281 Shares 9652 views

Jak zrobić tipi dla dzieci własnymi rękami?

Być może wszyscy rodzice prędzej czy później musiał dokonać tipi dla dzieci własnymi rękami. Ta struktura w kształcie stożka, który składa się z prostego ramą i pokrywą rozciągnięta od góry. Nie jest konieczne, aby całkowicie pokryć całą strukturę. Na szczycie tych Indian lewy otwór zawsze lepszy obieg powietrza i światła słonecznego przenikającego do pomieszczenia.

Takie projekty nie zajmują zbyt dużo miejsca, a po zainstalowaniu wigwam dokładnie, dzięki czemu jest w sofę, można łatwo przenieść go w inne miejsce, lub po prostu usunąć. To zależy od wyobraźni dominującej i celowości będzie zależeć od stopnia bliskości domu Lodge do pierwotnego projektu.

dobór materiałów

W procesie doboru odpowiednich części, nie zapomnij elementy dekoracyjne, poduszki i narzuta, które dadzą Loży gospodarzy wielką praktyczność. Girlandy, frędzle, pióra, koraliki, kamienie, a nawet aplikacje będą służyć jako wspaniały wystrój, jeśli rodzice zbudować wigwam dla dzieci własnymi rękami.

Ciekawe cechy wigwamie

U dzieci takie konstrukcje powodują prawdziwą rozkoszą. Kiedy trzeba złożyć każdy jest łatwy w montażu, demontażu i przenieść namiot w dowolnym wygodnym miejscu. Wigwam może być zainstalowany na ulicy iw pokoju dziecięcym. W trosce o tych schronisk są bardzo proste. Wigwams nie boją się zabrudzeń lub plam, ponieważ można po prostu zdjąć pokrywę z ramy i umyć go w razie potrzeby. Nie trzeba myśleć o tym, jak długo by tipi dla dzieci, ponieważ technologia tworzenia elementarnych. Wszystkie etapy wytwarzania zajmie kilka godzin.

Jak uszyć tipi dla dzieci?

Stanie się na cienkich pałeczek bambusowych lub zwyczajne, jeśli instalacja planowana jest do złożenia w dzielnicy mieszkalnej. Ich optymalna ilość dla maksymalnego przestronnym namiocie – dziewięć sztuk. Teren projektowanej przeprawy te pręty muszą być zabezpieczone za pomocą liny. Słupki nie są ustawione dociskane do siebie i nachylone pod kątem 25 °, tak, aby uzyskać postać przypominający stożek. Następnie konieczne jest ustalenie Fundacji dodatkowe kije, wiążąc je do każdego stojaka. Złożyć okazało się tak wysokie, jak to możliwe, trzeba użyć dłuższych prętów. Dla lepszego więzadła można wiercić otwory w nich, i trzymać się liny.

W następnym kroku należy określić strukturę powłoki. Używa prostych kawałków tkaniny lub specjalnie szyte pokrywę. Do produkcji tego ostatniego trzeba teepee wzorzec dla dzieci. Proces szycia jest bardzo prosta i nie wymaga specjalnych umiejętności. Segmenty pokrywy są w kształcie trójkątów. Aby obliczyć konieczną wielkość, wziąć pomiar otworów między prętami.

ozdoby

Zgodnie ze stylem loży przygotowane elementy dekoracyjne. Tiulowe lub tkanina bawełniana jest często stosowany w takich przypadkach.

wejście projekt

W celu prawidłowego dokonania wejście do loży dla dzieci własnymi rękami, na zewnętrznych krawędziach pokrywy musi wyciąć dwa półkola w tej samej odległości od małego centralnego wgłębienia do dymu. Otwory te połączyć przy montażu Lodge i tworzą wygodną pozycję. Aby drzwi do domku, to trzeba wyciąć fragment tkaniny o średnicy nieco większej od otworu do wprowadzania, rąbek na krawędzi, podczas wkładania pewne zakrzywioną gałązkę aby zachować pożądany kształt. Do otrzymanego produktu należy dołączyć pętlę. To sprawia, że możliwe, aby utrzymać drzwi w jakiejkolwiek udziałów po instalacji wigwam.

dodatkowe załączniki

Aby zrobić dobre loży dla dzieci własnymi rękami, trzeba zapewnić sposób kadrowania połączenie tkaniny. Na dolnej krawędzi pokrywy są zamocowane dodatkowe pętle, jeśli planujesz zainstalować Lodge w ulicy. przyczynią się do dobrego napięcia. Również dodatkowe usztywnienie jest niezbędne do zbudowania półokrąg w centralnej i lokalnej kontakcie z barów na pokrycie jak najwięcej trzymane na ramie.

Górny i dolny teepeeobraz

Na pokrycie dziury w środku domku, można korzystać z dwóch trójkątnych kawałków tkaniny. Krótki bok, są przyszyte do półokręgu na przeciwległych bokach. Takie urządzenie może być wykorzystywane jako komina i złożyć zabezpieczenie przed deszczem.

Pyatisantimetrovym linę może być przyłączona do środkowej części prostej krawędzi w półkolistym zagłębieniu połączenie drewnianych drążków z plandeki. kołki mocujące muszą trzymać się ziemi i podłączyć je do dolnej krawędzi pokrywy. Wewnątrz domku może pomieścić dwa okrążenia pozostałych. przyczynią się one do usuwania dymu z namiotu, gdy ogień będzie się gwałtownie. Teraz każdy może zrozumieć, jak zrobić Tepee dla dzieci własnymi rękami.

Co pręty mogą być wykorzystane na ulicy?

Aby dowiedzieć się, jak zrobić Tepee dla dzieci z ich ręce na ulicy, na tyle znajome z materiałem przedstawionym poniżej. Najpierw do czynienia z elementami ramy, bez którego nie można zrezygnować. Musimy liny wystarczająco długo oddziały lub rury PVC. Można również używać wspólnego roślinność nawijania.

Dla konstrukcji ramowych w stoczni, można użyć łodygi słonecznika. Najpierw trzeba umieścić je w kręgu na wiosnę, specjalnie przygotowanego na ziemi. Nie ma nic skomplikowanego się zrobić rośliny wigwam dla dzieci własnymi rękami. Zdjęcia budynków są przedstawione w artykule.

Należy zauważyć, że te namioty nie są stosowane od razu, ale po pewnym czasie. Można rozpocząć budowę we wczesnym okresie wiosennym. Rury lub oddziały muszą być zainstalowane w kształcie trójkąta, a następnie połączyć górną linę. Po tuszy może zacząć siać ziarno. W kręgu planowanego projektu muszą być sadzone obficie pnączy. Kiedy krzewy zaczynają rosnąć, konieczne jest dostosowanie ich dalszego rozwoju zgodnie z kształtem ramy namiotu.

Schronieniem rury PCV

Rura PVC jest również możliwe, aby zbudować wigwam dla dzieci własnymi rękami. Wzorce dla osłony utworzonej na tej samej zasadzie jak w powyższych przykładach. W rzeczywistości różni się złożyć tylko materiał, z którego wykonane z elementów ramowych.

Korzystanie z drabiny

Funkcja ramki do loży będzie służyć jako zwykły drabiny. Wystarczy umieścić drabinę w miejscu wyznaczonym dla rozrywki dla dzieci i pokrycie go z jakąś tkaniną, dzięki czemu dostęp do wnętrza nie było tylko jedną ręką. Drabina może być zainstalowany w domu iw zagrodzie. Takie rozwiązanie cechuje się mobilności konstrukcja złożyć.

wniosek

Wszystkie dzieci potrzebują miejsca do zabawy i gier. Niezwykłe rozwiązanie to jest namiot stworzony własnymi rękami. Konstrukcja ramy technologii jest niczym skomplikowana i może być realizowany przez wszystkich. teepeeobraz wzór dla dzieci jest również bardzo proste, więc łatwo stworzyć odpowiednią osłonę.

Jeśli nie jest to możliwe, można powiesić ramkę na zwykłych kawałków tkanin, zasłon, tiulu i podobnych materiałów, który jest w zasięgu ręki. Wiele czasu i pieniędzy, aby spędzić go nie jest konieczne. Pobierz ten namiot może być w domu, w kraju lub w innym dogodnym miejscu. Dla bardziej praktyczny, można zaprojektować specjalną schronienie przed deszczem, drzwi i akcesoriów do usuwania dymu. Dzięki materiałów zawartych w artykule, każdy rodzic może dowiedzieć się, jak zrobić Tepee dla dzieci z ich rąk prawidłowo.