568 Shares 9086 views

Szczegółowe informacje na temat sposobu, aby usunąć aplikację z „iPhone”

Dzisiaj zdecydowaliśmy się mówić o tym, jak usunąć aplikację z „iPhone”. Opcje na jaki to działanie może być wykonywane, istnieje kilka. Jeżeli Państwa dyspozycji iPod Touch lub iPad, to wszystkie instrukcje dla Ciebie będzie także istotne i przydatne, ponieważ wszystkie działania będą takie same dla wszystkich wyżej wymienionych urządzeń. Mamy nadzieję, że po zapoznaniu się z materiałem, nie będzie żadnych problemów i będzie w stanie usunąć niepotrzebne aplikacje, których potrzebujesz.

pulpit

Zdecydowaliśmy się rozpocząć ten artykuł z krótkim wprowadzeniem. Ta informacja jest dla najbardziej część będą istotne dla początkujących, którzy dopiero niedawno rozpoczęli zapoznanie się z urządzeniami Apple. Pamiętaj, że wszystkie ikony z aplikacji, w tym dotyczy to gier, które są umieszczone na pulpicie. Nie można obserwować nie tylko zainstalowane programy, ale również standardowe. Obecne aplikacje domyślnie usunąć, niestety, nie mogą, gdyż są one częścią systemu operacyjnego Apple iOS. Jeśli nadal będzie próbował to zrobić, wystarczy przynieść problemy z działaniem urządzenia. Program zaleca się usunąć tylko te, które zostały już zainstalowane, oczywiście, jeśli w ogóle konieczne. Co do „iPhone”, aby zamknąć aplikację, to pewnie wie, ale jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie metody istnieją dla całkowitego usunięcia określonych treści z urządzenia, a następnie kontynuować czytanie nasz artykuł do końca.

Sposób oczyszczania

Zacznijmy Najczęstszym sposobem udzielenia odpowiedzi na pytania na temat jak usunąć grę z iPhone. W rzeczywistości, ta metoda nadaje się do oczyszczania każdej zainstalowanej aplikacji, ale zanim do czynienia z taką procedurą, zalecamy zapoznanie się z instrukcją.

Mijamy na urządzeniu do pulpitu, a następnie kliknij ikonę gry, który chcesz usunąć. Dotknięcie powinna być przedłużona aż wszystkie ikony zaczną się poruszać. Ale gdy wszystkie postacie zaczęły się trząść, należy przejść do następnego kroku. Teraz zadaniem jest, aby wybrać program lub grę, którą chcesz usunąć, aby to zrobić, kliknij przycisk X w prawym górnym rogu ikony. Ponadto, system operacyjny będzie wymagać, aby potwierdzić usunięcie gry lub aplikacji. Pamiętaj, aby pamiętać, że po usunięciu określonej treści wszystkie dane zostaną również trwale usunięte. Na przykład, nawet jeśli wybrać najlepsze aplikacje w „iPhone” i chcesz je usunąć z nich również stracił wszystkie powiązane informacje, na przykład w celu osiągnięcia w grach.

bez aktualizacji

Nawiasem mówiąc, ta metoda może być stosowany nie tylko do usuwania niechcianych programów lub gier, które są na pulpicie, ale także do usuwania zawartości przechowywanej w utworzonym folderze. Jeśli używasz starszego firmware i jeszcze nie przeszedł aktualizację, wtedy do dyspozycji dowolnej aplikacji, system będzie wymagać, aby ocenić zawartość skali pięciostopniowej. W zasadzie, można decydować o sobie, jaki będzie twój głos. Jeśli nie pamiętam nazwy danego programu, a chcesz poznać nazwę aplikacji do „iPhone”, który wcześniej, które chcesz usunąć, w tym przypadku, to pomoże rozwiązać ten problem w sposób, który zostanie opisany poniżej.

statystyka

W drugiej metodzie, pokażemy, jak usunąć aplikację przy użyciu standardowej sekcji ustawień. Przed użyciem tej metody, to na pewno trzeba dowiedzieć się, co aktualnie jest zainstalowany firmware w urządzeniu, jak ta metoda jest odpowiednia tylko dla iOS 5 i powyżej. Jeśli nie wiesz, jak usunąć aplikację z „iPhone”, a następnie tę opcję wyjątkowo nadaje, ponieważ jest bardzo prosta i nie wymaga specjalnych umiejętności i dużo czasu. Pierwszą rzeczą do zrobienia jest uruchomić „Ustawienia”, a następnie przejść do specjalnej sekcji o nazwie „Basic”, jednak można szybko znaleźć. Następnie należy wybrać opcję „Statystyka”, a tam można zobaczyć wszystkie zainstalowane aplikacje. W tym są również wyświetlane i rutyny. Aby dowiedzieć się, jak usunąć aplikację z „iPhone”, na pewno trzeba się dostać do tej sekcji, więc uważnie przeczytać wszystkie elementy.

regularne stosowanie

W „Statystyka” można zobaczyć nie tylko nazwy aplikacji, ale także radzić sobie z nimi w objętości układu. Oczywiście, jeśli masz pamięć urządzenia jest pełna, trzeba go zwolnić, a powyżej metoda ta jest najbardziej wygodne, ponieważ system jest self-wybrać aplikacje, które są najmniej skłonni do korzystania i można już wybrać niechciane z listy. Jak widać, kwestia jak usunąć aplikację z „iPhone” jest bardzo prosta, a teraz wiesz dwa popularne sposoby przeprowadzenia tej operacji.