377 Shares 2306 views

Mamy zamiar odpocząć. Ile wizy do Finlandii?

Finlandia – wyjątkowy kraj, gdzie mieszkańcy od najmłodszych lat uczą się dbać o przyrodę. Według magazynu Forbes, to posiada wiodącą pozycję w rankingu najczystszych krajów świata. Każdy z jego gościa to kraj da kawałek własnych legend, niesamowite piękno, bogate słodki zapach olejków eterycznych, korzystanie z przyjemności sportów zimowych. Wspaniałe klify, przytulny las „okładka”, kryształowe jeziora przyciągają turystów z całego świata. Jak dostać się do tego gościnnego kraju, i ile wizy do Finlandii?

Korzyści z wizy fińskiej

W celu wprowadzenia opowieści kraj zimy, Rosjanie muszą wydawać wizy Schengen. Finlandia przygotowuje Schengen jest łatwiejsze i szybsze niż w wielu innych krajach. Błędy we wszystkich jednostkach. A ponieważ, zgodnie z zasadami, możliwe jest, aby zorganizować w konsulacie kraju pierwszego wjazdu, rosyjscy obywatele wolą podróżować do innych krajów, aby przejść do Finlandii. Tak więc, po podróży do tego kraju łatwo dostać się wizy Schengen.

Własna wiza

Możesz skontaktować się z Visa Application Center w Moskwie , Petersburgu, Kazan, Murmańsk, lub jeśli potrzebujesz wizy do Finlandii. jego cena będzie składać się z kwoty opłaty wizowej oraz ceny usług centrum. Ponadto, należy pamiętać, że oprócz będzie musiał wybulić pieniądze za zdjęcia i ubezpieczenia medycznego.

Ile wizy do Finlandii?

Jeśli celem twojej podróży – turystykę, można umieścić dokumenty w podróż do krainy sportu za 1500 rubli. Walutą jest około 35 euro. Wiza będzie ważna w tym wypadku sześć miesięcy, z możliwością pozostania w kraju do 90 dni.

Jeśli wizę do Finlandii natychmiast, użytkownik zostanie obciążony dwa razy tyle, czyli 3000 rubli. W związku z tym, że jest 70 euro. Jednakże dokumenty można zrobić tylko trzy dni, a nawet szybciej.

wymagane dokumenty

Wiedząc, ile to kosztuje, wizy do Finlandii, trzeba przygotować pakiet dokumentów: Formularz zgłoszeniowy ze zdjęciem, kopie paszportu, ubezpieczenia medycznego. Podczas podróży za granicę z dzieckiem należy zrobić kopię aktu urodzenia, i wydać pozwolenie na wyjazd za granicę przez drugiego rodzica, gdy dziecko idzie tylko z tatą i mamą.

Gdzie centra wizowe?

Można ubiegać się o siebie lub dla członków rodziny, wiedząc, ile to kosztuje, wizy do Finlandii. Wizę można w dużych miastach, takich jak Petersburg, Pietrozawodsk, Moskwie, Murmańsku i Kazaniu. Tutaj, fiński konsulat i odpowiednie centra wizowe. W Petersburgu, dokumenty są wydawane dla mieszkańców północno-zachodniej, w Pietrozawodsk wizy są wydawane obywatelom Karelia, Murmańsk podawane przez wnioskodawców z regionu Murmańska. Inni Rosjanie mogą wystąpić do fińskiej ambasady w Moskwie i Kazaniu.

Finlandia – bardzo piękny i gościnny kraj. Ogromny napływ turystów naszych współobywateli mieć pozytywny wpływ na gospodarkę. Wiedząc, ile to kosztuje, wizy do Finlandii, jest łatwy do wydawania własnych lub za pośrednictwem biura podróży.