429 Shares 5113 views

zestaw perkusyjny i jej gatunki

Drum set – zestaw różnych bębnów i cymbałów. Jego zadaniem – aby umożliwić utworzenie osoby pracującej na nim jakiegokolwiek rytmu jakiejkolwiek muzyki.

Taka postawa jest ważną częścią zestawu narzędzi każdego zespołu, tak jak grać naprawdę dobre piosenki i melodie po prostu niemożliwe bez niego. Ale jest przydatny nie tylko do profesjonalnych muzyków – każdy może czerpać przyjemność z improwizacji w nim, bez względu na to, jak dobry on jest na zewnątrz.

Oczywiście, istnieje pewien zestaw narzędzi, bez których żaden zestaw perkusyjny nie może istnieć. Ale w tym artykule będę mówić o tym, co stanowi wersję naprawdę wysokiej jakości niego.

Tak, bęben ustawiony wysoki poziom składa się z następujących elementów:

1. Dwa rodzaje bębnów (duże i małe).

2. Dwa rodzaje objętości (wewnętrzne i zawiesina).

3. Pięć rodzajów płyt (Hat / hi-hat, crash / zderzeniowe, Ride / Ride, Chiny / China i Splash / ochlapanie).

Oprócz wyżej opisanych potrzeb, oczywiście, podudzia i specjalnych pedałów, które kontrolują instrumentów, które są trudne do osiągnięcia.

Teraz na temat rodzajów zestawów perkusyjnych. Tylko dwa z nich: akustyczna i elektroniczna.

Akustyczny zestaw perkusyjny jest znane każdemu. Składa się z zwykłych beczek metalowych i cymbałów. ich trafienia, muzyk tworzy wibracje w powietrzu, które tworzą dźwięk. Ten typ instalacji ma zarówno plusy i minusy.

Korzyści obejmują wielką naturalny dźwięk, stosunkowo niski koszt oraz fakt, że gra nie potrzebuje żadnej energii elektrycznej lub wzmacniacz dźwięku.

Negatywne cechy jest duży (około 1h1,5 m), znaczny wolumen dźwięku (jeśli muzyk mieszka w miejskich mieszkań sąsiadów może być niezadowolony), niezdolność do fundamentalnej zmiany w dźwięku i trudności związanych z konfiguracją.

Elektroniczny zestaw perkusyjny działa na innej zasadzie. Dźwięk jest urodzony za pomocą narzędzia konwersji oscylacji w sygnał elektryczny, który jest wysyłany w specjalnym module, w którym dźwięk przechodzi formatowanie.

Zaletą tej konfiguracji jest możliwość zmiany brzmienia każdego instrumentu i wyregulować głośność, znaczną zwartość i funkcjonalność. Istnieją jednak wady. Wśród nich – zależność od władzy, potrzeba wzmacniacz dźwięku oraz wysoki koszt.

Że ten ostatni jest najbardziej istotnym problemem dla wielu. Biorąc pod uwagę jak dużo elektroniczny zestaw perkusyjny typ, łatwiej to zrobić samemu. Nawiasem mówiąc, jest to całkowicie wykonalne.

Aby elektroniczny zestaw perkusyjny, trzeba:

1. Stary ustawienie akustyczny.

2. płytka elektroniczna.

3. syntezator oprogramowanie na komputerze.

4. wyzwalaczy.

5. Dźwięk wzmacniacza.

6. Zespół bębna.

7. plastiku netto.

Na starej instalacji zastąpić plastikową siatkę, aby wyposażyć je w system wyzwalania na stojaku na płyty w celu ustalenia ich odpowiedników elektronicznych, podłącz wynikowy piękno do zespołu bębna, a to – do komputera. Zestaw perkusyjny jest gotowy!