468 Shares 3729 views

Autor fantastyczna historia i podsumowanie „Dziewczyna z Ziemi”

W szeregach krajowym jedna z pierwszych science fiction o wartości Igor Mozheyko znanego wszystkim pod nazwą Kir Bułyczow. On jest „ojcem” Alisy Seleznevoy, uczennica z 21-tego wieku, co wynika przygody odczytu zabawy, a dzieci i dorosłych.

Z serii dzieł Alice jest bardzo interesujący fiction powieść „Dziewczyna z Ziemi.” Treść główne postacie i historia piśmie zawarte w tym artykule.

Znajomość autora

Igor Vsevolodovich Urodzony 18.10.1934 w Moskwie. Jego ojciec Wsiewołod Mozheyko – dżentelmen z urodzenia, jego matka Maria Bulycheva – z rodziny oficerskiej, ukończyła Smolny Instytut Szlachetnych Panien.

W 1957 roku ukończył z science fiction przyszłych MHI języków obcych. Maurice Thorez, w 1962 – studia podyplomowe w Instytucie Orientalistyki Akademii Nauk ZSRR, obronił pracę, aw 1981 roku, po 3 latach – doktorat.

Z takim bagażem stałych naukowych, Igor Mozheyko najwyraźniej objawia się w dziedzinie literatury. Jego prace były publikowane pod pseudonimem Kir Bułyczow, który jest skonfigurowany z imieniem ukochanej żony Kira i nazwisko panieńskie matki.

Był autorem ponad stu prac, które były tłumaczone na dziesiątki języków obcych. Jego fantastyczne powieści i opowiadania ukazały się w milionach egzemplarzy, nie tylko w domu, ale również za granicą. Jego idee stanowiły podstawę popularnych filmów i kreskówek. W 1982 roku otrzymał tytuł laureata Nagrody Państwowej ZSRR w 1997 roku otrzymał nagrodę „Aelita”, w 2002 roku otrzymał tytuł Kawalera Orderu Rycerzy fikcji.

Jednym z najbardziej udanych jego prac stała się seria o dziewczynie z przyszłości Alisu Seleznevu. Z biegiem lat, autor powracał do tej postaci, kochany przez miliony dzieci i dorosłych. Ostatnia historia „Alice i Alice” został napisany Kirom Bulychevym w 2003 roku, kilka miesięcy przed jego śmiercią.

Do zbadania jednego z najbardziej interesujących opowieści o uczennica 21st century oferują czytelnikom streszczenia.

„Dziewczyna z Ziemi”: książki historyczne

Ta praca – tylko jedna z wielu w cyklu o Alice Selezneva. Bulychev napisał "The Girl z Ziemi" w 1972 roku. historia została po raz pierwszy opublikowana w 1974 roku pod nazwą „Alicji Journey”, a później to już przedrukowane pod tytułem „Alice i trzech kapitanów” i „Dziewczyna z Ziemi.” Książka ta została przetłumaczona na 17 języków!

Skrócona wersja produktu dla młodszych dzieci zostało opublikowane jako „Alicja i tajemnica trzeciej planety”. W jej tytułowej kreskówki usunięto skrypt o którym pisał Kir Bułyczow. Został za tę pracę został wyróżniony Nagrodą Państwową.

Znajomość znaków

Przed przystąpieniem do prezentacji zawartości tej historii, należy zapoznać się z jego bohaterów. Kto mówi w fantastycznej opowieści „Dziewczyna z Ziemi”? Główni bohaterowie – to, oczywiście, Alice, jej ojciec (dyrektor zoo Moskwa, prof cosmobiology SELEZNEV), dzielnego dowódcy wahadłowców kosmicznych pasków i pesymistycznym mechanik Green.

Oprócz nich udział wiele więcej znaków votorostepennyh: 3 kapitan piratów kosmicznych, architekt Gromozeka Chumaroz z planety, mieszkańcy różnych planet z innych systemów słonecznych, a nawet innych galaktyk, niesamowite ptaków Govorun, światła rozproszonego i krzewów.

Ziemianie i kosmici są bardzo różne od siebie. To, co jest nacisk Kir Bułyczow. „Dziewczyna z Ziemi” – książki, która mówi nam, że są one bardzo różne, ale podobne do siebie z szacunkiem i zrozumieniem, po mazhgalakticheskim zasady postępowania w celu utrzymania porządku we wszechświecie i na świecie. Jest to jeden z najważniejszych idei w bajce dla dzieci. Uczy tolerancji dla siebie, niezależnie od koloru skóry, narodowości czy religii.

streszczenie

„Dziewczyna z Ziemi” – fantastycznej opowieści, która zaczyna się od profesora SELEZNEV historia, która latem wyprawę do podróży kosmicznych do innych systemów gwiezdnych w poszukiwaniu rzadkich i niezwykłych zwierząt przeznaczonych do zbierania Moskwie zoo. Wyprawa jest latać i Alice, ale kilka dni przed podróżą z jego kolegów zaczęło przedsięwzięciem, co spowodowało prawie stracił miejsce na statku. Ale wszystko było rozliczane w czasie i przestrzeni statków z 4 pasażerami na pokładzie zaczęło.

Tutaj możemy tylko krótko opisać zawartość. „Dziewczyna z Ziemi” składa się z 24 rozdziałów, które nie mówią o tym, jak wyprawa zbierał zwierząt na różnych planetach i jak ona zanika skomplikowany i tajemniczy przypadek zniknięcia słynnych trzech kapitanów. To jest prawdziwy kryminał z nim wymiany szpiegów, pościgów samochodowych, a nawet Hełm Hadesa.

Bohaterowie wpadają w pułapkę złoczyńców, walcząc kosmicznych piratów, ale wyjdzie zwycięzców w drodze znaleźć wiele nowych przyjaciół. Niestety, aby oddać atmosferę przyjaźni i zrozumienia, że panuje wśród głównych bohaterów, nie jest streszczeniem.

„Dziewczyna z Ziemi” – ta historia nie jest o JAKICHKOLWIEK niedostępnych bohaterów, a także o zwykłych ludzi z ich wad. Są też zły, przebiegły i doświadczenie strach, ale jednocześnie znaleźć siłę do przezwyciężenia trudności z godnością.

Znajdź różnice 10

Kreskówki „Alicja i tajemnica trzeciej planety” bardzo ekscytujące, ale szczegółów z fabuły książki. Główne postacie w kreskówce, tylko trzy – Alice, jej ojciec, i zielone, które łączy w jednej osobie obowiązki kapitana statku kosmicznego i mechanik. Dowódcy jedynie dwóch różnie opisanych piractwa przestrzeni, ptak Govorun i wskaźnikowych. Niektóre znaki brakuje, na przykład, bezpańskich krzewów i mieszkańców Shishenery planecie.

Mamy nadzieję, że rozbudzi zainteresowanie czytelnika w fikcji Kira Bulycheva powyższych rozważań podsumowanie tutaj. „Dziewczyna z Ziemi” – książki, która powinna być całkowicie czytać.