577 Shares 4985 views

Nasz asystent kalendarz księżycowy. Strzyżenia włosów na kalendarzu księżycowym.

Włosy zawsze była źródłem siły kosmicznej. Wszystko, co się z nimi dzieje, może nie tylko zmienić wygląd danej osoby, ale także jego życie.

Nawet w czasach starożytnych plemion Majów i Azteków zauważył, że Księżyc wpływa na wzrost i zdrowie włosów. To kiedy wynalazł kalendarz księżycowy. Strzyżenia włosów zgodnie z kalendarzem księżycowym od tego czasu nabrała nowego znaczenia.

Większość ludzi zaczęło wierzyć w znaki, które stwierdzają, że jeśli cięcie gdy włosy księżyc woskowanie, włosy będą rosły szybciej, a jeśli się do fryzjera na Księżyc Powiększający wzrost włosów będzie powolny.

Przy opracowywaniu kalendarza księżycowego jest na podstawie wielu czynników. Na przykład, takie jak interakcje między różnymi fazami księżyca lub w zodiaku konstelacji półksiężyca przechowywane w aktywnej okresu. Wszystkie te czynniki sprawiają, że możliwe jest stworzenie bardziej dokładny kalendarz, dzięki której fryzura ma pozytywny wpływ na organizm człowieka.

Ponadto, astrolodzy nie zaleca się ostrzyc w nowiu, ponieważ według nich, w tych dniach fryzura może skrócić życie człowieka. Na poparcie swojej teorii, jak mówią, na przykład, że jedną z głównych przyczyn utraty włosów jest pierwsze dziecko fryzura została wykonana na Księżycu słabnie.

Nowoczesne księżycowy maszynki do strzyżenia włosów Kalendarz składa się z korzystnych i niekorzystnych dni. W niesprzyjających dni nie zaleca się nosić fryzurę i kolor włosów. Dlatego, jeśli chcesz, aby Twoje włosy wyglądają pięknie i zdrowo, to przed wizytą do swojego fryzjera lub stylisty, spojrzeć na kalendarzu księżycowym. włosy cięcia za pomocą ich zdrowsze i nadać włosom połysk i piękno.

Pamiętaj, że oprócz tradycyjnego kalendarza księżycowego, których cykl trwa 30 dni, mają wielkie znaczenie i dni tygodnia.

Na przykład, według astrologów, kiedy fryzura w poniedziałek, a następnie pozbyć się negatywnych, depresja, melancholia i przykrych doświadczeń.

Wtorek, dzięki czemu cięcie, dostaniesz ochronę przed kłopotów.

Dokonywanie cięć w środę, można ustanowić relacje z pracownikami i przyjaciółmi, a także zaprowadzić porządek w swoich myślach.

Czwartek, podnieść swoją wiarygodność i poczucie własnej wartości, można uwierzyć we własne siły.

Ale w taki dzień jak piątek, nie powinni odwiedzić fryzjera, astrologów mówi, że w tym dniu w organizmie człowieka ulegają spowolnieniu wszystkie procesy biochemiczne, a po fryzury w tym dniu tygodnia twoje włosy będą rosły wolniej.

Ponieważ kalendarz księżycowy, cięcie włosów w sobotę, aby pomóc pozbyć się samotności i złagodzić niektóre z problemów nie twoja wina.

W niedzielę, astrologów i fryzjerzy zaleca się ostrzyc. Astrologowie wierzą, że ta niedziela jest twój związek silny z aniołem stróżem, a jeżeli tego dnia dokonać zmiany, możliwe jest, aby zakłócić ciało komunikować się z kosmosu.

Zalecenia te dotyczą nie tylko włosy, ale nawet do paznokci. Należy również pamiętać, że zabiegi takie jak farbowanie włosów i leczenie powinno być wykonane tylko w pomyślnych dni.

Jeśli użytkownik zdecyduje się zaangażować w poprawę zdrowia ich włosy, w tym przypadku, będzie to Twój niezastąpiony asystent kalendarz księżycowy. włosy cięcia doda Ci energii, pozbyć się nadmiaru negatywnych i nieprzyjemnych emocji. Nie zapominaj, że Księżyc odgrywa kluczową rolę w naszym życiu, to determinuje los, poprawić samopoczucie rodziny, mających wpływ na zdrowie ludzkie, tak często patrzeć na kalendarzu księżycowym. Strzyżenia włosów, z uwzględnieniem wytycznych z niezbędnych asystent, najlepiej w pomyślnych dni, następnie włosy staną się zdrowe i piękne.

Księżyc jest zawsze w ruchu, przenosząc wszystkie żywe istoty na ziemi swoją energię. Dlatego ważne jest, aby wziąć pod uwagę jego położenie i kalendarza księżycowego włosy, które pomogą uczynić Twoje włosy były zdrowe i piękne.