657 Shares 7421 views

„Linex” w czasie ciąży

Jak pokazuje praktyka, nawet niewielkie zatrucie może powodować rozstrój mikroflory układu trawiennego. Znaczący wpływ na jej stan ma również antybiotyki. Aby pomóc w utrzymaniu korpusu normalnej mikroflory jelitowej stosowane różne leki. Jednym z nich jest „Linex”.

Lek ten należy do grupy eubiotics. Lek jest dostępny w postaci białych, nieprzezroczystych kapsułek. Wewnątrz zawierają biały proszek. Narzędzie ułatwia normalizację mikroflory w narządach trawiennych. Kompozycję leku obejmują enterokoki, Lactobacilli i Bifidobacteria. Mikroorganizmy te przyczyniają się do niszczenia szkodliwych patogenów. Obecność przydatna Lactobacillus jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania odporności, wytwarzania poszczególnych składników odżywczych i witamin i stworzyć naturalny poziom kwasowości w organizmie. Wszystkie te czynniki sprawiają, że można zastosować „linex” podczas ciąży.

Lek podaje się w przypadku dysbioza, towarzyszy biegunka, trudności w trawieniu, wzdęcia, zaparcia, wymioty lub wysypki skórne. Lekarz może przepisać „linex” podczas ciąży w przypadku zapalenia okrężnicy.

Kompozycję leku obejmuje laktozę (cukier mleczny). Dlatego lek ten nie jest wskazany w przypadku indywidualnej nietolerancji mlecznych produktów. Lek jest również przeciwwskazany i tych, którzy prezentować specyfiką jego składników.

Ponadto, możliwe jest, aby wziąć „linex” podczas ciąży, został powołany i podczas karmienia piersią. Lek jest całkowicie nieszkodliwy dla zdrowia matki i dziecka.

"Linex". dozowanie

Zaleca się przyjmować lek po posiłkach z kapsuły wodnej. W przypadku trudności w otrzymaniu kapsułki, jej zawartość może być rozpuszczony w wodzie i spożywany w tej postaci.

Dla dzieci od dwóch do dwunastu lat, zalecana dawka wynosi jedną lub dwie kapsułki (lub ich zawartości) trzy razy w ciągu dnia. U pacjentów w wieku od dwunastu lek podaje się w postaci dawki jest z dwóch kapsułek (albo ich zawartość) trzy razy w ciągu dnia.

Czas trwania leku zwykle określana pacjenta własnych doznań. W przypadku stosowania leku „linex” czas trwania ciąży leczenia przepisanego przez lekarza. Uwzględnia także stopnia rozwoju choroby.

Kiedy przypadkowo biorąc dodatkowy kapsułka leku przedawkowanie nie występuje. Jednakże, dawka nie powinna być przekraczana.

Lek może być stosowany w połączeniu z innymi lekami i suplementy diety.

Preparat nie może być stosowany jednocześnie z gorącym napoju (kawy, herbaty), alkoholu lub kompot.

Nie zalecamy samodzielnego podawania leku bez konsultacji z lekarzem. Szczególnie dotyczy to okresu prenatalnego. „Linex” Ciąża jest przypisany tylko do lekarza prowadzącego. Samoleczenia w tym okresie jest nie do przyjęcia w żadnych okolicznościach.

Nie zaleca się przyjmowania leku w przypadku znacznego wzrostu temperatury i podczas wypróżnienia krew zostanie wykryty. W przypadku braku wpływu leku na dwa dni do lekarza o poradę. Przejaw upartego ból w nadbrzuszu jest niewątpliwie powodem do szukania pomocy lekarskiej. Należy zauważyć, że mogą one mieć szczególnego powodu których identyfikacja jest możliwa tylko podczas swoich testów i innych procedur diagnostycznych.

Lek zaleca się przechowywać zdalnego z obszarów wilgoci i ciepła.