Priora Universal”, opinie właścicieli samochodów sugerują, że okazało się dobre w ogóle. Przynajmniej nie znaleziono elementy absurdu, które cechowały X poprzednik.

Nowy „Universal” był wyrazisty i pracował na bocznej ściance tylnej klapy bagażnika i błotników, posiada wszystkie oryginalne oświetlenie. Samochód ma roszczenie do stylowej, więc w harmonii nieprawdopodobnym ustąpić i sedan i hatchback oraz z imponującą funkcjonalnością i daje im przewagę.

Nadszedł czas, aby zobaczyć, co jest „Priora Universal” w ruchu. I tu jest to możliwe, aby przeprowadzić kompletne analogię z sedan i typowymi problemami. Naturalnie, w przypadku krajowego przemysłu motoryzacyjnego nie należy oczekiwać cudów dzieje – to dobrze, ale chciałbym, aby widzieli ten sam krok, który doprowadzi produkowane w naszym kraju pojazdu na poziomie europejskim poziomie.

Bądź jednoznacznej opinii o „Priore Universal” jest trudne, ponieważ samochód, ale wszystkie te same przestarzałe „dziesiątki”, po prostu nie ma porównania. Jest to częściowo wytłumaczyć faktem, że nasz kraj zawsze położył nacisk na uwolnienie sedanów i hatchbacków. zagranicznymi odpowiednikami, celowo pominięty – nawet w podstawowej wersji, te samochody będą już w przedziale cenowym powyżej „Priory”. Tak więc okazuje się, że zakup nowego „uniwersalny” – to jest prawie jedyną opcją nabyć funkcjonalny samochód z wielu funkcji w przystępnej cenie.