794 Shares 4485 views

Hack na temat „Wiosna”. rzemiosło wiosnę z rękami

Wiosna – czas przebudzenia natury i inspiracji. To właśnie w tej wspaniałej porze roku można i dzieciom stworzyć ogromną ilość interesujących rzemiosła z różnych materiałów. Rękodzieło na wiosnę motywu zachwyci zarówno dzieci jak i dorosłych, i jakie są opcje działa, można dowiedzieć się z poniższego artykułu.

Hack „łąką”

Kwiaty – jeden z głównych radości wiosny. Po zimie więc chcę ogrzewać i jasne kolory, więc dlaczego nie ty i dzieci nie wytwarzają łąką z kolorowego papieru? Najpierw musimy przygotować elementy przyszłych kwiatów, to kolorowy papier pokroić na kwadraty o różnych rozmiarach. Dla jednej rośliny trzeba 4 lub więcej kwadrat. Im bardziej skomplikowany chcesz dostać kwiatka, kolejne kwadraty musisz!

Wchodzisz na plac po przekątnej, a następnie powtórzyć krotnie. Teraz z rysunku wyciąć serce, ale nie dorezayte go na ziemię. Rozszerzenie kwadrat, widać piękny kwiat. Ten siekać na „Wiosna” wymaga stosowania rur z tworzyw sztucznych. Wykonać otwór w środku kwiat i wstaw je przez rurkę, cięcia wolne końce plastiku (będą reprezentować pręcików). Wycięte z zielonej kartce papieru i dołączyć go do kwiatów. Teraz produkować je na polanie. Z jaj kraty wyciąć jeden pasek i malować zielona farba (rzemiosło na wiosnę motywu często zawierają ten odcień). Następnie włóż końce rur do siatki – Czyszczenie kwitło!

Jak travyanchiki?

Travyanchiki lub ekochelovechki są sprzedawane w wielu sklepach, ale dzieci uwielbiają co ciekawe rzemiosła z ich rąk. Weź rajstopy nylonowe i napełnić ich pre-zakupiony z trocin i nasion traw. Rajstopy powinny być szczelnie zapakowane. Teraz z pomocą kształtu gwintu ekochelovechka ciała. Wyróżnij ręce, stopy, nos, uszy i tak dalej, więc włamać na „wiosny” będzie bardziej wyraziste. Przyklej oczy małego człowieka i wprowadzają go w jasnym kolorze. Gdy głowa będzie ekochelovechka trawę, „warkocz” go z piękną wstążką. Ekochelovechki – to nie tylko rzemiosło dla dzieci! Wiosna fantazji jako dziecko, rozwijają swoją wyobraźnię, zdolności motoryczne i miłość do natury.

Bukiet z palmami

Bukiet z palmami można zrobić z dzieckiem, a następnie oddał go matce lub babci. Twórczy trzeba tylko papier, gwasz i szczotki. Ten siekać na „wiosny” mogą być wykonane nawet bardzo małe dziecko (z pomocą dorosłego, oczywiście). Dzieciak musi zanurzyć dłoń w farbie i docisnąć go do papieru. Z kolorowych odcisków dłoni i tworzą ciekawy bukiet. Użyj pędzla potrzebne do wykończenia kwiaty łodyg i liści. Hack „Wiosna bukiet” jest bardzo jak moja matka i babcia. Ponadto dziecko może wycięte z kolorowego papieru odcisków ich dłoni i wklejony na tekturze.

gałązki wierzby

Willow – bardzo ładny wiosna! Każde dziecko chce zrobić sam gałązka wierzby do matki. Ta przeróbka na „wiosny” zakłada istnienie tektury falistej (biały, brązowy, zielony), cienkiego drutu, gałązek i wełny. Papierowe białe kwadraty należy wyciąć małe. W centrum placu jest konieczne, aby położyć kawałek waty i dokręcić papieru z drutu. Gotowe pączki dołączyć do gałęzi drzewa, które zostały wniesione z góry. Następnie owinąć gałęzie tekturę, brązowy i zielony. Hack „Wiosna Bukiet” jest gotowy!

Po prostu trzeba umieścić gałązki w wazonie i ozdobić swój pokój. Starsze dzieci mogą nawet związać białą hak nerek.

wiosna kurczaka

Wspaniała pora roku – wiosna! Wyroby z papieru na ten temat mogą być wykonane na czas nieokreślony. Nie mniej interesujące są dzieci i stworzenie z innego materiału, mieć je zrobić kurczaka wiosnę z konwencjonalnym jaja kurze. Na początek należy przygotować jajka – zrobić otwór igły i wlać zawartość przemyć powłokę. Teraz przygotować kurczaka na polanie. Wyciąć pas zielonego papieru. Trzymać się go i zabrać kwiaty w okręgu tak, że może to zrobić jajko. Polana jest gotowy! Jeśli chcesz ten siekać na „Wiosna” była stabilna, a następnie starannie wykonać szczelinę w górnej części skorupy i wlać do piasku. Uszczelnienia nacięcia. Klej wycięcie wycięty z czerwonego papieru grzebienia. Na stronach jaj żółtego papieru dołączyć skrzydła. Narysować oczy i umieścić kurczaka na łące.

Aplikacja „Mniszek”

Rzemiosło „Wiosna nadeszła” bardzo zróżnicowane tematycznych, materiałów i metod realizacji. Bardzo lubi dzieci do zaangażowania się z naturalnych materiałów, więc dlaczego nie dać im taką możliwość? Przygotować biały mlecze z puchu, kartonu, kleju i pędzla i kredki, markery lub farby. Narysuj na kartonie łodygi liści i kwiatów. W miejscu, gdzie ma być umieszczony kwiat, klej należy narysować okrąg. Następnie umieścić na piór kleju z mniszka i lekko nacisnąć. Aplikacja jest gotowa! Dzieci bardzo lubią wypuszczać puch bezpośrednio na klej i podziwiać efekt.

Przebiśniegi od słonego ciasta

Rzemiosło „nadeszła wiosna” może być dość nietypowe. Zachęć dziecko, aby stworzyć piękne przebiśniegi z masy solnej. Przygotowanie ciasta sól i toczą się na cienkiej warstwie. Teraz weź miskę żądany rozmiar i używać go dać ciasta okrągły kształt. To jest podstawa swoimi rzemiosła, jego tle. Następnie wziąć jednorazowych plastikowych łyżek i obniżyć swoje pióra. Farba łyżką niebieski gwasz lub farby akrylowej. Nakładanie farby w kilku warstwach, dzięki czemu przebiśniegi będą jaśniejsze. Zapoznaj się z pozostałą sól ciasto, rozwałkuj kiełbasek i nadać im kształt liści i łodyg. Ostrożnie położył gotowych elementów na płytce z słonego ciasta, woda smarowania stawów. Teraz weź łyżkę, malowane na niebiesko, a następnie naciśnij je starannie obok podstawy łodygi. Hack nie jest jeszcze gotowy – to musi być dokładnie wysuszone. Można to zrobić na dwa sposoby: w piekarniku na wolnym ogniu i na zewnątrz. Bądź przygotowany na to, że powietrze jest słone ciasto do wyschnięcia przez długi czas. Kiedy ciasto jest całkowicie sucha, farby płatki i łodygi rozlegle zielonej gwaszem. Wszystkie rzemiosła warstwa lakieru.

Wiosną charakter wokół się zmienia, i sinic, przynosząc radość dla wszystkich dzieci. W ten przyjemny dla ludzi sezony można utworzyć wiele rękodzieła wykonane z dowolnych materiałów pod ręką z dziećmi. Przedmioty rzemiosła mogą być różne: mogą być przeznaczone do wakacji (8 marca, Dzień Wielkiego Zwycięstwa, Wielkanoc), a może po prostu odzwierciedlać radość przebudzenia natury i jasności wiosennych kolorach!