341 Shares 7377 views

Rozmiar rękawicy jest ważny!

Pięknie dopasowane rąk rękawiczki pomagają dać kobiecej doskonałości obrazu i wyrafinowania. Dlatego powinny one idealnie pasować do Twojego rozmiaru. Ręce. Wybierając ten elegancki akcesorium, musisz wiedzieć, jak określić rozmiar rękawicy, która będzie tak wygodna i, oczywiście, piękna.

Skąd wiesz o swoim rozmiarze?

Jeśli nie wiesz dokładnego rozmiaru rękawic, które jest idealne dla rąk, należy zmierzyć ze zwykłym centymetrem obwód ręki. Wynik (w centymetrach) powinien być zaokrąglany do liczby całkowitej. To ta postać to twój rozmiar.

Czy są duże rozmiary?

Rękawice damskie szyte na dowolnej dłoni. Ich wielkości są od siedemnastego do trzydziestego. Ale akcesoria męskie tego samego typu są wykonane z dwudziestego i kończące się numerem trzydziestym drugim.

Firmy zajmujące się wykonaniem rękawiczek mogą składać zamówienia indywidualne. Na przykład w takich wariantach można uzyskać duże akcesoria:

– rozmiar rękawicy dla dużych kobiet – od dwudziestego czwartego do trzydziestego;

– dla dużych męskich dłoni – od trzydziestego pierwszego do trzydziestego ósmego;

Najprostszy system pomiarowy

Jest jeszcze jeden, prostszy system, który pozwala poznać twój rozmiar. Rękawice powinny być oznakowane cyframi:

– dla pań – od sześciu do ośmiu;

– dla mężczyzn – od siedmiu do dziesięciu.

Niektóre matematyki

Jak powinniśmy użyć tych "figurek"? Konieczne jest usunięcie z ręki takiego wzoru: przy tym samym centymetrze należy zmierzyć obwód najszerszej części szczotki. Otrzymano ponownie Wynik (w milimetrach) należy podzielić na dwadzieścia siedem.

Dlaczego ta liczba? To bardzo proste: rozmiar rękawicy mierzy się w konwencjonalnych jednostkach. Jedna taka jednostka odpowiada dwudziestu siedmiu milimetrów.

Na przykład, jeśli wynik wynosi dwieście i dwa milimetry, ten okrąg odpowiada rękawiczkom o rozmiarze siódmym i pół (202/27).

Izolowane rękawiczki damskie

Wybór ogrzewanego n Paski wykonane z prawdziwej skóry lub zamszu, musisz je wybrać co najmniej pół wielkości, a nie cienkie rękawiczki. Akcesoria o takim "wolnym" rozmiarze nie zamarzą rąk w zimnych miesiącach zimowych.

Jak prawidłowo nosić ten elegancki akcesorium?

Jeśli chcesz, aby kupione rękawiczki dobrze dopasowały się do rąk i usiadły doskonale, musisz mieć możliwość nie tylko prawidłowego określenia ich rozmiaru, ale także prawidłowego ich zużycia.

Nie zaleca się jednoczesnego noszenia tego dodatkowego wyposażenia na wszystkich palcach, jednocześnie trzymając "kwaśny". W końcu będziesz rozciągać rękawiczki, więc możesz je nawet złamać. Przed założeniem rękawic odkręć je "szorstko", a następnie delikatnie połóż je na końcówkach czterech palców. Gdy tylko poczujesz, że Twoje palce siedzą ciasno i komfortowo, możesz "założyć" i kciuk. "Podolik" powinien pozostać odwrócony, dopóki nie włożysz całej szczotki. Twoje ruchy powinny być bardzo lekkie, a nawet eleganckie.