329 Shares 7858 views

Gotowanie klopsiki w multivarka

Profesjonaliści, kucharzy zachwyci populację nowych wynalazków naszego kraju i technologii mody. Może to być związane z przygotowaniem żywności w multivarka. Ta metoda jest nie tylko wygodne, ale także użyteczne. Po wszystkich produktów są przygotowywane we własnym soku i witaminy kompozycja jest przechowywana w dużych ilościach. Dlatego ci, którzy wolą zdrowej żywności z pewnością docenią dania przygotowywane w multivarka.

Należy zauważyć, że w ten sposób można przygotować każdą potrawę. Zupy i przystawki, klopsiki i gotowane mięso, ryby, warzywa i zboża, desery i wiele innych. Na przykład, bardzo soczysty i smaczny otrzymano klopsiki w multivarka. Aby to zrobić, trzeba wziąć kilograma mięsa może być ptakiem, dwieście gramów białego chleba (idealny – bochenek), kilka główek cebuli, ząbek czosnku może być, jajko, sól, pieprz i olej roślinny do gaszenia. Przepis na klopsiki w multivarka jest bardzo proste i nie zajmie dużo czasu hostessy. A twoi bliscy otrzymają nieopisaną przyjemność smakołyków. Nawiasem mówiąc, te niezwykle delikatne i soczyste hamburgery idealnie nadają się do jedzenia dla dzieci.

Zaczynamy gotować klopsiki w multivarka. Z mięsa dokonania farsz, następnie dodać pokroić w drobną kostkę cebuli bochenek namoczoną w mleku, ubite jajko. Ubijak do piany zalecany dobrze aż puszysta piana do klopsiki były powietrza i bardziej miękkie. Wtedy wszystko dobrze wymieszać, aż będzie gładkie i zrobić rundę klopsiki. Jeżeli masa będzie trzymać w ręce, ramiona można zwilżyć zimną wodą.

Model multivarok nie jest szczególnie różnią się od siebie: niektórzy po prostu nie mogą być to albo tej funkcji. Na przykład, nie może być żadnego pieczenia lub smażenia. Jeśli gotować klopsiki w multivarka „Redmond,” nie martw się, ponieważ posiada wszystkie niezbędne funkcje do nas.

Więc dalej. W rondlu, smarowane, umieścić naszą pozyskiwanie mięsa. W tym samym czasie przygotować sos, w którym będą pokutować. Do tego litr przegotowanej wody rozcieńczonej z sosem pomidorowym zrobić (można gotować ze świeżych pomidorów). Dodawać żadnych przypraw do smaku. Większość przypadków sól, pieprz, liść laurowy, koper suszony. Włóż trochę śmietany. Wypełnić kulki mięsne i wybiera sos „Regulowanie”. Wybór czasu gotować – 1 godzina.

Jeśli zdecydujesz się gotować klopsiki w multivarka, można od razu pomyśleć o dekoracji. Dno w garnku przygotowujemy mięso, umieścić na górze barów, gdzie można gotować ziemniaki i inne warzywa. Naczynie po stronie z warzywami, gotowane na parze, szczególnie delikatne i cudownie pachnące. Jest to kolejna zaleta w multivarka gotowania: Można gotować kilka potraw jednocześnie.

I gotowanie czas dobiegł końca. Jednak nie jest to zalecane, aby natychmiast otrzymać klopsiki. Lepiej niech się modlą cię tam jeszcze piętnaście lub dwadzieścia minut – wtedy kulki mięsne okazać się bardziej soczyste i bogactwo. Kiedy nadejdzie czas, trzeba dostać klopsiki i umieścić w naczyniu, włożyć boczne na parze warzywa, polać sosem i udekorować obfitej zieleni. Wszystko, co można nazwać wszystkich krewnych i znajomych do stołu.