859 Shares 922 views

"Groza-021": opinie. traumatyczne broni

We współczesnym świecie coraz większa popularność zdobył różne rodzaje środków samoobrony, w szczególności traumatycznych broni palnej. W tym artykule przyjrzymy się pistoletu do wystrzeliwania pocisków gumowych „Groza-021”: opinie, specyfikacje, opisy systemów.

informacje ogólne

Traumatyczne pistolet „Burza-021” produkowane przez JSC „Tehnoarms” (Rosja), który znajduje się w dzielnicy Naro-Fominsk, Moscow region, i jest swego rodzaju centrum, specjalizującą się w rozwoju fotografowania sportu w regionie. Konstrukcja tego modelu oparta jest na ukraiński pistolet „Fort”, tak że „The Storm” jest praktycznie nie różni się od „Fort-12T”. Nawet montaż broni wykonanych z ukraińskich komponentów. Traumatyczne pistolet „Haze-021” (oceny ekspertów potwierdzają to) jest wykonany ze stali nierdzewnej broni, o wysokim stopniu niezawodności i trwałości długa żywotność. Częściowy demontaż odbywa się bez jakichkolwiek dodatkowych narzędzi. Kompleks środków technicznych podejmowanych w trakcie różnych testów, system jest niezawodny.

Opis pistolet

Automatyzacja tej broni działa na zasadzie wykorzystania wolnego śruby odrzutu. Obudowa utrzymuje sprężynę powrotną, który jest umieszczony pod beczki w położeniu wysuniętym. Lufa jest przymocowany do ramy. Wyzwalacz typu młotek, podwójnego działania (jak strzał można przeprowadzić po wstępnym zadziera i trybie DA) z pozycji otwartej, z możliwością napinania bezpieczeństwa młotek. Bezpieczeństwo jest sterowany za pomocą dźwigni bezpieczeństwa, dźwignia, która znajduje się po lewej stronie sworznia pistoletu. Wyłączyć za pomocą dźwigni kciuk metody translacji do dolnej pozycji. Zabytki muszka i całkowicie przedstawione, które są zamocowane w rowku „jaskółczy ogon”. Istnieje możliwość wykonania bok poprawek. Na ich tylnej powierzchni pokryta białymi znakami (punkty), które ułatwiają szybki celowania. W ciemności, nie świecą. Sklep „The Storm-021” ma dwurzędowy naprzemienny układ amunicji do odbudowania wyjście w jednym rzędzie. Zatrzask kołnierz znajdujący się po lewej stronie w ramce u nasady kabłąka spustowego. uchwyt polimer powłoki.

broń fabularne

Traumatyczne pistolet „Burza-021” jest zaktualizowaną model samoobrony broni „Burza-02”. Różnica między nimi polega wyłącznie na nowej technologii (EVO), stosowanych w produkcji i przetwarzaniu beczki. W rzeczywistości, nowa beczka jest kolejnym krokiem w wersji rozwojowej V4 / v4.1. Aby wykluczyć możliwość zwalniania kule metalowe jest on wykorzystywany jako bariera tulei ukośnego położenia wiercenia, które jest zainstalowane bezpośrednio za komorą. Konstrukcja ta jest cechą nowoczesnej broni, która jest wykonana z ZSA „Tehnoarms”.

pnie EVO

Od momentu wprowadzenia na rynek rosyjski zbrojeń łodyg rozpoczęty przez technologię EVO, sprawdzone tylko z najlepszej strony. Odnosi się to do wiarygodności i dokładności ognia. Gun „Burza-021” (przeglądy właścicieli i eksperci potwierdzają to) z powodu tego element konstrukcyjny posiada szereg zalet: stabilną dokładność wykonania, niezależnie od rodzaju amunicji, brak szczeliny, brak konieczności wymiany motorem, stosując różne rodzaje amunicji, stabilną pracę migawki wycofywania i paszy naboje, które nie zależą od mocy. Wszystko to można opisać jednym słowem – „wszystkożerne”. Ponadto, stosowanie tej technologii zwiększa niezawodność broni.

charakterystyki pracy

Gun „Burza-021” – to osobisty traumatyczne broń samoobrony, który jest przeznaczony do wystrzeliwania amunicji kaliber 9 mm (typ RA 9 x 22). Wkłady mogą być wyposażone w kule gumowe i łzawiącym. Dozwolone amunicja działanie hałasu strzelanie. długość ramion wynosi 180 mm, a beczka – 95 mm, wysokość broń – 131 mm, szerokość – 32 mm. Pistolet Ciężar Wydajność wynosi 830 g uchwyt – 14 rundy. Pistolet wszyscy stali o bardzo wysokiej jakości polerowanej.

test

Wyniki wypalania „Haze” pistoletu produkowane przy użyciu technologii EVO znacznie ulepszony w stosunku do typu beczka v4.1. Izba broni są dokładnie skalibrowane i wypolerowane do połysku, i przystosowany do przechowywania grubości liniowej traumatyczne amunicji. W nowym modelu zmienić odległość między szczękami okucie 0,4 mm, jest on zapisany na prawdopodobieństwie kasety opierają się o górną końcowej części komory niż poprzedni model i grzechu pierwszych egzemplarzy „Haze-021.” Właściciele opinie potwierdzają, że nowe pistolety działają niezawodnie z innej amunicji. Dokładność i precyzja beczki na najwyższym poziomie. Ponadto, nowa technologia znacznie wzrosła efektywność cienką amunicji wypalania, zwłaszcza z miękkiego pocisku.

"Travmatiki" "Groza-021": Opinie

fani z forum broni jest pełen pozytywnych komentarzy na temat broni. Przede wszystkim właściciele twierdzą, że jakość materiału, z którego wykonany pistolet. Jest to zrozumiałe, ponieważ większość producentów korzystać z różnych traumatycznych broni stopów aluminium, które po intensywnym strzelaniu zaczynają się załamać. Ta cecha „burze” odróżnia się od wielu konkurentów. Ponadto pistolet jest bardzo dobrze wyważony, posiada wygodny uchwyt, to czuje się nie cięższe niż desyatizaryadnogo „Makaritch” prawdziwa waga jest trochę więcej. Mówią właściciele tych broni i maszyn do obróbki wysokiej jakości i części. „The Storm” jest w stanie strzelać, że tak powiem, po wyjęciu z pudełka i nie wymaga dostrajania i regulacji. Pistolet jest idealnym miejscem dla ludzi, którzy nie przeszkadza broni strojenia. Do zalet należy również niezwykle komfortowe zabytków. Pod względem ergonomii, „Burza” znacznie lepszy „Makaritch”, jego najbliższy konkurent. Również to duży plus, to klatka dwurzędowa, przeznaczone do 15 rundach. Wśród braków broń emituje pojedynczy – dość złożone kompletny pistolet demontażu.

"Groza-021" strzelanie pistolet

Opinii amatorów jak i profesjonalistów o dokładność odpalania tej broni są ograniczone do tego, że dokładność odległości 15 m (dla „travmatiki” jest odpowiednia odległość) w celu 30 x 30 cm, jest bardzo duża. Równie dobrze założona jako amunicji o niskim poborze mocy i wzmocniona nabojów. Należy zauważyć, że automatyczny pistolet działa tylko przy użyciu kaset wypełnionych kulą gumową. Jeżeli ogień gazów lub amunicji paralizatory, konieczne jest po każdym strzale manualnie przydzielić obudowy śruby w jej tylnym stanie usunąć zużyte kasety i przesłanie nowego ładunku do komory.

wniosek

Z powyższego można wyciągnąć następujące wnioski: pistolet „Thunderstorm” niezawodne, trwałe, dokładne, z więcej zasobów. Jest to idealne miejsce do uprawiania sportów strzeleckich i samoobrony. Niewielkie wymiary pozwalają na wykorzystanie jego broń ukryta Carry. To traumatyczne pistolet może chronić swojego właściciela w przypadku ataku w ciemnym zaułku na niego iw pełni uzasadnia swoją nazwę, stając się „burza” do „Gopnik” i różnych „bandytów”.