596 Shares 3659 views

Ślub kolor Marsala: modny, stylowy i gustowny

Każda panna młoda jest zaniepokojony faktem, że jej wesele odbyło się na najwyższym poziomie. A nawet jeśli materialne możliwości nie pozwalają na triumf w każdym przypadku, należy uzgodnić z wielkim smakiem. Najbardziej modny design ślub jest obecnie uważany za kolor włoski deser Marsala. Przepis tego napoju pojawiły się w tym samym mieście, znajduje się na wyspie Sycylii. Według oficjalnej wersji, Marsala jest bogatym wina czerwone, posiadające brązowe zabarwienie. I umieścić go łatwiej, kolor ten jest nazywany bordowym, wino. Jest to dobre połączenie z innymi odcieniami stosowanych w dekoracji, wnętrze, makijaż i ubrania.

Triumf powinien wyglądać bogaty

Kolor wina ślub wygląda drogie. Oczywiście, chodzi o to, że nie każdy kolorowe w ten sposób produkt jest rzeczywiście wart niewyobrażalne pieniądze. Chodzi w postrzeganiu kolorów nadających kolorowych obiektów w bogatej wygląd. Wiodąca konstrukcja ton wino wygląda dość imponujące nawet gdy stosowany samodzielnie. Ale w połączeniu z innymi kolorami i odcieniami obchodów nabiera dodatkowej jasności.

Oczywiście, byłoby pożądane, aby impreza była szczera, nowoczesne i zupełnie wyjątkowy. Zrób to dość łatwe w wybranym stylu. Jeśli wcześniej z należytą starannością, aby dostarczyć wszystkie szczegóły, kolor marsala wesele będzie pamiętany dla nowożeńców i gości jeden z najlepszych.

bride Dress

Najbardziej uwagę na ślubie jest zawsze nagradzani nowożeńcy zużycie. Panna młoda może wybrać białą lub mleczną sukienkę. Taki przykład wykonania jest konwencjonalne, tym więcej pojawia się w znacznie fotografii. Również dopuszczalny kolor sukni Marsala, ale nie każdy jest w stanie postrzegać go jako wesele. Należy mieć na uwadze, jak dobre młodej w sukni z nasyconych kolorach. Oczywiście, lepiej jest być białe ocieplane brunetka. Dlatego, jeśli planujesz ślub w Marsala koloru, młoda żona jest możliwe do zrobienia odpowiedni pas koloru.

Najciekawszym elementem wizerunku ślubu są bordowe buty. Są one idealnym rozwiązaniem dla białej sukni i pasa koloru Marsala. W tych samych butach zamszowych będzie wyglądać szczególnie drogie. Czy to wyglądać butów jest trudne, co więcej, są one mało prawdopodobne, aby być niski koszt.

bukiet panny młodej

Nie zapominaj, że ślub w kolorze Marsala – jest to właściwa konstrukcja bukiet panny młodej. Po tym wszystkim, on też musi być przeprowadzone w odpowiednim przypadku styl. Kwiaty, które są wykorzystywane do tworzenia bukiet, jak również jego kształt i wielkość są wyraźnym wyrazem charakteru panny młodej.

bukiet ślubny w wybranym stylu składa się z kolorów:

 1. Dahlia.
 2. palić liśćmi.
 3. Ranunkulyus.
 4. Mini Calla.
 5. Gwiazdnik.
 6. Black Tulip.
 7. Anturium.
 8. Oriental Lily.
 9. Tulipan.
 10. Clematis.
 11. Photinia.
 12. Sukulentów.
 13. Heleborus.
 14. Ranunkulyus.
 15. Cymbidium Orchid.
 16. Amarilis.
 17. Astilbe.

Taki bukiet będzie wyglądał całkiem kolorowy, świąteczny, bogata, podobnie jak cały ślub w Marsala koloru. Zdjęcia są dobrym przykładem.

pan młody garnitur

Młoda żona strój jest całkowicie zależne od swoich preferencji. Może Młodej chce nie tylko utrzymać ogólny charakter imprezy, ale także, aby dodać kolor. W tym przypadku, aby wyglądać nowoczesny i stylowy, powinien nosić garnitur kolor Marsala. Obraz będzie naprawdę modne i pogrubione.

Ale marsala kolor ślub nie zobowiązują młodą żonę nosić identyczny strój tonu. Jak oblubienica, może wolisz krawat i boutonniere uroczystość główny kolor. Wygląda harmonijnie wtopić Marsala z następujących kolorach:

 1. Ciemny niebieski.
 2. Brązowy.
 3. Czarny.
 4. Odcieniach szarości.

W tym przypadku, pan młody w garniturze którejkolwiek z tych kolorów z krawatem i dziurki daje zdarzenie specjalny urok.

Rejestracja zdarzeń

Podczas dekoracji pokoju, można zwrócić uwagę odwiedzających, nie tylko na polu projektowania, ale także na postawie koloru do wina. Jest to tym bardziej spójne z charakterem uroczystości, jak na weselu w Marsala koloru. Dekoracja sali jest najważniejszy, ponieważ goście stół spędzają większość imprezy. Dlatego ciekawym elementem wystroju będzie butelka wina, które są wykorzystywane jako wazony na kwiaty.

Korki mogą być również wykorzystywane do dekoracji pomieszczeń, silnie odwołując się do wyobraźni. Na przykład, można zrobić miniaturowy trójwymiarowe są w tabelach. Ponadto innowacyjne pomysły mogą być wdrażane przy tworzeniu woli książki. W nim goście mają pisać swoje gratulacje dla nowożeńców i zostawić odciski palców. Są, oczywiście, trzeba zrobić w Marsala koloru. I placek ślub też musi być zgodne z wybranym stylu ślubu. Jego główny kolor powinien być bordo.

jesień ślub

Marsala kolor harmonizuje doskonale z jesieni kolorów natury, tak aby utrzymać imprezę, urządzone w tym stylu, jest korzystne w run-up liści jesienią. Jesień – idealny czas na połączenie bordo, zieleni i złota kolorów. Kompozycje w takich kolorach wyglądają bogaty i bogaty. Dlatego też, jeśli ślub jest wykonana w kolorze z palety barw naturalnych kolorach jesienią Marsala, ta opcja jest najbardziej do zaakceptowania.

Przy stole, młody muszą być umieszczone łuk, zaprojektowany w pełnej zgodności z triumfu stylu. Wykonana jest ze sztucznych kwiatów, perełek, purpurowych motyli kabaretki papieru lub innych elementów dekoracyjnych. I bardzo dobrym rozwiązaniem byłoby połączenie jesienne kolory w nim. Również w konstrukcji łuku może być używany i kremowe tkaniny bordo.

ślub dekoracja kolor Marsala to doskonała platforma do wszelkiego rodzaju eksperymentów. Jest to konieczne, aby uwolnić wyobraźnię i nie bój się podnieść i spróbować alternatywy. Po bordo łatwo połączyć z wielu odcieniach, tworząc jasne i żywe kompozycję.