259 Shares 2330 views

Nie wpisuj hasła w „Kontakt”. Co robić?

Dziś będziemy mówić o tym, dlaczego nie wprowadzić hasło „w kontakcie”, a także o tym, co można zrobić, jeśli nie można zalogować się do sieci społecznościowej. Przyczyn może być tam tak wielu. Nie będziemy ominąć żadnego z nich. Tak więc, należy zacząć „opuszczeniem statku” tak szybko jak to możliwe.

Nie układ

Jeśli masz do czynienia z pytaniem: „Dlaczego nie mogę wpisać hasło” VKontakte „- najbardziej prosta i banalna odpowiedź może być tylko jedna – nie należy, że układ klawiatury Oznacza to, że zamiast liter angielskich piszesz swoje hasło w rosyjskiej ?. ,

W rzeczywistości, czasami tereny powiadomi Cię o podobnym błędem, który pomaga szybko zaradzić sytuacji. Jeśli nie, sprawdź, czy klawiatura jest w języku angielskim. Nie? Następnie zmienić go w żądanej pozycji, a następnie spróbuj ponownie. Wszystkie takie same, nie należy wprowadzić hasło „In Touch”? Cóż, zobaczmy, co jeszcze może być.

inna kombinacja

Innym dość śmieszny i trywialny scenariusz – to literówka przy wejściu passvord. W tym przypadku konieczne jest kilka razy (dobrze, jeśli można to zrobić z pierwszej drugiej próbie) powoli wpisywać hasło, i upewnić się, że w celu uniknięcia pomyłek. Jeśli wszystko się zgadza, a następnie będzie można zalogować się i pracować z sieci społecznej.

Jeśli jednak nadal nie wprowadzić hasło w „Kontakty”, można również uruchomić w sytuacji, gdy zostały niedawno zmienił passvord, a teraz jesteś po prostu … zapomnieć. Oznacza to, że z przyzwyczajenia, na przykład wpisując stare kombinację. W tym przypadku, każdy użytkownik ma szansę, aby odzyskać utracone i zapomniane informacje lub po prostu można zmienić hasło za pomocą telefonu komórkowego przywiązane do strony. W ogóle, jeśli myślisz, dlaczego nie wprowadzić hasło „w kontakcie”, nie należy natychmiast alarm.

łamanie

A teraz pójdziemy z wami do mniej przyjemnych powodów, które mogą powodować problemy z autoryzacją na portalach społecznościowych. Jeśli nie weszły swój login i hasło na „BK”, to może po prostu złamał.

Jeśli kiedykolwiek próbował użyć hakerskie programy, które są wykorzystywane do oszukiwania głosów, lubi, czy cokolwiek innego, to nie zdziw. Ponadto, strzeżcie się, czy nie wprowadzono dane do zasobów zewnętrznych i podejrzanych witryn. Wszystko było dobrze? Następnie, mamy nadzieję, że będziesz w stanie udowodnić swoje prawo własności do strony administracji witryny, po którym nastąpi powrót konto.

Jeśli tak, a może nie, należy utworzyć nowy profil. Nadal starają się nie używać krakersy i nie zamieszczaj swoich danych o podejrzanych zasobów sieci World Wide Web. Wtedy nie trzeba rozważać na pytanie: „?”, „Dlaczego nie mogę wprowadzić hasło” In Touch.

prace techniczne

Chociaż rzadko, ale są też sytuacje, w których możliwość uwierzytelniania użytkowników nie są uzależnione od nich. Chodzi o prowadzenie robót inżynieryjnych lub aktualizacji strony. Wtedy może masz problem, gdzie nie wpiszesz hasła „w kontakcie”. Oznacza to, że wydaje się działać, ale strona „nie pozwoli mi.”

W tej sytuacji, trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać. Możesz czytać wiadomości na temat tego wydarzenia. Nagle ktoś próbuje włamać się do głównego serwera, a teraz administracja strona próbuje wszystko z powrotem na tor jak najszybciej wrócić. Ponadto planowana konserwacja zapobiegawcza jest zazwyczaj powiadomiony z wyprzedzeniem.

Warto pamiętać, że praca z sieci społecznych – jest to bardzo trudne i delikatne. W ten sposób masz na przykład witryna może jeszcze nie działać, w domu obok dłuższego czasu wszystko działa poprawnie. Bądź cierpliwy i czekać, aż wszystkie aktualizacje odbywają oraz inne środki zapobiegawcze.

wirusy

Więc mamy do ciebie, być może, najbardziej przykry moment, który może odnosić się tylko do naszego obecnego problemu. Mówimy o różnych komputerów zainfekowanych wirusami. Jest przed nimi nie wpiszesz hasło „w kontakcie”, uwierzytelnianie staje się niemożliwe, a praca na komputerze – po prostu nie do zniesienia.

Jeśli masz do czynienia z faktem, że z nieznanych powodów login / hasło nie chce pracować, ale dla wszystkich, które nie zostały wykorzystane przez hakerów, a także strona nie prowadzi się prac i weryfikacji poprawności danych wejściowych, to najprawdopodobniej, już jesteś ukrywa się bardzo podejrzanie infekcji komputera. W tej sytuacji, można być bardzo często spotykają się z pytaniem: „Nie mogę wprowadzić” Kontakt „ – co robić?”

Odpowiedź jest bardzo prosta – w leczeniu komputer. Lepiej jest rozpocząć korzystanie z programu antywirusowego skanuje system. Do tego pasuje Dr.Web lub Nod32. „Avast” radzi sobie również dobrze z poszukiwaniem złośliwego oprogramowania. Kiedy doczekamy się rezultatów, można wyleczyć wszystkie niebezpieczne pliki. Nie jest to możliwe – usunąć. Następnie oczyścić rejestr za pomocą CCleaner. Uruchom ponownie komputer i zobaczyć co się dzieje. Problem nie został rozwiązany? Następnie spróbujmy kolejny mały odbiór.

własne ręce

Dobrze, że teraz mamy już omówione możliwe przyczyny, dlaczego nie wprowadzić hasło „In Touch”, spróbujmy go ze sobą w celu rozwiązania problemu z wejściem do swojego systemu. Kiedy nie pomogło antywirusowego, można użyć sztuczek. Chodzi o edycji „host” plik. Przez to wirus blokuje dostęp do naszej sieci społecznej.

Przejdź do „Mój komputer”, a następnie przejść do dysku C (gdzie zainstalowany jest system Windows). Spójrz w folderze Windows, a następnie w system32. Następnie naciśnij na kierowców, po – etc. Wewnątrz znajdą Państwo powitalny „host”. Otwórz go w Notatniku. Teraz, aby nie raz jeszcze zastanowić się, czy robimy słusznie, za jednym zamachem skasować wszystko, co zostało napisane w środku. To wszystko. Pozostaje, aby zapisać zmiany i uruchom ponownie. Dostęp do strony odrestaurowanym, hasło i login powinien działać.