333 Shares 4959 views

Jak zapakować prezent jest oryginalny, humorystyczny lub urzędowo

Teatr spotyka nas z zawieszką i święta – dar. I darem, też z kolei spotyka swoją „odyozhki”, czyli opakowania. Wiedzieć , jak zapakować prezent, konieczne jest, aby każdego. Wszakże w projektowaniu prepodnosheniya wyraził stosunek do człowieka, który jest niespodzianką.

Aby uzyskać informacje na temat sposobu wydawania prezent, można mówić długo. Ale najważniejsze – to, oczywiście, dokładnością i dbałością. Załóżmy, że można umieścić w plastikowej torbie tylko pudełko czekoladek, ale będzie nowy pakiet z ładnym wzorem: może gratulacyjny, lub po prostu z kwiatami. Ale można kupić Bożej dorogushchee wina serca w dniu 8 marca, i trzymać go do starego pakietu z Nowym Rokiem zdjęcie. Jaka jest różnica? Ważną rzeczą jest to, że możemy zwrócić uwagę, iż dziewczyna nie pozostawiać bez uwagi!

Pozovom wspomóc poczucie humoru!

To jest fundamentalnie błędne! Oczywiście, w życiu coś może się zdarzyć: nieoczekiwane zaproszenie do odwiedzenia, kupił prezent w pośpiechu i na ladzie, na szczęście mam nic ale przestarzałych worków z noworoczne życzenia pozostał. Cóż, w tym przypadku, można pomóc … język i szybki dowcip! A także – poczucie humoru.

Powinieneś być w stanie wynegocjować oryginalną ofertę. Na przykład, aby wyrazić pogląd, że nawet w Nowy Rok chciał spotkać ta pani nawet kupił prezent, ale okazał się nie być przeznaczenie. A dzisiaj dawcą szczęśliwy w końcu, że jego marzenie się spełniło!

Czasami macha dowcip na znajomych, obudowywania mały drobiazg do ogromnej masy papierów i dokumentów. I dopiero pod koniec myślenia, jak pięknie opakowanym prezentem. Po przedstawieniu niespodziankę, dawca agresywnie wdrażać oferuje pakiet hosta. Ile śmiech i żarty zabawne dźwięki podczas rozkładania jeden po drugim gazet z darem!

Można użyć własnoręcznie wykonane pudełko na prezent. To, nawiasem mówiąc, nie jest trudne! Dla podstaw, można użyć gotowych pól spod wentylatorów lub wirówek: nie małe, ale nie jest zbyt duża. Cięcie w polu okna, wklej na polu kolorowego papieru, jakby to było stoisko i wystawił głowę przez okno trochę lalek – sprzedawczyni. I można pójść jeszcze dalej, w oknie, aby wkleić swoje zdjęcie, mówią, Oto ja, i tu jest mój dar! Wtedy to właśnie, aby obdarzyć nigdy nie zapomni, że zostały przedstawione do niego! I nie mylić ofiary innych.

Jak zapakować prezent przeznaczony do poważnych ludzi

Ale jeśli dar rozumie się poważną osobę, na przykład, głowy lub matki-in, to nie mogłoby być lepsze żarty na bok! I pytanie: „Jak zapakować prezent” – jeden z najważniejszych w tej sytuacji. Tak, tutaj jest to konieczne, aby rozważyć wszystkie szczegóły.

Po pierwsze, opakowanie powinno być zarezerwowane dla specjalnej folii lub eleganckim kolorowym papierze. Typowo, takie materiały są sklep-kolorów. Są bardzo piękne, bardzo łatwa do złożenia i trzymane razem z taśmą. Ale zwróć uwagę na zdjęciach umieszczonych na opakowaniu. Nie jest konieczne, aby dać prezent poważny człowiek, owinięty w „zające” lub folią z serca. Ponadto, nie szokiem a lady – Boss, oczywiście, jeśli to nie blisko ufając relacji …

Nie należy kupić wstążkę do wiązania opakowane pudełka lub gotowych łuki. Kobiety odpowiedni pakiet poprawek przy użyciu wstążek różnego kalibru. Ale mężczyźni lepiej po prostu ściśle przewinąć wstążka prezent i zabezpiecz go taśmą lub lub zszywacza. Nawiasem mówiąc, kupowane są często pakuje prezenty dla klientów siebie, i robią to dobrze.

Małe prezenty i pieniądze, mogą być pakowane w kopercie, która jest albo też kupić lub zrobić własną.

Jak owinąć prezent w kopercie

To nie jest trudne! Przygotować ładne papierowych kopert.

  1. Umieść arkusz pionowo, tak aby był do ciebie na imprezie.
  2. Skórka z powrotem do siebie po obu stronach 1 cm.
  3. Dno sobie zginać trzeci arkusz w górę.
  4. Klej kopertę wygiętego obrzeża.
  5. Zorganizować nożyczkami górnej części trójkąta kopercie lub kwiat

Że koperta jest gotowa! I można ozdobić go z „wosk” lub tzw uszczelki. Oczywiście, zamiast wosku należy stosować plastelina okrąg, na którym można coś napisać. Uzyskać bardzo oryginalny!