684 Shares 6789 views

Jak zrobić swoją stronę Yandex i dlaczego?

Żyjemy w czasach, gdy informacja jest wszystko, to nic dziwnego, że mówią, że właściciel informacje uznane posiadanie cały świat. Dziś jesteśmy rozpieszczeni dostępność wszelkich informacji w dużych ilościach dostępne w Internecie, a my nawet nie trzeba myśleć o tym, jak ta informacja zorganizować i znaleźć wśród niej ten, który nam potrzeba – dla wszystkich z nas będzie podejmować inteligentne wyszukiwarek, które same tworzą swoje osobista baza danych, która będzie wskazywać zgodność niektórych stronach różnych zapytań. Najbardziej znane i często stosowane wyszukiwarki w Rosji i WNP, oczywiście, jest silnik Yandex, który dodatkowo oferuje funkcje wyszukiwarek i wiele innych. Dlatego coraz więcej osób zastanawia się, jak zrobić swoją stronę Yandex.

I dla tego, co w rzeczywistości zrobić swoją stronę Yandex? Tak, aby elementarny zapisać swój czas. Wszakże w większości przypadków mamy dostępu do internetu, nie zatrudnić już znany nam adres witryny, a początkowo jeszcze odwołać się do wyszukiwarki. W ten sposób wiele osób zdobywa pierwszą rzeczą Yandex adres strony w pasku przeglądarki. Pobiera naturalną i bardzo logiczne pytanie: dlaczego za każdym razem, aby wejść w pasku adresu samo, jeśli można ustawić wyszukiwarkę jako strony głównej? Bo wtedy zostanie on załadowany automatycznie po uruchomieniu przeglądarki, co oznacza, że użytkownik będzie pozbyć się potrzeby każdej chwili prodelyvat samo zadanie wymaga czasu. Sceptycy twierdzą, że fakt, iż rodzaj wyszukiwarki adres zajmie tylko dwie sekundy. Ale niech policzyć: jeśli użytkownik pochodzi z Internetem pięć razy dziennie i za każdym razem zyskując wyszukiwarkę adresów. Zatem, spędza dziesięć sekund dziennie ustawić wyszukiwanie adresów silnika. Przez 365 dni, mamy 3650 sekund, że to jedna godzina pięćdziesiąt drugie życie zmarnowane! Nie przeszkadza bezcelowo stracony czas, zwłaszcza jeśli można łatwo rozwiązać ten problem, tylko raz po ustaleniu stronie głównej wyszukiwarki? Dlatego każdy szanujący się i doceniając ich czas Internauta powinien wiedzieć, jak zrobić stronę główną Yandex w Mazilu i innych przeglądarek, które są często używane w domu iw pracy.

Tak, jak zrobić swoją stronę Yandex? Istnieje kilka sposobów: Pierwszy i najbardziej prosta – kliknij na opcji „Ustaw jako stronę główną” na stronie głównej wyszukiwarki, ale to rozwiązanie nie jest możliwe dla wszystkich przeglądarek, ponieważ niektóre przeglądarki dla dzieci nie obsługują możliwość automatycznego utworzenia stronę główną, aby zapewnić użytkownikom. W związku z tym, musimy skorzystać z drugiej metody, choć zaczyna się w taki sam sposób jak pierwsza – kliknij „ustawić jako stronę główną” na stronie głównej, ale system automatycznie rozpozna typ przeglądarki i podać żądaną metodę ustawiania, za pomocą którego możesz zainstalować Yandex jako strony głównej części strony.

Dla niektórych przeglądarkach nadaje trzecia droga – do zarejestrowania adresu strony głównej za pomocą właściwości skrótów przeglądarki, ale ta metoda jest uważane za przestarzałe, a większość producentów nie są wkładane do swoich przeglądarek taka możliwość. Tak więc, jak widać, istnieją co najmniej trzy sposoby, aby swoją stronę domową Yandex, ale najbardziej popularny jest drugim z nich.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci zrozumieć, jak zrobić swoją stronę Yandex, a tym bardziej nie będzie pytania w tej sprawie. Udane użyć przeglądarki i Yandex jako stronę startową!