362 Shares 8470 views

Conspiracy do seksu i miłości

Niestety, ludzie często spotykają się z problemem nieodwzajemnionej miłości. Niektórzy cierpią w milczeniu, inni szukają wsparcia … w magię, na przykład. Przed takim wyborem powstaje: który z rytuałów używane? Rzeczywiście, wiele nieść ze sobą negatywne. Poważne eksperci zalecają spisek do seksu. On ma zarówno zalety, jak i wady. Załóżmy je omawiać.


Działka jest dobre, a co złe?

Ten rodzaj efektu magicznego skierowany na wyzwanie fizyczne atrakcją dla ofiar. Wyjątkiem jest spisek miłości i seksu. Jednakże, uciekają się do niej bardzo często. Osób korzystających z magii miłości, doszedł do wniosku, że przyczyną przyciągnęła wiele łatwiej i szybciej niż głębokich uczuć. A wynik można zobaczyć niemal natychmiast. Ukryj jazdy trudne. Przejawia się na poziomie fizycznym w ciągu kilku dni, zwłaszcza gdy „Kreator” pokazuje ofiarą gotowe do kontaktu, uwodzi. Kolejną zaletą takich efektów jest to, że niemal nie przygnieciony karmy. Eksperci mówią: jeśli obaj partnerzy cieszyć się intymnością, to nic złego sam rytuał nie jest zagrożone. Ponadto, wzajemna satysfakcja może również przyczynić się do rozwoju serca pożądane uczucia ofiary. To nie jest rzadkością, kiedy ostatecznie spiskowali do seksu prowadzi do osoby uczucie kierunku „klienta”. Wadą tego typu rytuały pod uwagę krótki czas działania. Efekt jest łatwy do wyeliminowania powtórzenie obrzędu. Jest to bezpieczne.

Rytuał ze zdjęciem wybrana

Konieczne jest, aby ostrzec, że spisek na seks nie jest zalecany do zapoznania osobę w złym stanie zdrowia. może sprowokować nasilenie choroby, w rzadkich przypadkach – zgon. Należy pamiętać se ostrożność. Na ceremonii w kościele powinien kupić świecę. Odbywa się na rosnącej księżyca. Ustawić zdjęcie ofiary. Dla nich ustawić iskrę i zapalić. Przed umieścić kartkę papieru. On opisuje swoje pragnienia, marzenia, sny. Pożądane jest, aby tekst w szczegółach, nie wahaj się i zapomnieć o kompleksach, w łóżku z partnerem. Jak skończysz, złóż rurę arkuszy i zapalić świecę. Dym z nim Okura zdjęcie. Więc w tym momencie mówi: „Co to jest nad głową sługi Pańskiego (nazwa) wiatry, to wpadł do snu, w ciele i krwi woli, przejmują władzę. Jak za sługi Pana (nazwa) płomień zapala się, a jego dusza jest stan zapalny, pasja do mnie (jego nazwa) błyszczy! Amen! „Ash dokładnie zebrać i wyrzucić na nogi wybiera. Zdjęcie trzymać pod poduszką.

Silna zmowa do seksu

Istnieją sytuacje, gdy wynik jest szybko potrzebne. Na przykład, rzadko interakcji z wybranej ofiary, a potem, zupełnie przez przypadek, dowiedział się, że będzie na tych samych bezpośrednich imprez rozrywkowych w godzinach wieczornych. Następnie zaleca się przeprowadzenie rytuału. Na to potrzeba olejek ylang-ylang, dwóch linii – czerwone i białe, małe lusterko. Przeprowadzili rytuał nie więcej niż pięć godzin przed spotkaniem z obiektem. On jest potężny, ale krótkotrwałe. Siła jego osłabiony, a pożądany efekt nie będzie działać. Więc … Bądź sam. Przed nim umieścić wszystkie atrybuty przygotowane, zapalić świece. Jeżeli sąd słońce świeci, a następnie zamknąć zasłony lub rolety. Zmierzyć dłoni gwintu. Ich długość jest równa odległości od czubka palca do nadgarstka. Zabezpieczyć je z węzłem na jednej stronie. Czytać te słowa: „dwa losu w splot, ciała pasji wypełnienia. Krwi w sercu (nazwisko osoby) przyspiesza przewodnik wymarzony. Jak spojrzeć w lustro, tylko moją wolę. Jak węzłów akcenty krew zaburlit pasja ciało wlać. Amen! „W sumie ta formuła będzie musiał mówić siedem razy. Za każdym razem, gdy nowy węzeł krawata. Następnie wziąć kroplę oleju i wytrzyj je skóry. Pozostaje wciera się w lustrze. I jak spotka się z ofiarą, i udało im się schować w kieszeni nić ująć rękę i dotknąć. Aby mieć pewność, Pozwól spojrzeć w lustro. Ale to nie jest obowiązkowe.

Jak pobudzić pasję w stosunkach rodzinnych

Conspiracy uprawiać seks z mężem teraz używany dość powszechnie. To ożywia dawne uczucia, romans wypełnia wyblakłe z relacji czasowych. A nawiasem mówiąc, jest całkowicie bezpieczny dla ludzi kochających. A partner zatrzymuje się na spoglądając z boku. Przeprowadzili rytuał podczas seksu. Nosi charakter psychiczny. Zalecana wyobrazić złoty najlepszych sieci, która przyciąga partnera dokładnie w chwili, gdy czuje przyjemność szczyt. Jest oczywiste, że mag w przyjemności powinien sam się nie uda, ponieważ cała moc jest przeznaczana na stworzenie jasnych obrazów umysłowych. Ale będzie to owocować. Partner będzie bardziej czuły, jego uczucia – dłuższe i bardziej namiętny. Jest ważne, aby nie być rozproszony i skoncentrować się na obietnicy psychicznego. Partner w głowie powinien być szczelnie zaplątany w sieci, który nie mógł uciec. Wykres ten jest zalecany tylko dla par płciowych.

Jak uwieść dziewczynę z magią?

Mężczyźni często używać magii, jak i kobiet. powinni pamiętać, że tylko dla dziewic trzeba bardzo ostrożne podejście. Silny rytuał zranić dziewczynę, zrujnuje jej życie. Działka jest dopuszczalne mieć seks z kobietą posiadania młody człowiek, mający trochę bardziej kochający doświadczenie niż ona. Więc Energy Partners oba nie zostaną naruszone. Eksperci zalecają się uroczystość z kwiatami. Kupić kilka i iść do ofiary. Zanim będziemy go prezentować, więc powiedzieć kwiaty: „Jak płatki bez korzeni więdną i suche, a sługa Pański (nazwa) bez moich pieszczot tęskni, trudzi bez pasji, aby mnie ciągnie! Amen! „Teraz będzie tylko przenieść kilka rąk (nie inaczej). I, oczywiście, nie zapomnij, aby być ostrożnym inicjatywa. Dziewczyna sama jest mało prawdopodobne, aby przejść w swoim łóżku.

Działka na sól płeć

Ceremonia ta jest uważana za czysto kobiece. Mężczyźni nie są zalecane praktyki. Belle należy wykręcić z czystej wody lub dobrze klucz. To się nazywa życie. W godzinach wieczornych, napełnić szklankę, położyć na łóżku, obok Solniczka wznosi. Natychmiast iść do łóżka z nikim do powiedzenia, nie oglądać telewizję. A jak się obudzisz, to szczypta soli, wlać do szklanki, towarzyszyć działania zgodnie z konspiracji. Dopiero wtedy można wstać, wypić łyk trzech. Reszta wody umyj twarz, resztki – posypać bieliznę. Dlatego konieczne jest, aby myśleć o wybrańcem. Spisek słowa następująco: „Gdy woda rozpuszcza sól, więc sługa Pański (nazwa), życzę! Amen! "

Starożytny rytuał wieś

Kochać uciekają się do magii w każdym czasie. Nie myśl, że nie istnieją takie problemy naszych przodków. Kobiety szły na stos, który mop zebrane. Powinien przynieść pas męża. Ceremonia odbywa się na rosnącej księżyca. Konieczne jest, aby uchwycić liczbę pasów, aby zająć końce. Dokręcić je, jakby piłowanie, powiedzieć siedmiokrotnie formuła słów. Po kultu Cola trzykrotnie i iść do domu. Istnieje pas mąż dać. A słowa są wypowiadane: „Jak wielu kosztów, do ziemi, nie klon, bo sługa ciało Pana (nazwa) wzrośnie kiedy mnie dotyka! Amen „Czarownicy w wioskach! To jest to spisek uprawiać seks zaleca się człowiekiem. Mówią, że jest on najbardziej efektywny i skuteczny. Tylko dziewczyny nie powinny praktykować. Trochę poczekać, aż małżeństwo nie będzie działać.

kilka zaleceń

Czarodzieje i czarownice czasem do czynienia z sytuacjami, w których nie ryt nie prowadzi do pożądanego wyniku. Uparty nie jest konieczne. Wystarczy poświęcić większe siły straży. Nie należy umieszczać go w swoich planach, rozproszony przez obcy. Jest to człowiek własne zadanie, na którą w pełni skoncentrowany. Mówiąc najprościej, odwrót, nie prowokować karę, która jest z pewnością uzyskać, jeśli nie rozumieją podpowiedź. Ale to zdarza się tak rzadko, że nie powinniśmy martwić się tak bardzo. Typowo, kontakt występuje w ciągu trzech dni. Ale to nie znaczy, że będzie to koniecznie prowadzić do długoterminowej trwały związek. Aby to zrobić, istnieją inne obrzędy.