778 Shares 3991 views

Anglikańskiej katedrze św Andrzeja: ciekawe informacje, projekty społeczne, lokalizacja

W Moskwie, w centrum miasta, zbudowany unikalny budynek – w anglikańskiej katedrze św Andrzeja. Rozpoczęcie działalności religijnej w rosyjskich duchownych Kościoła sięga XVI wieku. W latach 30-tych XIX wieku, kapliczka w miejscu, gdzie Apostoł anglikańskiej katedrze św Andrzeja powstał prawie 60 lat został wzniesiony w samym sercu stolicy.

Kościół anglikański – dzieło sztuki architektonicznej

1884 – w tym czasie budowa budynków religijnych została zakończona. Budynek jest w stylu wiktoriańskim nieznanym w tym czasie architekt Richard Neal Freeman. Obiektywnych informacji o tym, jak kościół był w budowie, nie. Jednakże, istnieje przekonanie, że Freeman nie osobiście zaangażowany w budowę dzieła architektonicznego. On sprzedał swoje szkice i rysunki, który został zbudowany na terenie Rosji anglikańskiej katedrze św Andrzeja. Moskwa, dlatego przyznano angielskiego architekta chwałę.

Ciekawe informacje o anglikańskiej katedry w Moskwie

Kościół, który jest nazwany na cześć świętego Andrzeja, stoi doskonałą akustykę w pomieszczeniu. Wszystko dzieje się w drewnianym stropem, budowa której nadano szczególną uwagę. W 1885 roku, wyjątkowy narząd został zainstalowany w budowie katedry, który odtworzył czystych dźwięków.

Okres radziecki, gdy przeprowadzane prześladowań religijnych, stała się nowa epoka w dziejach Kościoła anglikańskiego. Tak więc w 1920 roku organizacja została zamknięta. Budynek miał zrobić wiele małych pomieszczeń, wspólny. Jednak, aby zbudować wygodny mieszkających na terenie katedry było niemożliwe, więc tutaj osiedlili najbiedniejszym mieszkańcom Moskwy.

Po właścicieli pokoi rozliczonych w wygodnym domu, budynek został objęty ochroną studiu nagraniowym „Melody”. Od 1960 roku, było nagranie utworów muzycznych, w tym za pomocą orkiestrami symfonicznymi w budynku.

Anglikańskiej katedrze św Andrzeja zaczął wykonywać swoje czynności religijnych tylko w 1991 roku, kiedy Związek Radziecki był na skraju załamania. Już w nowym państwie rosyjskim, w 1993 roku, w Kościele Anglii nastąpił trwały pastor Chad Koussmeyker którzy głosili jego zgromadzenia.

Jak głoszą w anglikańskiej katedrze?

Wyjątkowość tej organizacji religijnej jest nie tylko badania architektoniczne budynku, ale również na tym, że wszystkie kazania odbywać się w języku angielskim. Mieszkańcy Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii, Szkocji, Kenii, Sudanie Południowym, Rosji i innych krajach odwiedzić każdą niedzielę anglikański Katedra Świętego Andrzeja. Bilety sprzedają się głosić każdemu. Bądź na serwis pozwala nie tylko cieszyć się znakomity wewnętrzny wnętrze kościoła, ale także przynieść praktyczne korzyści, aby poprawić poziom znajomości języka angielskiego.

Zwiększone zainteresowanie wśród mieszkańców Moskwy jest muzyka na żywo. Piękne motywy narządu i muzyki klasycznej pozwalają odwiedzającym psychicznie odpocząć od zgiełku i codziennych problemów. Duchowe doświadczenie może stać się każdy, niezależnie od narodowości i wyznania.

Działania społeczne Kościoła Anglii

kazanie religijne – tylko niewielka część działalności, która jest wykonywana duchownych. To zwraca szczególną uwagę na projekty społeczne Kościoła. Anglikańskiej katedrze św Andrzeja popularny ze względu na centrum edukacyjne, które można odwiedzić każdego. Unikalne biblioteki pełne obfitości książek prawosławnych.

Ponadto, na terenie organizacji religijnej znajduje Anonimowych Alkoholików. Anglojęzyczny obywateli, którzy cierpią z powyższego problemu może być całkowicie swobodnie szukać pomocy szafarzy Kościoła.

Rosyjski Orphan Opportunity Fund – organizacji, która zapewnia wszelkie możliwe wsparcie dla Kościoła Anglii. Wzajemna współpraca obu organizacji ma na celu pomoc domy dziecka i ich uczniów.

Gdzie jest katedra anglikański?

Anglikańskiej katedrze św Andrzeja znajduje się w centralnej części stolicy Rosji. Voznesensky Pereulok 8 – stały adres organizacji religijnej. W bliskim sąsiedztwie katedry znajduje się Teatr. Majakowski, Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, Ambasada Ukrainy. Ponadto, w następnej ulicy wyposażony hotel, kawiarnie i restauracje.

Aby dostać się do katedry anglikańskiej jest środkami transportu publicznego. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się trzy duże stacja metra. Do "Arbatskaya" stacja metra – 760 m, "Ochotnyj Riad" – 700 m, "Alexander Garden" – 690 m.

Anglikańskiej katedrze – cudowny zakątek średniowiecznej Anglii, znajduje się w Rosji. Ci, którzy byli wewnątrz pomieszczenia, porównać go do Hogwartu, gdzie wszystko jest przesiąknięta fascynującej magii. Niesamowita atmosfera komfortu i wygody, unikalna architektura budynku, wyrafinowanego wnętrza i bogatym programem kulturalnym – co czeka każdy użytkownik w każdej chwili.