500 Shares 8857 views

Honda Steed: najpierw nauczyciel motocyklistów

Motocykl Honda Steed jest proste, niezawodne, wygodne i stosunkowo niedrogie kruizorom, zbudowany w stylu amerykańskim. Na dzień dzisiejszy model jest usuwany z produkcji. Jednak na rynku wtórnym, aby znaleźć to nie jest bardzo trudne. Tutaj koszt motocykla, w zależności od stanu, waha się od trzech do czterech tysięcy dolarów.

Rozpoczęcie produkcji

Seryjna produkcja modelu rozpoczęła się w Japonii w 1988 roku. Od razu wyróżniał się na tle reszty linii od tego producenta. Należy zauważyć, że na rynku europejskim, o modyfikacji o nazwie cień, a dla nas – VLX. Pod nazwą Honda Steed motocykla został zrealizowany na terenie Azji.

Próbkę goda model 1988 wyposażony w pojemności skokowej 600 lub 400 metrów sześciennych. W pierwszym przypadku moc elektrowni wynosiła 41 moc, która została opublikowana w 6500 obrotach na minutę. Ona została przeniesiona do kół ze szprychami za pośrednictwem napędu łańcuchowego. Dość oryginalny od projektantów było zastosowanie zawieszenia monoshock tylnym. W odniesieniu do drugiego wariantu, Honda Steed 400 otrzymano z 30 „konie” zostało zakończone, a transmisji w pięciu etapach.

Aktualizacja modelu

W latach 1995-1996, model został zmodyfikowany. Aktualizacje dotknął, zwłaszcza stylizacji sprawiło, że rower bardziej nowoczesne. Dwa lata później projektanci przerobione zawieszenie i kilka innych elementów. Innowacja nie dotyka elektrownię. Z drugiej strony model stał się bardziej atrakcyjny z estetycznego punktu widzenia. Zmiany te znacznie zwiększyły liczbę sprzedaży.

zalety produktu

Ten motocykl ma bardzo ograniczony specyfikacji (stosunkowo bez wyrazu dynamika i niedobory mocy) i dlatego jest mało prawdopodobne, aby być zainteresowany prawdziwych motocyklistów. Tacy ludzie są w obecności zdolności finansowej może zwrócić uwagę na modelu typu Harley Davidson. Z drugiej strony, jest oczywiste, a niektóre z korzyści. Dla miłośników tej klasy technologii, jak również dla początkujących jeźdźców idealnym rozwiązaniem byłoby po prostu Honda Steed. Opinie użytkowników modeli z całego świata są tego przykładem. Ponadto motocykl w krajowy dziury, nierówności i off-road jest uważana za jedną z najbardziej udanych pod względem wytrzymałości. Ponadto układ paliwowy model nie jest absolutnie wybredna naszej benzyny. Co za wspaniałe doświadczenie i uprawnienia do kontrolowania tego „Honda” nie jest wymagane. Co do kosztów opieki, to nie jest bardzo wysoka.

dynamika

Honda Steed, niezależnie od wielkości jego silnik przyspiesza żwawo i całkiem ładnie zachowuje rozpędu. Po osiągnięciu piętno 100 km / h motocykl stale utrzymuje równowagę. Rozproszyć model do maksymalnej prędkości (który jest około 130 km / h), to nie ma sensu, ponieważ nie jest przystosowane do takiego sposobu jazdy.

Konkurencja i tuning

Na tle wielu innych modeli Hondy Steed cały czas patrzeć na strzępy. Rozwiązania zastosowane do niego przez producenta, były całkiem udane. W rezultacie główne konkurenci motocykla nie tyle Harley Davidson, jak im się podoba opcje, zebrane w warunkach garażowych. Jednocześnie nie mają szansę konkurować z modelem, zaprojektowane i zmontowane w fabryce w zgodności ze wszystkimi zaawansowanej technologii. W rezultacie tysiące egzemplarzy Steed rozprzestrzenił się na wszystkich zakątków naszej planety. Jeśli chodzi o dostrojenie motocykla, jest mu obcy. Fakt, że model ten może być łatwo podatne na postępowych innowacji zarówno w zakresie projektowania i w elementach konstrukcyjnych. W tym przypadku należy zauważyć, dostępności na rynku krajowym prawie wszystkich jego węzłów.