840 Shares 3507 views

Misza Ałojan: biografia bokser

Misza Ałojan – bokser, Zasłużony Mistrz Sportu Federacji Rosyjskiej. Trzy razy mistrz Rosji, jest mistrzem Europy. Również Aloyan – mistrz świata dwukrotny zwycięzca Igrzysk Olimpijskich.

Dzieciństwo i pierwsze kroki w boksie

Misza Ałojan urodził się dwudziestego trzeciego sierpnia 1988 w miejscowości regionu Bambakshat Hoktemberyan Armenii. W 1997 roku on i jego rodzice przenieśli się do miasta Nowokuznieck. Tam zaczął boks. I trenował Misha Nicholas Salikhov. Po pewnym czasie przeniósł się do Nowosybirska.

Należy zauważyć, że pole Misza zaczął, że tak powiem, przez przypadek. Okazało się, że w Nowokuznieck, poszedł do szkoły №54, znajduje się w obszarze „Kujbyszewie”. To jest prywatny sektor miasta, który jest uważany za społecznie skomplikowane. Misza często musiał walczyć z innymi chłopcami na ulicy. Nawiasem mówiąc, nie został zauważony i trener Nikołaj Salikhov i zaprosił jak w sekcji boksu.

Misza Ałojan mógł facet. Jego pierwszy konkurs odbył się w roku 1998. Był to turniej noworoczny w Osinniki. W tym czasie brał udział w boksie przez kilka miesięcy, ale udało się wygrać ten turniej w swojej kategorii wagowej.

Future sportowiec nigdy nie brakowało szkolenia i osiąga dobre wyniki w ringu w krótkim czasie. Studiował również z powodzeniem, potraja nie był w szkole. To nie może nie podobać się rodzicom, którzy nie kolidują z jego pasji, choć często wracał do domu z siniakami. Misza zawsze sam powiedział, że uwielbia się uczyć. Po ukończeniu szkoły średniej, ukończył studia zawodowe i otrzymał zawodu prawnika.

W 2004 roku Misza Ałojan był już zaangażowany w grupie młodzieży pod okiem doświadczonego trenera Jurija Chuvashova. Ten mentor fachowo przeszkoleni utalentowany facet. W krótkim czasie trener i bokser w stanie osiągnąć bardzo dobre rezultaty. Już w grudniu 2005 roku, Aloyan stał się właścicielem Pucharze Rosji wśród młodzieży. Podczas ostatecznej bitwy Misza Ałojan był mistrzem sportu. Został on zawarty w reprezentacji młodzieżowej.

Początki kariery

W 2007 roku Misza Ałojan zdobył tytuł mistrza Rosji wśród młodzieży. W tym samym roku wziął udział w Mistrzostwach Europy Młodzieży, który również uzyskał złoty medal. W następnym roku, ma już udział w mistrzostwach Rosji dorosłych i udało się dotrzeć do finału. Po tym Aloyan został zaproszony do zespołu narodowego (dorosłych), wraz z którym brał udział w Pucharze Świata w stolicy Rosji. Aloyan był w stanie wygrać w tym konkursie. W ostatniej walce pokonał znany kubański lekkoatleta, medalista Mistrzostw Świata i Andri Laffitte. Po tym triumfie Misha stał trener Eduard Kravtsov.

Rosyjska reprezentacja

W 2009 roku Czechow przeprowadzili turniej, w którym uczestniczyli najsilniejsze bokserów Federacji Rosyjskiej. Na podstawie jego wyników było stać się częścią drużyny narodowej. Misza Ałojan, którego biografia jest bogaty w nagrody i tytuły, pokonał swojego rywala George Balakshina (trzykrotny mistrz Europy) i udało się zdobyć przyczółek w drużynie narodowej.

Przybył więc do Mistrzostw Świata w Mediolanie. Jest on dość łatwo dotarł do półfinału, gdzie spotkał się w ringu z bokserem Togstsogtom Nyambayarynom mongolskiego. Pierwsze dwie rundy Mike prowadził na punkty, ale w trzecim mongolskiego sportowiec był w stanie wyciągnąć zwycięstwo. W rezultacie, Misza musiał zadowolić się brązowym medalem.

Już w listopadzie 2009 roku, Aloyan zdobył mistrzostwo Rosji. W finale, znowu spotkał się z Georgem Balakshin i był w stanie go pokonać. Ten triumf pomógł mu stać się liderem zespołu w swojej kategorii wagowej.

mistrz Europy

W 2010 roku Mistrzostwa Europy odbyły się w Moskwie. Aloyan wygrał wszystkie swoje walki i został mistrzem Europy. W finale walczył z brytyjską Khalid Yafai, który wygrał na punkty.

Mistrzostwa świata

W 2011 roku Mike stał się trzykrotny mistrz rosyjski. To zwycięstwo pozwoliło mu dostać się do zespołu, przejdź do mistrzostw świata w Baku. Publiczność wygwizdany go w każdy możliwy sposób i pokazali swoją pogardę, o to chodzi, i cały zespół Armenii. Stało się to z powodu konfliktu w Karabachu.

Za każdym razem, Michael pojawił się w ringu, zastraszanie go kontynuował. Okazało się, że to był Misza pokonał azerski sportowiec Elvin Mamishadze. Po tym, trzeba było przeznaczyć większą ochronę Aloyan. Za to wystawił prawdziwe polowanie, a próbowałem kilka razy, aby oglądać na jeden, ale nic się nie stało.

Oczywiście, nacisk psychologiczny wpływ na boksera, ale to nie przeszkodziło mu dostać się do ostatecznej bitwy i pokonaj go. Z tym trudnym zwycięstwem niego osobiście pogratulował burmistrz Włodzimierz Gorodecki, Nowosybirsk, a następnie prezydent Dmitrij Miedwiediew.