527 Shares 5324 views

Jak to jest leczenie gruczołu krokowego w domu

prostaty choroba – zapalenie i obrzęk tkanki prostaty. U mężczyzn w wieku od 20 do 50 lat jest najczęstszą chorobą prostaty. Lekarze twierdzą, że z wiekiem, liczba zachorowań wzrasta. Po 30 latach, 30% mężczyzn cierpiących na zapalenie gruczołu krokowego, po 40 latach, 40%, po 50 latach, 50% chorych i tak dalej. Dlatego ważne jest, aby wiedzieć, jak wygląda leczenie gruczołu krokowego w domu.

Najczęstsze i typowe objawy tej choroby są:

-oschuschenie dyskomfort i tępy ból w dolnej części brzucha, pachwiny, pleców i moszna;

-chuvstvo pieczenie w cewce moczowej i krocze;

są różne problemy związane z oddawaniem moczu ;

-availability pływający gwintu w moczu;

-Duration erekcje w nocy;

-chrezmerno szybki wytrysk;

-stertost odczucia podczas orgazmu;

-Zwiększona zmęczenie i zmniejszenie aktywności;

-depressiya związane z oczekiwaniem powikłaniami choroby.

Jeśli podejrzewasz, że choroby przed leczeniu gruczołu krokowego w domu, trzeba udać się do lekarza i poddać badaniom urologicznym. We wczesnych stadiach choroby można wyleczyć w domu. Antybiotyki, obróbki termicznej krocza (gorące okłady, gorąca kąpiel), Świece bólu. Podczas tego zabiegu nie można pić alkohol i jeść pikantnych potraw. Na tym etapie leczyć zapalenie gruczołu krokowego w domu w 10 dni. Ale to tylko jeśli minęło początkowe badanie lekarskie i lekarza, aby wybrać najbardziej skuteczny produkt dla swojej sprawy.

W postaci przewlekłej choroby bez leczenia powikłań również przeprowadzane w domu, ale przez długi czas. Poza środkami domowego leczenia przeprowadzono refleksologiczne i masażu gruczołu krokowego. Na tym etapie choroby zaleca się całkowite usunięcie recepcji pikantnych potraw i alkoholu.

Leczenie zapalenia gruczołu krokowego w domu z tradycyjnej medycyny:

-Sok szparagi. Szparagi sok może być tyle, ile można pić z przyjemnością, bez wymuszania. Na ogół, aby uzyskać dobre wyniki, to zaleca się, aby pić co najmniej 600 ml na dzień.

LECZENIA moczu. W początkowym stadium choroby, gdy prostaty uniemożliwia wypływ moczu, kompresję moczowodu, to zaleca się rano na czczo 250 ml własnej moczu. Śniadanie w tym przypadku musi być mniej obfite. Zabieg ten trwa około miesiąca.

LECZENIA propolis. W przypadku przewlekłej choroby, do leczenia zapalenia gruczołu krokowego w domu może być przeprowadzane ekstrakt z propolisu. Do wytwarzania ekstraktu niezbędnej do odparowania 200 ml alkoholu 40 g propolis. Następnie rozpuszczono 2 g masła kakaowego i 0,1 g ekstraktu propolis i z tej mieszaniny wytwarza się świec. Muszą być włożona do odbytnicy wieczorem, raz dziennie. Przebieg leczenia powinno być przeprowadzane 30 dni 2-3 razy w odstępie jednego do dwóch miesięcy.

-Trava gęsi Potentilla. wywar przygotowany z mleka i jego herb, dzięki jego dobrych cech moczopędny jest skuteczny w zapalenie gruczołu krokowego.

-Petrushka – nasiona. Według pierwszego przykładu wykonania z nasion pietruszki wstępnie rozdrabnia się na proszek. Następnie wykonać cztery łyżeczki otrzymany proszek, przegotowanej wody, gotowano przez 15 minut. Roztwór powinien być filtr i wziąć 4-6 razy dziennie po jednej łyżce. Według drugiego przykładu wykonania, jeden łyżeczki nasiona moczy się w zimnej wodzie w zlewce ośmiu godzin. Roztwór powinien być pijany cztery razy dziennie przez ćwierć kubka. On jest bardzo dobry na zapalenie gruczołu krokowego.

LECZENIA głód. Jest zalecany do otyłości i gruczołu krokowego. Jednak takie leczenie gruczołu krokowego w domu przynosi tylko chwilową ulgę, jeśli nie całkowicie zmienić swój styl życia. Krótki post nie wystarczy, aby zmniejszyć rozmiar zapalnym prostaty.