383 Shares 8467 views

Civet cat – oswojony drapieżnik

Civet kota w przyrodzie jest reprezentowana przez dwa gatunki. Duża różnica w ich zachowaniu i wyglądzie tam. Fakt, że zwierzęta w Azji Południowo-Wschodniej jest nieco większy. Civets które żyją na wyspach Bali i Jawy, foraged w naturze łapanie małych zwierząt i ryb w podmokłych i wzdłuż rzek.

Oczywiście, kot civet w domu może żyć, ale oswajanie należy podchodzić z wielką odpowiedzialnością, a także zrozumienie możliwych komplikacji. Ponadto, większość świata uważa się nielegalne. Chcąc znaleźć sobie zwierzaka, to powinien uzyskać odpowiednie pozwolenia i do zapoznania się hodowców, którzy wiedzą, jak pielęgnować i utrzymywać tych zwierząt, w przeciwnym wypadku konsekwencje mogą być nieodwracalne.

Civet cat: wielkość i wygląd ogólny

Wielkości jest duży, mężczyzna wadze ponad 15 kg, o nieco mniejszej żeńskiej – 10 kg. U tych zwierząt, długość ciała, podczas gdy ciężki i przysadzisty, jak oni prowadzić życie myśliwego. Kot wygląda masywne, nieco kanciasty, przy czym raz staje się jasne, że można zobaczyć bestię, niezdolny do kompromisu. Civet kot emanuje pewność siebie i siłę, to nie jest konieczne, aby dokuczać, gdy nie pozostanie w długach. Jego głowa jest szeroka i duże, lekko wydłużona twarz, ciężki i tępy. Płat wypukła, przy czym kolor podłużne paski przechodzą na paski o drobnych plamy na grzbiecie.

Koty te mają małe uszy, przesuwając okrągły i przylegające do głowy. Można to łatwo wyjaśnić – podczas nurkowania, aby woda w uszach nie powinno być. Są one w kolorze czarnym, na zewnątrz znajdują się 2 symetryczne białe plamy. Ciało jest długa, muskularna, z trochę nieporadny. zwierzę porusza lubią niezdarny miś: lekko wygięte na ziemię i kołyszący. W takich wielkich drapieżników interesujące ogona – nie długich, ruchomych i grubości, a nie zwęża się końcówki, końcówki jednego grubości zasadą. Civets doskonale wyważone. Upewnij się, że ogon powinny być w pasie i cynk – czarny. Kolor kot w paski, spotted, nakrapiane, pomagając wędkarzy do maskowania w przyrodzie.

Civet cat: treść i charakter

Patrząc na CIMS ciało dreszcze uruchomić … dzikie zwierzę, choć udomowione, tak słodki i miły, nie będzie tak dobrze znane nam kot z każdej rasy. Więc jeśli Savannah jest skrzyżowanie dzikiego kota z domu, civet – całkowicie dziki drapieżnik. W warunkach mieszkaniu trudno jest żyć, bo potrzebuje przestrzeni, prywatny staw i teren łowiecki, że tak sto razy, aby móc wygodnie żyć ty civet cat-rybak. Cena, nawiasem mówiąc, jest bardzo wysoka.

Żywią się skorupiaków ryb i drobiu. Przez 2-3 lat osiągają dojrzałość płciową. Jeśli zdecydujesz się zrobić to jeszcze należy pamiętać, że w pewnym momencie z nim będziesz musiał odejść. Civets okresie dojrzewania rozpoczyna swoją kochanką postrzegana jako kobieta z mężem i innych członków mocnej połowę przeciwników (w naszym kraju mają smutne doświadczenie z treścią tego kota, kiedy musiałem dać go do zoo z czasem).