689 Shares 9075 views

Dlaczego sen czarnych kotów – nie trudno się domyślić,

Prawdopodobnie, jeśli zapytać każdego człowieka, co śni czarnego kota, odpowiedź jest prosta. Wszyscy wiemy, że taki symbol dobrej wróżby nie stosuje się w realnym świecie. Możliwe, że ten sen jest interpretowana jako coś innego? Spójrzmy na śnie książek i znać odpowiedź.

Być może twoja reputacja chcesz oczerniać

Miller mówi, że sen we śnie, aby zobaczyć czarnego kota, należy spojrzeć na ludzi wokół ciebie. Wydaje się, że nie wszyscy z nich chcą cię dobrze, a nawet ktoś chciał „położyć się cieniem na płocie”, starając się niszczą swoje dobre imię. Wygnać stworzenie we śnie, można uniknąć wielu kłopotów przebudzeniu. To samo źródło na pytanie, co śni Czarny kot, odpowiada: „Ktoś pożąda na nieruchomości i będą starali się przejąć” Tu nie chodzi o moc zabrane, ale przebiegły podstępnych intryg.

Nie jest dobrze, jeśli czarny kot zawsze, głośno miauczy i / lub krzyczeć. Również nie jest dobre – mają być porysowane we śnie to zwierzę pazurami. Dzięki staraniom wrogów może złamać dochodowy interes dla ciebie. Tak samo nadawanie i muzułmański książka sen. Dlaczego sen o czarnych kotów, które zarysować marzycielem? Dla cielesnych cierpień i niepokojów. Warto zauważyć, że autorzy uważany za symbol snu książek nie sprzyjają, niezależnie od koloru.

Kłopoty, zdrada, kradzież

Dlaczego zdjąć czarnego kota w interpretacji francuskiej książki sen? Jego autorzy, niestety, również nie zachwycają. Byliśmy ostrzegani o kobiecej zdrady, zdrady bliskich przyjaciół, a nawet rozbój. Taka interpretacja jest jednym z tych, w których sny kot walki.

Nie głaskać kota we śnie

Sen Interpretacja Grishina można dowiedzieć się, że każdy kot we śnie ma nic dobrego nie możemy przepowiedzieć. Nawet jeśli idzie na spotkanie z marzycielem, można spotkać niemiła, nieszczery człowieka. Kot biegł droga ostrzega praktycznie to samo. Pieszczot zwierzę w twoich snach – w obliczu braku zaufania, wątpliwości w prawdziwym życiu. O łzach i zdradę w związku ze znakiem jest napisane w staroperski i sennych książek.

Wyślij do więzienia złodziejaszek

Twórcy indyjskiej księdze snów, czy symbol ostrzega przed niewielkimi stratami w związku z kradzieżą. Ale marzyciel, który ma kota lub nawet zabity we śnie rzeczywistość złapie złodzieja i doprowadzić go przed oblicze sprawiedliwości. Osoba, która otrzymała we śnie skórę zwierzęcia powrócić wszystko mu skradziony. Dotyczy to również tych, którzy marzyli, że jedli oni kot mięsa. książka marzenie rodziny potwierdza, że ten symbol wskazuje na obecność wrogów. Wyjaśnia, że mówimy o złej kobiety.

Nie ma srebro podszewka – nowy okres w życiu śniącego

Jednak książka marzenie Rodzina zapewnia pewne wyjaśnienia. Dlaczego sen z czarnego kota, który murchat i płetwami dla ciebie? To oznacza nadejście nowego okresu życia. Jest cichy i spokojny. Co ciekawe, nowoczesna interpretacja interpretuje sen sen z kotami jako znak dobrej umowy. Fakt, że kocięta we śnie rentownego rzeczywistości i mówi Sen XXI wieku. I życzymy pomyślności i dobrych snów!