832 Shares 5935 views

Członek „Dom-2” Igor Tregubenko: biografia i życie osobiste

Nasz dzisiejszy bohater – jeden z najpopularniejszych uczestników reality show „Dom-2” Igor Tregubenko. Biografia mężczyzny zainteresowanych tysięcy fanów. Będziesz także chcą wiedzieć o życiu w projekcie? Zalecamy, aby przeczytać artykuł od początku do końca.


Igor Tregubenko: biografia

Urodził się 26 września 1988 w stolicy Ukrainy – Kijowie. Wkrótce rodzina przeniosła się do Horn Island. ojciec Igora – pilot wojskowy. Człowiek marzył, że jego syn pójdzie w jego ślady. Mamo mam wykształcenie pedagogiczne. Nasz bohater ma starszą siostrę.

W szkole, Igor studiował dobrze. Trzy i dwa w swoim pamiętniku jest niezwykle rzadkie. Chłopiec był zawsze wstydził znaków niezadowalających starał się skorygować je tak szybko jak to możliwe.

Igor Tregubenko, którego biografia widzieliśmy 11 lat rozpoczął boks. Po pewnym czasie nasz bohater stał się kandydatem na mistrza sportu tego rodzaju.

wiek dojrzały

Po otrzymaniu maturę, Igor złożył dokumenty do instytucji gospodarczych. Mężczyzna zaciągnął żądany wydział. W 2009 roku ukończył studia na uniwersytecie. Problemy z zatrudnieniem nie powstały. Tregubenko pracował jako finansista w jednym z ukraińskich banków. Igor była wysoka pensja i perspektywy na przyszłość. Ale postanowił zacząć nowe życie, aby przejść do Moskwy.

W Moskwie, Igor nie siedzieć bezczynnie. Osiadł w prywatnej firmie finansowej, wynajął mieszkanie w prestiżowej okolicy. Zrobił nowych przyjaciół i kolegów. Ale o prywatności w momencie zapomniał.

Znajdź przyzwoitą dziewczynę i założyć rodzinę – to właśnie marzyłem Igor Tregubenko. „Dom-2” – to nie jedyny projekt, w którym brał udział. Facet zapalił się w ukraińskim show „znaleźć ekstremalną” i „L'Amour toujours”. Jednak jego głównym celem nie został osiągnięty. Postanowił kontynuować poszukiwania drugiej połowie.

"Dom-2"

13 grudnia 2013 na słynnym serialu był miły facet silna konstytucja. Silny wzrost tułowia i Igor Tregubenko natychmiast docenione żeńską połowę „Dom-2”. Wiele z nich nie przypuszczał, że facet w działalności sportowej. Wraz ze wzrostem 188 cm waży 88 kg.

Nasz bohater wyraził współczucie drobna brunetka Tanya Ohulkovoy. Guy agresywnie zabiegali ją: dał piękne bukiety, przygotowane śniadanie i obsypany komplementami. Igor nie jest nawet zakłopotany przez czas, że była w związku z Evgeniem Rudnevym. Jednak wszystkie jego wysiłki poszły na marne. Tanya nie jest odwzajemniona uporczywy faceta.

Dziewczyny Igor Tregubenko

Przez kilka miesięcy, przystojny sportowiec był w stanie kawalera. Jest aktywnie flirtuje z dziewczynami wolnych. Ale zbudować poważny związek z kimś z nich chciał.

Wszystko zmieniło się wraz z pojawieniem się projektu byłego członka „Dom-2” Anna Jakunina. Odważny brunetka z zamożnej rodziny był w stanie zdobyć serce Igor Tregubenko. Chłopaki związek dostaje szybki rozwój. Szybko oświadczył się para i zamieszkał w jednym z apartamentów miejskich. Początkowo Anna i Igor żyli razem długo i szczęśliwie. Ale w pewnym momencie zaczęła pokazywać swój złożony charakter. Yakunin Tregubenko dosłownie zazdrosny o każde stanowisko. Ona również zażądał drogie prezenty ukochanego i wspólny wypoczynek w ciepłych krajach.

Para wielokrotnie ścierali. To się po prostu całkowicie porzucić każde inne chłopaki nie mogli. Ich mecze krzyki na przemian z namiętnym pojednania. Widzowie przyzwyczaili się do takiego formatu stosunków Igor i Anna. Facet i dziewczyna nawet myśli o ślubie. Po kolejnym skandalu oboje odrzucił ten pomysł.

Uczestnicy „Dom-2” raczej zmęczony mówić o skomplikowanej relacji Yakunin i Tregubenko. W październiku 2014 r Pojechali do domu dziewczynę do głosowania dla kobiet. Igor odmówił opuszczenia projektu po ukochanej. Powiedział, że jest gotów zbudować nowy związek. Anna nie mogła uwierzyć w to co usłyszał. Po tym wszystkim, czuła go głębokie uczucia, i czuł, że były wzajemne.

nowa miłość

5 dni przed wyjazdem Anne Yakunina o projekcie pojawiła się bogata Moskwy Ella Sukhanov. Początkowo Igor nie zwracasz na to uwagi. Starał się „wykopać” z serca jego byłą dziewczyną. Ale wkrótce Tregubenko uważnie wysoka blondynka i wyrazili współczucie. Facet zrobił wszystko, co deklarowali się parą. W listopadzie 2014 roku, wraz z innymi chłopaki 6 zamieszczone na nowej stronie „Dom-2”, znajduje się na Seszelach. Istnieje związek silniejszy.

Ella i Igor są razem od ponad roku. Oni nie są przykładowe pary. Następnie chłopcy kłócą, a potem pogodzić. Miejmy nadzieję, że wszystko zakończy się wystawny ślub.

Konkludując

Rozmawialiśmy o tym, jak, kiedy się urodził i gdzie studiował pod Igor Tregubenko. Biografia Man jest dobrym przykładem na to, jak dana osoba osiąga te cele. Życzymy Igor sukcesu we wszystkich przedsięwzięciach i szczęścia w życiu osobistym!