692 Shares 1856 views

Rajstopy talia: odmiany. Skład i opis produktu

Płeć piękna stosować różne metody, aby przedstawić wzrok figura innymi w najlepszy sposób. Przykładami takich środków są waisting rajstop. Ich inna nazwa – modelowanie. Ten ciuch jest produkowany specjalnie, aby pomóc panie, aby ukryć swoje wady i podkreślić zalety.

Opis produktu

rajstopy talii, które są przeznaczone do stworzenia atrakcyjnego tworzy żeńskie są specjalnie opracowane. Zasadniczo jest sprężyste włókna, w których materiał mocno do korpusu. W ten sposób tworzy efekt wyszczuplający: pośladki lekko podniósł i nogi wyglądają szczuplejsze.

Rajstopy wydane przez różnych producentów, mają różne stopnie znaków zlewu. Jako jego ostrości może być w różnych miejscach. Na przykład, w niektórych rajstopy wzorowane biodrowego tylko w drugiej – brzuch, biodra, etc …

Dlaczego i dla kogo jest to konieczne?

Oprócz tego, że przeciąganie dala pończochy pozwalają kobietom wyglądać szczuplejsze, tworzą one obraz idealnej formie nóg i pośladków, płaski brzuch. Taki element ubrania noszone nie tylko w sezonie przeziębień i chłodnym, ale i latem. Na przykład, w szczególnie ciężkich biurach nawet w najgorętszym okresie wymaganym przyjść do pracy w ścisłym spódnicy i rajstop.

Niektóre kobiety w wieku od korzystania z tych produktów przygotowanych ukryć obcasy modelu niedoskonałych stopy. Rajstopy pomóc nawet zasłonę z widoku nieudanej nieudanej lub opalania. Rzeczywiste zużycie je wczesną wiosną, kiedy jest czas, aby uzyskać opaleniznę ramiona i nogi jeszcze biały. Także, co ciekawe, mimo małej grubości wyrobu, utrzymuje ciepło. Statystyki pokazują, że rajstopy z efektem nie tylko krzywego kobiety. Młode dziewczyny z kruchego rysunku też, próbując zbliżyć się do ideału.

rodzaje rajstop

Styliści wyróżniają trzy główne rodzaje rajstop modelowania:

  • towarzyszące;
  • wyprofilowane;
  • naprawczych.

Pierwsza opcja, warto postawić na tych kobiet, które nie wymagają maksymalnego utyazhka. Tutaj mamy kompresji gradientu, maleje od dołu do góry. Najlepsze są te modele, które mają napięty szczyt, który pozwala ukryć brzuch trochę. Ten rodzaj rajstop do pasa również pomóc w walce żylaki i obrzęki nóg, mają działanie masażu. Mogą być noszone codziennie do pracy i na spacer.

Konturiruyutsya rajstopy mieć bardziej poważny stopień utjazhki. Charakterystyczną cechą tego, że produkt posiada pewne obszary wysokiej gęstości. Pozostaje tylko wybrać odpowiedni model, aby ukryć obszary problemowe.

Jeśli chodzi o rajstopy korygujące, pani w nich mogą znacznie przekształcona, nie będzie rozpoznać nawet bliskich przyjaciół. Tak, umieszczenie rajstopy talii z wysoką talią, kobieta może wizualnie „rzucać” kilka kilogramów. Jeśli linie korekcyjne znajdują się w obszarze bioder, wtedy nie będzie widać tzw bryczesy i półkolisty wkładkę za pripodnimut pośladków, eliminując „ugięcia” w swoim rodzaju.

Proszę zwrócić uwagę na skład

Jeśli wybór jest jeszcze spadł na brzuchu rajstopy, talii, a następnie upewnij się, aby spojrzeć na skład. Prawie wszystkie modele nie są bez lycry – elastyczne włókno posiadające sztuczne pochodzenie. Składnik ten odgrywa ważną rolę: to doskonale dopasowuje się do ciała, a zachowuje oryginalny wygląd produktu po wielu praniach.

Obecność mikrofibry mówi o szczególnej wytrzymałości produktu. Te rajstopy są miękkie, przyjemne w dotyku i są trwałe. Wątek zatytułowany taktel czyni je „oddychać”, że jest oddychająca. dodaje także jedwabisty połysk, dzięki czemu produkt nabiera bardziej atrakcyjnej prezentacji. Gdy pominie światła na rajstopy, widać żadnych pasków, jest to wyraźny znak 3D tkania. To sprawia, że rzeczą bardziej wytrzymałe i elastyczne.

Wpływ na organizm

Według lekarzy, każdy syntetyczny rzeczą nie jest bezpieczny dla organizmu człowieka. I produkty do modelowania nie są wyjątkiem. W szczególności waisting rajstopy z wysoką talią zakończyć prawie pod piersią. Sugeruje to, że działają one na nogach i brzuchu. Mocniej są, tym szybciej lub tworzy efekt cieplarniany „sauny”. Niektóre dziewczyny błędnie sądzi, że to pomoże schudnąć szybciej. Ale wynik może być daleko od pozytywne: pot w połączeniu z makijażem i łojowych wydzielin prowadzi do powstawania pieluszkowe zapalenie skóry, i innych problemów.

Eksperci doradzają mody nie ryzykować zdrowia, noszenie takich ubrań na co dzień, i używać odchudzanie koszulkę. Pomoże to osiągnąć te same cele bardziej „pokojowego” i bezpieczny sposób. Jeżeli jednak wymaga sukienkę skojarzoną z rajstop, konieczne jest, aby umieścić je na swojej bielizny wykonanej z naturalnej bawełny, w celu ograniczenia kontaktu ciała z syntetyków. Nie należy również podnieść na buty rajstopy z otwartymi palcami lub sandały, gdyż może to powodować tarcie stóp.