288 Shares 7108 views

Kawa z brandy lub soku. Wybierz swój własny „napój”

W świecie kocham ten orzeźwiający i aromatyczny napój – kawa, i używać go nie tylko w czystej postaci, ale także z różnymi dodatkami. Istnieją dziesiątki sposobów, aby przygotować ten uroczy picia. Jednym z najbardziej popularnych receptur jest kawa z koniakiem. Ta zadziwiająco harmonijny mieszaniny składników, z których tylko podkreśla nuty zapachowe z innym składnikiem.

Naucz się gotować to wspaniały napój jest dość prosta. Orzeźwiający napój kawowy z koniakiem doskonale ciepłe w zimnie, to nastrój i dać ciału więcej dostaw energii. wariant klasycznego obejmuje konwencjonalne krem mieszania (lub rozpuszczalnego) Kawa i brandy. Preferencje że poddasz jego składników zależy tylko od ciebie. Będziesz potrzebował 1 łyżeczka świeżo mielonej kawy i pół kubka wrzącej wody. Umieszczenie doniczki na ogień, do wrzenia, a następnie wyjąć kubek i wlać bezpośrednio doliv 50 gramów koniak. Cukier zaleca się złożyć oddzielnie.

Dla innego wariantu kawy z koniakiem mokka używany. Trzeba będzie lód, słomy i wysoki kieliszek wina. Napełnij dno szklanki kostek lodu, wlać brandy, a następnie dodać ugotowany kawę. Pić, przy użyciu słomy.

Można pić kawę z brandy, nie mieszając je w misce i przemiennego zarówno popija drinki. Te przepisy są bardzo proste, ale aby pokazać trochę oryginalności i dywersyfikacji smaku, dodać trochę dodatkowych składników. Można to zrobić: zaparzyć mocną i aromatyczną kawę, podgrzać do temperatury 70 ° C, brandy, a następnie wymieszać je, dodać cukier i sok z cytryny wyciska. Dobra głowa bita śmietana i starta skórka jest nie tylko wspaniała dekoracja, ale także źródłem nowych doznań smakowych.

To idzie doskonale kawę i koniak koktajlowych notatek słodki likier, wanilii i cynamonu. Dodają więcej wyrafinowania i sprawiają, że smak zróżnicowane.

Przed przystąpieniem do wytwarzania tego szlachetnego napoju jest ważne w celu zbadania jej wpływu na organizm i będzie zależeć od stosunku składników. Powinieneś wiedzieć, że koniak i ciśnienie nie są zgodne, chyba że składnik alkoholowy spożywany w dużych ilościach. Małe dawki (70 gramów) odbezpieczono skurcz i rozszerzyć światło naczyń krwionośnych i zwiększenia objętości jest odwrotnością reakcji.

Jest orzeźwiający napój i przyspieszenie przepływu krwi ma niepowtarzalny smak, to rozgrzewa i podnosi na duchu, ale chcę ostrzec ludzi cierpiących na nadciśnienie i choroby układu sercowo-naczyniowego: niepożądany zbyt dużo pić koktajle takie. Nadmierne dawki kawy, brandy dodaje do niej – i wysokie ciśnienie krwi nie trwa długo. Ponadto możliwa awaria tętna.

Ci, którzy cierpią na nadciśnienie, ale nadal chcą cieszyć się bardzo napój o niskiej zawartości alkoholu, zalecamy koniak z sokiem. Oczywiście, prawdziwi koneserzy są mało prawdopodobne, aby chcesz podzielić ten pogląd, ale nie pozbawić się całkowicie od wszelkich radości, można eksperymentować i wysokie ciśnienie krwi (nie przesadzaj, proszę).

Według właściciela TM „Hennessy” koniak dobrze smakuje z sokiem pomarańczowym. Uznawane jako doskonały połączeniu z sokiem z granatów, tylko pamiętaj, aby pić powinny być chłodzone przed użyciem. Poza głównymi składnikami potrzebują wysokiej cienkiego szkła koktajl, parę kostek lodu i słomy. Przepis jest prosty: 60 ml koniak, w równych proporcjach (20 uncji), soków i wermut. Wlać płyn do szklanki z kostkami lodu, wymagane jest, aby pić przez słomkę. Granat jego cierpkość i gorycz przerwania twierdzy alkoholu. Jej cierpki smak i delikatny aromat ziół wermutowi koniecznie do gustu.