583 Shares 7935 views

Szczegóły na temat żelu dentystycznego „Metrogil Dent”. Instrukcje użytkowania

Większość ludzi wierzy, że codzienne czyszczenie zębów zawsze uwalnia je od konieczności wizyty u stomatologa. Ponadto, liczba możliwych teraz takich past i innych produktów do pielęgnacji zębów i jamy ustnej, które stosownie do reklamy i wzmocnić szkliwo zębów, i bielone i hamują stany zapalne dziąseł i odświeżające oddech, itd. Tak, to wszystko jest po części prawdą, ale nadal proszki do zębów i pasty są przeznaczone raczej do bardziej skutecznie czyścić zęby z płytki nazębnej i resztek żywności oraz wzmocnienie szkliwa i innych „efektów specjalnych” – to środki dodatkowe właściwości. Ponadto, czyszczenie zębów nie może zapobiec wystąpieniu, na przykład, kamień nazębny i zapalenie dziąseł, gdy ząb mądrości wybucha. Ponadto, nie wszystkie z natury dobre i mocne zęby. Ale okazuje się, że wszyscy biegną do dentysty tylko wtedy, gdy naprawdę nie ma problemu: ból zęba, miał pieczęć, etc.

Oczywiście, aby umieścić uszczelkę, usunąć kamienie i „zrekonstruować” zęby tylko przez ekspertów, ale aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia niektórych chorób zębów może, jeśli regularnie dbać nie tylko dla nich, ale także dla dziąseł. W przeciwnym razie, przyzębia, dziąseł i próchnicy przysłowiowy będą dostarczane. Ale jeśli to się stało, można pomóc stomatologiczny żel „Metrogil Dent”. Instrukcjami użytkowania stwierdzono, że powinien on być stosowany w leczeniu ostrego i przewlekłego zapalenia dziąseł, zapalenia ozębnej, miazgi ozębnej (w tym przez skomplikowane stanu zapalnego), zapalenia pęcherzyków płucnych, zapalenia przyzębia, warg, aftowe zapalenie jamy ustnej.

Leczenie tym lekiem nie jest zalecany dla dzieci poniżej szóstego roku życia. Jeśli masz indywidualny nietolerancji jakiegokolwiek komponentu, część przygotowań „Metrogil Dent”, jej stosowanie jest również przeciwwskazane. Bardzo ostrożnie do tej metody powinny obejmować kobiety w ciąży, zwłaszcza w pierwszym trymestrze ciąży, a jeśli masz zamiar używać go w czasie karmienia piersią, karmienie piersią jest najlepszy czas, aby zatrzymać. W każdym przypadku należy skonsultować się z lekarzem. Skutkami ubocznymi żelu obejmują ból głowy, pewne reakcje alergiczne, wraz świąd, wysypkę, pokrzywkę, ale dobrze tolerowane w wielu przypadkach maści.

W sprawie zasad dawkowania oznacza „Metrogil Dent” Instrukcja mówi następujące: Zapalenie dziąseł to dwa razy dziennie stosowane do dziąseł i utrzymuje przez 30 minut (powinny powstrzymać się od picia i jedzenia w tym czasie). Wylewanie żel nie jest konieczne. Średnia szybkość tych zakresów terapii od 7 do 10 dni. Gdy przyzębia, zwłaszcza po wycofywany płytki nazębnej, traktowane lekami i kieszonki ozębnej na powierzchni gumy dwa razy dziennie, aby stosowanie żelu. stać także przez 30 minut, a leczenie trwa 7-10 dni lub dłużej, w zależności od stopnia nasilenia choroby. Ta sama liczba procedur i czasu przyznanych im na mocy pęcherzyków płucnych i zapalenia jamy ustnej.

Ale osadzone w opakowaniu produktu „Metrogil Dent” Instrukcja nie wspomina, że żel może być stosowany w stanach zapalnych i ropiejące dziąsła podczas „przerwy” zęba mądrości. W niektórych przypadkach te zęby rosną szybko, płynnie i bezboleśnie dla osoby, ale często zdarzają się wyjątki, aż po usunięciu zęba chirurgicznie. Dlatego też, jeśli kieszeń przyzębia zgromadzone ropa, a następnie, aby ją usunąć, nie jest konieczne, aby uruchomić klinikę i znosić ból zastrzyku i czyszczeniu: wystarczy zastosować się do tego obszaru zastosowań, tj bawełniany wacik maści, przez 15-20 minut – Żel „pull” ropą. 2-3 sesje dziąseł wraca do normy.

Jeśli z jakiegoś powodu nie będzie w sprzedaży od żelu i pilnie potrzeba znieczulenia ząb, zapytać analogi „Metrogil Dent”. Często są one identyczne pod względem składu, ale produkowane w innych krajach. Dla analogi obejmują leki „Dentagel”, „Metrodent” i „Metrogeks”. Te leki w aptekach bez recepty. Ale, oczywiście, zastosowanie określonej maści nie neguje czyszczenie zębów i wizyty u dentysty w celu zapobiegania dwa razy w roku. Każdy lek nie powinien być stosowany bezmyślnie, jeszcze lepiej poznać opinię specjalisty na ten temat. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z żelu „Metrogil Dent”, instrukcje jego stosowania należy przeczytać przed rozpoczęciem leczenia.