623 Shares 8399 views

Kanał telewizyjny „TV Game”: jak skonfigurować? Co to jest?

Miłośnicy sportu w Rosji zostali zmuszeni do łączenia pakietów płatnej telewizji cieszyć transmisje. Ostatnio taka potrzeba zniknęła: stan otwarty kanał sportowy. Niż będzie zabawiać publiczność? Jak założyć kanał telewizyjny „TV gra”?

Jaki rodzaj paszy?

Polityka rządu jest wspieranie sportu, dlatego prezydent Rosji w 2015 roku podniósł kwestię utworzenia kanału specjalne sportowe, które będą dostępne dla wszystkich grup ludności i aktywnie dystrybucji i promocji zdrowego i sportowego stylu życia.

Federalna kanał sportowy, który zastąpił kanał transmisji „Rosja” – „Mecz TV”

Głównym założycielem – OOO „kanał sportowy narodowe” i jego umieszczenie polecenia otrzymane od administracji sportowej JSC „Gazprom-Media Holding”.

kanał sportowy Podręcznik został przejęty przez Dmitry Granova znany prezenter telewizyjny Tina Kandelaki, jak również twórcze i Dyrektor Programu Natalia Bilan i Natalii Korotkova.

Wiele budzą wątpliwości Kandelaki kandydaturę, co niektórzy nawet nie chciał pracować w ramach takiego początku, ale czas pokazał, że Tina skutecznie poradzić sobie z pracy znalazła wspólny język ze swoim zespołem, który aktywnie promuje kanał główny rosyjski sportowy.

Główny program "TV Game"

Celem kanału informacyjnego – pokrycia i analiza głównych wiadomościach sportowych na całym świecie. Jest zaangażowany w programie „Wszystko na mecz.”

„Kto chce być legionistę?” Poszukuje utalentowanych graczy.

W „Mecz TV” „Continental Evening” zapozna Cię ze wszystkich zawiłości rosyjskiego hokeja.

„Dziesięć” opowie o wydarzeniach przełomowych w historii tego sportu, który chcesz przejrzeć setki razy.

„Pytanie dla dzieci” – rodzaj transferu że interesy dzieci w sporcie.

„Big money sport” otworzy tajemnice ruchów finansowych na arenie sportowej świata.

W sumie, powietrze „Game TV” ma ponad 30 projektów o różnej orientacji sportowej.

Jak założyć kanał telewizyjny „TV gra”?

Ponieważ kanał jest federalnym, nie potrzeba żadnych specjalnych ustawień telewizora. Podobnie jak w przypadku innych ( „Channel 1”, „NTV”, „Rosja”), „Mecz TV” można włączyć poprzez naciśnięcie przycisku na pilocie.

Od listopada 2015 roku posiada częstotliwość „Rosja-2” – 119 S3. Nawet starsze telewizory będą automatycznie przełączy się na odpowiedni kanał, więc jeśli masz problemy ze znalezieniem kanał na urządzeniu, to lepiej zaprosić specjalistą, być może przyczyna leży w telechastot rozwiązywania problemów dostępne.

Kanał telewizyjny „TV Game”: jak ustawić równolegle do powietrza?

W ramach prac roboczego kanału i innych specjalnych programów, które są dostępne tylko podczas podłączania płatnych pakietów kanałów TV satelitarnej.

  • „Mecz! Fighter „- tłumaczy walk wewnątrz walk w MMA, boks, zapasy, judo ramienia i innych dyscyplin podstawowych bojowych.
  • „Mecz! Nasz sport „- poinformował kanał telewizyjny na zawodach szczebla rosyjskich. Aktualności, opinie i legendarne osiągnięcia estry ostatnich latach to „mecz! Nasz sport ".
  • „Mecz! Arena „- specjalizuje się w międzynarodowych konkursach. transmisja non-stop z najbardziej znaczących wydarzeń w sporcie, sławnych sportowców i ich trenerów, aktualizacje w rekordy świata – to jest to, co mówi kanał telewizyjny.
  • „Mecz! Gra „- tłumaczy tylko najbardziej spektakularne sportowe: piłka nożna, hokej, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, curling i wiele innych. Miłośnicy emocji zespołowej i strategii gry powinna wyglądać na „mecz! Gra ".

W celu podłączenia do kanału, trzeba kupić antenę satelitarną i instalację zapytać eksperta, aby podłączyć pakiet, który zawiera kanał.

Jeśli masz płatną telewizję, trzeba zadzwonić do help desk. Doradzić, w ramach wszystkich opcji jest jeden lub drugi kanał „Mecz”.

Wszystkie rosyjscy fani mają możliwość uczestniczenia w zajęciach sportowych na całym świecie. Po przeczytaniu tego artykułu użytkowników będzie zrozumieć, jak skonfigurować kanał telewizyjny „gra telewizyjna” i można powiedzieć, że dostęp do świata sportowych wzrośnie o setki razy w Rosji.