689 Shares 3890 views

Czy jest życie po śmierci lub jak przetrwać pęknięcie relacji

W pierwszych dniach po ostatecznym rozdzieleniu wydaje się, że nie można przeżyć przerwy u ukochanego mężczyzny. Na początku – niewiele dokuczliwie bolesny powód rozpaczy, z rozpaczliwym szlochem, trochę później – czarna melancholia, apatia i beznadziejna depresja, pozbawiająca absolutnie wszystkich umysłowych mocy. To wygląda jak przygnębiający obraz separacji "na zawsze". Co zrobić, gdy nie chcesz otworzyć oczu i wysiadać z łóżka, dbać o siebie i planować przyszłość? Innymi słowy, jak przetrwać pęknięcie stosunków?

Istnieje kilka możliwości pokonania tego trudnego okresu: bardziej powierzchowne i głębokie. Możesz skoncentrować się na standardowych sposobów, osobliwych strategiach krok po kroku, które wymagają szybkiego pozbycia się zewnętrznych oznak Twojego smutku. Obejmują one następujące algorytmy: płacz, zaczynając odczuwać żal za siebie, potem – poczuć gniew partnerowi, który zostawił cię, wymyślić plan zemsty itp. Wszystko sprowadza się do faktu, że pod koniec miesiąca po rozstaniu, będziesz gotowy na nową miłość. Oczywiście, teoretycznie wszystko to wygląda bardzo przekonująco, ale w praktyce – można utknąć w jednym z pierwszych etapów, a za 30 dni, nie w ramionach nowego kochanka, ale w oddziale psychiatrycznym.

Oczywiście, po rozstaniu z mężczyzną, musisz pozwolić sobie na uwolnienie negatywnych emocji na zewnątrz, w przeciwnym razie zniszczą cię od wewnątrz. Ale nie powinny być uprawiane. Dlatego wszystkie rzeczy dawnego kochanka. Bardzo temperamentalna natura może ich złamać lub spalić, ale nadal lepiej spróbować kontrolować siebie i przekazywać obiekty, które stały się obcymi przez znajomych.

Następnie należy podjąć poczucie własnej wartości, ponieważ przetrwanie pęknięcia relacji oznacza obniżenie jej o kilkadziesiąt punktów. Tradycyjnie zaczynamy od zmiany obrazu, a we wszystkich dostępnych sposobach poprawiamy wygląd. Aerobik, pływanie, masaż, taniec, salon piękności i pełna renowacja szafy – im więcej, tym lepiej. To zależy od bieżącej aktywności, którą szybko pokonasz trudny okres. Im bardziej imponująca lista zajęć, które uczęszczasz, tym bardziej skuteczne i szybsze będzie rehabilitacja. Oprócz sportu i rozrywki intelektualnej, która będzie rozpraszać Cię od ponurych myśli, ogólne czyszczenie w mieszkaniu lub grandiose prania zrobi. Oczywiście, gimnastyka i prace domowe nie zagłuszają bólu duchowego, ale przynajmniej odbijesz swoje ciało na normalną planetę. Wyrzucając niepotrzebną rzecz, wyobraź sobie, że wraz z nią wyślij do zrzutu i wszystkich nagromadzonych negatywnych.

Są pozornie właściwe działania, z których należy powstrzymać się od tego etapu. Wśród nich – ścisła dieta, picie alkoholu, próba nawiązania nowych relacji. Teraz twoje ciało przeżywa bezprecedensowy stres, więc potrzebujesz normalnej diety. W przeciwnym razie ryzyko zarażenia niedokrwistość, rozpad, depresja, a nawet takie poważne choroby, jak gruźlica lub rak. Wśród silniejszego seksu jest bardzo często jest błędne przekonanie, że silne napoje są świetnym sposobem na pozbycie się negatywnych. W rzeczywistości alkohol tylko maskuje problem, a nie rozwiązuje. A nazajutrz po takiej "terapii", ból zepchnął się z nową siłą, wzmocnił dodatkowo horrory zespołu koklera. Jeśli chodzi o nową powieść, warto zastanowić się, czy jesteś szczery z nowym wybranym. Jeśli jest to tylko opcja, jak przetrwać pęknięcie relacji z byłym partnerem, to są skazane i prowadzą do bardziej agresywnego bólu.

Gdy świat zewnętrzny zdołał doprowadzić do jakiejś równowagi, nadszedł czas, aby zrobić coś wewnętrznego. Najlepiej zapisać się do psychologa lub na sesje psychoterapii grupowej. W tych klasach możesz podzielić się swoimi uczuciami, uzyskać dobry pomysł i dowiedzieć się, jak ludzie doświadczają przerw w związku. Warto też przeanalizować bezstronnie swoją historię o nieszczęśliwej miłości, szczerze odpowiadać na wszystkie pytania. W 99% przypadków okazuje się, że ukochany nie tylko nie jest doskonały, ale zupełnie obojętny dla ciebie.

W rzeczywistości kwestia, jak przetrwać przerwę u ukochanej, możesz tylko odpowiedzieć sobie. Jedno jest znane absolutnie dokładnie: jest całkiem możliwe. Szczerze wierząca w siebie i twoja szczęśliwa przyszłość, siła ducha i czasu będzie dla ciebie pomocą na tak trudny sposób.