402 Shares 5899 views

Dan Fogler: Biografia, kariera filmowa, zdjęcia

Niekonwencjonalny amerykański aktor Dan Fogler, który znany jest ze swoich dużych, wyrazistych oczach i trochę dzikie gatunki, upadł z aktorstwem piosenkarza w musicalach na Broadwayu, aby przedstawić hollywoodzkie gwiazdy. Trudno sobie wyobrazić, że talent parodia pomoże mu stać się zwycięzcą nagrody Tony Award (teatralny odpowiednik słynnej „Oscar”), otrzymane przez nią dla najlepszej części w słynnym musicalu.

biografia

Dan Fogler, którego pełna nazwa to Daniel Kevin Fogler, urodzony 20 października 1976 roku w Brooklynie w Nowym Jorku. Jego matka – Shari – nauczyciel języka angielskiego, a ojciec – Richard Fogler – lekarz wojskowy. W Boston University otworzył prywatną szkołę teatralną, gdzie przyszła gwiazda i trudno zrozumieć podstawy działając zawodu.

Pierwszą rzeczą, Dan Fogler, którego biografia od początku było związane z musicali i przedstawień Szekspira i Czechowa, studiował w jego własnych słów, aby tańczyć w rajstopy i wykonywać wszystkie akty nie do pomyślenia, że nie zgadzają się z samego siebie.

Początki kariery

W 2002 roku Dan Fogler po raz pierwszy pojawił się w telewizji w programie „Trzydzieści sekund sławy”, w którym przedstawił swoją parodię aktor Al Pacino. Następnie wziął udział w sesji wideo dla danego typu band O Negative. Tutaj on przedstawia parodie człowiekiem celebrytów i zwalnia się przed kamerą.

Głos Dena Foglera można usłyszeć w filmach animowanych, gdzie oni „mówią” wielu bohaterów, takich jak Gribble ( „Mars Needs Moms”), Członek Zarządu ( „Horton słyszy Ktosia”) Zeng ( „Kung Fu Panda”), jak również aktora Brał udział w dubbingu animowanego serialu „Robot Chicken”.

popularność piosenkarki

Po raz pierwszy jego talent zaczął mówić do całego kraju, kiedy w 2005 roku, grał rolę pana barfi w sensacyjnym musicalu 25. Roczne Putnam County Spelling Bee. Wszystkie spektakle historia był fakt, że sześć dziwnych niewygodnych nastolatków, którzy weszli w okres dojrzałości, wziąć udział w konkursie ortograficznym Putnam County. Ich mentorami są trzy tego samego ekscentrycznego dorosłego, któremu jakoś udało się uniknąć wszystkich trudności, które zazwyczaj pojawiają się z początkiem dojrzewania.

W trakcie nastolatków konkursu nie konkurować tylko w pisowni, ale również zaczynają rozumieć, że zwycięstwo jest w nim – to nie jest najważniejszą rzeczą w życiu, a jeśli jeszcze stracone, to fakt ten nie sprawi, że przegrany. Dan Fogler jako on sam (zdjęcia w artykule) na pewno udało, jak to możliwe, aby doprowadzić do jego charakteru, pana barfi wszystkie te lęki, które dotykają się w czasie swojej młodości.

Aktor był zadowolony z jego pracy i rozmawialiśmy o tym, że tak było, a on chciał przedstawić go na scenie. Możemy powiedzieć z pewnością, że sam Vogler wynalazł jego charakter: nieprzyjemny braggart samochwał i spacer z kaczki, kołyszący się na boki. Warto zauważyć, że ten występ był wspaniały sukces, a dowodem na to jest fakt, że jego pokaz Broadway trwał dłużej niż dziewięć miesięcy! Dla tej pracy, że otrzymał kilka nagród, ale najbardziej wpływowy z nich był dokładnie nagrodę Tony Award.

kariera filmowa

Początkowo, Dan Fogler, którego filmy są obecnie znane i lubiane na całym świecie, pojawiła się w krótkich filmach. Pierwszy z nich został wydany w 1999 roku i nazwano Brooklyn Thrill zabójca. To był dramat w reżyserii Pawła Franco i Derek Davidson. Jednak prawdziwa sława o nim jako aktor film przyniósł obraz „Balls of Fury” Robert Ben Garant, wydany na dużych ekranach w 2007 roku. Tutaj Vogler zagrał Randy Daytona – niezwykle utalentowanego gracza w ping-ponga, karierę, która, niestety, jest zwinięty w dół. Jednak CIA dało mu możliwość powrotu do sportu, ale do tego musi on wziąć udział w nielegalnym turnieju organizowana szefa mafii w posiadłości. W tym filmie grał ze słynnym aktorem Christopher Walken.

W tym samym roku Dan Fogler zapalił się w innym filmie – komedii o nazwie „Good Luck Chuck” – wraz z Dzhessikoy Alba i Deynom Kukom. W 2009 roku zdjął już własny obraz „Histeryczna Psychoza”. Było to prawdziwie wybuchowa mieszanka thrillera, komedii i horroru. Jego film został uhonorowany otworzyć Tribeca Film Festival, który odbył się w tym czasie w Nowym Jorku.

W 2013 roku opublikował swoją drugą pracę jako reżyser – film „Don Peyote”. By the way, i grał główną rolę w partacze i przegrany Warren, którzy trudzili się w bezczynności, jeszcze nie spotkałam bezdomnym ekscentryczny, powiedział mu o rychłym końcu świata. Teraz ze względu na czterdzieści Dena Foglera posiada 45 aktorów i pracy 3 dyrektorów, a on został pomyślnie usunięty jednocześnie w kilku filmach, z których większość powinna być ukazać jeszcze w tym roku.