533 Shares 6992 views

Food „Grandorf” dla psów i kotów: opis i recenzje

Wraz z pojawieniem się w domu zwierzaka, czy jest to kociak czy szczeniak, wiele zostało dodane i inne obawy. I pytanie, jak karmić zwierzę, staje się bardzo ważne.

Doskonałym rozwiązaniem tego problemu jest belgijski jedzenie „Grandorf”. W tym przypadku producent zadbał o kotów i psów.

Karma dla kotów „Grandorf”

Sucha karma „Grandorf” dla kotów zawiera w swoim składzie tylko przydatne i niezbędne dla organizmu substancji zwierzęcych. W 70% składa się z mięsa, podczas gdy pozostałe 30% to kwasy tłuszczowe, witaminy, przeciwutleniacze, drożdże browarniane, tauryna i inne składniki.

Ponadto, istnieją pewne typy kotów „Grandorf”. Charakteryzują się one specjalnie zaprojektowanej konstrukcji dla młodych kociąt (z jagnięciną i ryżem), kotów, które cały czas są w pokoju (z indyka i jagnięciny), sterylizowane zwierzęta (z ryżem i Turcja), a także dla zwierząt z wrażliwym układem pokarmowym (z ryb ).

Food „Grandorf”, dzięki wyważonej kompozycji, przynosi znaczące korzyści dla ciała zwierzęcia:

  • Obsługuje mikroflorę jelitową, poprawia trawienia i metabolizmu;
  • Dba jamy ustnej;
  • zapobiega problemom z zębami;
  • Leczy skórę zwierzęcia i koc z wełny;
  • wzmacnia stawy;
  • poprawa wzroku;
  • Wspiera działania układu sercowo-naczyniowego;
  • To zmniejsza możliwość wystąpienia kamieni nerkowych;
  • Poprawia odporność.

Recenzje kotów „Grandorf”

Co klienci mówią o tym produkcie zwierzętom jako pasza „Grandorf”? Recenzje w większości przypadków pozytywne. miłośników kotów, takie jak naturalny skład paszy, dużą ilość mięsa i to przy całkowitym braku soi. Ponadto, jedzenie jest idealne dla zwierząt domowych, mają skłonność do alergii.

Jeśli chodzi o minusy, nie były znaczące. Zasadniczo, właściciele zwierząt uważają, że pasza Pelety nieco zbyt mały. Ale dla kotów nie jest prawdopodobne, aby żadnej różnicy. Drugi minus – to cena paszy. Rzeczywiście, jest to rzędy wielkości wyższe niż w przypadku innych popularnych producentów w Rosji. Powód tego jest oczywisty – firma „Grandorf” kładzie nacisk na jakość żywności z maksymalną ilością mięsa w składzie, nie zastępując go tańszym skrobi kukurydzianej lub sojowego.

Karma dla psów „Grandorf”

Suche jedzenie „Grandorf” dla psów składa się z naturalnych składników przyswajalnych. Procent mięsa to jest w 60%, a pozostałe 40% jest zajęte przez ryż, warzywa, zioła i drożdże piwne, witamin i innych składników. Pasza nie zawierają żadnych konserwantów, alergeny, podroby, barwniki, substancje smakowe, cukier i sól.

Istnieją różne rodzaje żywności „Grandorf” dla psów, więc nie będzie trudno wybrać idealną opcję dla szczeniaka lub starszego psa, w ciąży lub karmiących zwierząt, a także specjalnego zwierzaka ciała (choroby, problemy trawienne, podatność na alergie i tak dalej. d.).

Recenzje karmy dla psów z „Grandorf” firmy

Jakie są twoje wrażenia o sam opuścił kupującym żywności „Grandorf”? Recenzje weterynarzy i właścicieli psów po prostu dokładnie to samo – jest to idealny wybór jedzenia dla każdej rasy, wieku i stanu zdrowia zwierzęcia.

Zwierzęta są szczęśliwe, aby jeść „Gradorf”, ani też nie znikają problemy z trawieniem i poprawia jakość stolca. Ponadto zwierzę staje się aktywny, jego włosy miękkie i błyszczące.

Ale mimo wszystkich pozytywnych opinii, istnieją przypadki, gdzie jedzenie nie zbliżył się szczenię lub pies ma vzrooslomu. W rezultacie, problemy trawienne zostały jako wzrost liczby krzeseł przestrzegane. Doświadczeni hodowcy twierdzą, że proces ten jest normalne przy zmianie rodzaju jedzenia i po prostu trzeba znosić. Ci, którzy do tej rady, zauważyli normalizację stolca w ciągu pierwszych dwóch tygodni. Pozostali postanowili „nie eksperymentować” ze swoim zwierzakiem i nadal szukać doskonałego jedzenia dla niego.