290 Shares 8114 views

Kostroma Museum: opis, zdjęcia

W Kostroma, jak w każdym innym starożytnego miasta, istnieje duża liczba muzeów. Eksponaty prezentowane w nich poświęcone są jak niektórych znanych osobistości, których życie i praca są związane z tym regionem i całych epok. Muzeum Kostroma, zdjęcia, które można znaleźć w artykule, zachęcając turystów do historycznej świetności. Dla uczniów i studentów instytucji edukacyjnych tutaj w nietypowym wykładzie. Można także wziąć udział w kursach mistrzowskich, które zadowolą zarówno dorosłych jak i dzieci. Młodzi ludzie lubią odwiedzenie takich muzeów. Wśród nich są nowoczesne, w którym możliwe jest nie tylko obserwować i badać eksponatów, ale również stać się członkiem interaktywną wystawę. Kostroma ma lokalnych historii, sztuki, muzea, parki. Ich pracownicy są zadowoleni, aby powiedzieć nam historię tego regionu.

Warto zauważyć, że takie instytucje nie są popularne tylko wśród mieszkańców. Ci, którzy przychodzą do tego pięknego miejsca, również z wielkim zainteresowaniem zapoznał się z unikalnym dziedzictwem. Dla odwiedzających miasto będzie użyteczne informacje na temat muzeów opisem Kostroma.

Muzeum Architektury Drewnianej

To muzeum-rezerwat znajduje się na otwartym powietrzu, a jest wiele budynków cywilnych i religijnych, które zostały przywiezione z wszystkich częściach regionu Kostroma. Czynny był w połowie ubiegłego wieku, położony jest w pięknym miejscu – na rzece strzałka Kostroma i Wołgi. W pobliżu znajduje się słynny klasztor Ipatiev.

Wśród eksponatów jest zwolniony katedra kościół Wniebowzięcia NMP, zbudowany w XVI wieku. Wszystkie muzea Kostroma próbuje przekazać dokładnych szczegółów jego współczesnych, jak żyli ludzie w dawnych wiekach, dlatego tusza została starannie transportowane z wioski wzgórzu w środku pola. To było po pracach konserwatorskich. Również tutaj stoi najstarszy zachowany kościół w dzielnicy – Eliasz (wieś Górna Berezovets), zbudowany w XVII wieku. Jest to rezerwat przyrody i wiele budynków cywilnych, takich jak wanna, które zostały podgrzane w czarny, Hut, posiadanego przez dużych producentów. Wszystkie eksponaty zachowane meble, naczynia przedmioty typowe dla epoki, gdy struktura danych wykorzystywanych. Wśród małych form odznaczają obory, stajniach, Pomieszczenia dla bydła, stajniach, młyny, odpowiadające stylu życia różnych epok.

Muzeum lnu i kory

Kostroma muzea powstały w różnym czasie, więc niektóre z nich są stuleci, a drugi – nowoczesny, niedawno otwarty. Jednak to nie oznacza, że nie będą one w stanie zaskoczyć swoim gościom różnorodne wystawy. Jednym z nich jest Muzeum lnu i kory. Tu łączy dwa materiały, które na pierwszy rzut oka są całkowicie niekompatybilne.

W hali lnu, oprócz różnych ubrań i innych rzeczy, nie jest maszyną, spinning, wrzeciona, a także krótki opis procesu przekształcenia zakładu w materiale, a następnie do produktów gotowych. Popularne w dzisiejszych czasach organizowane warsztaty.

Dział kora brzozy przedstawiony bajkowych postaci, łapcie, które wykonane z kory brzozowej też różne naczynia kuchenne i tak dalej. Jest tam dział sprzedaży produktów lokalnych rzemieślników, którzy pracują w muzeum i wykonanych produktów pościel ręcznie.

odwach

Goście również zadziwi zabytków architektonicznych. Wyświetlacz muzeum kostroma różnym czasie, na przykład, odnosi się do guardhouse późnego klasycyzmowi. Budynek jest z przodu ozdobione kolumnami i kształtek. Obecnie znajduje się muzeum historii wojskowej. Eksponaty są: różnorodność broni, medale, nagrody, nagrody, innych dokumentów wojskowych, mapy, walcząc o kilku wiekach ostatniego tysiąclecia. Również to interaktywna wystawa strojów różnych epok i wzorów działań wojennych.

Muzeum Rzemiosł „Piotra zabawka”

We wsi Piotra Wielkiego wykonane ceramiki, a od jego szczątków – zabawki dla dzieci. Więc to było kilka lat temu. Później okazało się ryby. Kto jest zaznajomiony z techniką i produktów gotowych, odwiedzić muzea Kostroma. Jednym z najbardziej popularnych wśród dzieci jest „zabawka Piotra”.

Kolekcja oferuje szereg eksponatów: gwizdki, figurki, nie tylko Pietrowski, ale także z innych wiosek. W przypadku tych produktów charakteryzuje się tym, że glina nie maluje i wytłoczony wzór na nim.

Muzeum zajmuje stary dwukondygnacyjny dwór. Tutaj, podobnie jak w wielu innych podobnych obiektach, garncarzy, pasjonatów branży, będą uczyć dzieci rzeźbić zabawki własnymi rękami.