133 Shares 8192 views

Zwierzęta wymienione w Czerwonej Księdze Terytorium Perm: lista zdjęcie

Czerwona Księga regionu Perm – specjalny dokument, który znajduje się lista organizmów żywych znalezionych w regionie Perm i zagrożonych, lub o ograniczonej liczbie. Światło ujrzała w 2008 roku, a wcześniej w 2007 roku uchwała rządu regionu, który został nagrany i liście żywe organizmy potrzebują szczególnej ochrony.

Zwierzęta wymienione w Czerwonej Księdze regionie Perm, podzielone na kilka kategorii: na skraju wyginięcia, których liczba spada, i rzadkich organizmów. Ponadto, oprócz dokumentu znajduje się lista organizmów, które żyją w regionie, ale zawarte w rosyjskiej Czerwonej Księdze.

Zastanów się, które z Perm Kraju zwierzęta wymienione w Czerwonej Księdze, mamy listę tych, które są bardzo wysokie zagrożenie wyginięciem.

Skorupiaki i pająki

Pierwszymi mieszkańcami jaskiń regionu Perm jest jego gatunek endemiczny, czyli Występuje on tylko w tym obszarze. Krangoniks Khlebnikov pozbawiony oczu oraz nie przepuszczają światła, jego kolor zmienia się z białawego do Mlecznej. Nazwał na cześć przewodnika, opiekuna z jaskiń. Skorupiaki to pływak z boku, to jest przystosowane do jaskiń zimno wodnych. Maksymalny dopuszczalny dla niego temperatury wody 5 stopni. Wśród zwierząt wymienionych w Czerwonej Księdze regionu Perm, krangoniks Khlebnikov jest jednym z najbardziej niepokojących wskaźników – zanika. Dla badaczy zainteresowanych w organizmie przez jego unikalny adaptacji do życia w jeziorze jaskini.

South rosyjski tarantula – bardzo duży przedstawiciel w swoim rodzaju, wolą osiedlać się w stepowych i leśnych plantacji. Jeśli chodzi o region Perm, to tutaj znajduje się jedynie w południowej części Zbawiciela góry. Owad ten żyje w norach ziemnych wykopano w suchej ziemi. To dywany dno internecie. Głównymi czynnikami wpływającymi na zmniejszenie liczby (Red Book jest oznaczonego jako rzadko), – zmiany w poziomie wód gruntowych (otworów zalewowych) są również deptanie miejsce rozliczenia tych owadów.

Alopekoza Kungurskaya – kolejny endemiczny Perm gruntów. Poznałem ten mały pająk jest bardzo rzadkie, więc nie badano za mało. O nim mamy bardzo mało wiedzą: mały rozmiar pająk, nie oplatania sieci. Odkryta w 1996 roku.

ryba

W regionie Perm raz mieszkał Ryby wymienione w Czerwonej Księdze Rosji: Kiełb białopłetwy, Beluga, śledź Wołgą, jesiotra rosyjskiego. Są tacy, którzy są w stanie rzadkie, na przykład, byczek.

Jednakże, istnieją inne, których populacja zmniejsza się, na przykład, wspólna pstrąg. Ta duża ryba z rodziny łososiowatych czuje się świetnie w chłodnej wodzie, preferuje szybki przepływ. Morze nie wychodzi – występuje tylko w wodzie słodkiej. Pstrąg jest bardzo wrażliwy na czystość wody, dlatego jest to nie tylko rzadkim gościem w rzekach regionu Perm, ale również w wielu innych. Ryba jest bardzo podobny do szczupaka, różnice – kolor czerwony i ciało pokryte plamami.

Innym ryby, których liczba zredukowana – Rosyjski bystranka. Jest bardzo podobny do ukleja, tylko kształt ciała jest bardziej uciążliwa dla karaluchów. Preferuje nad rzeką nie jest szybki, cichy. Na obszarze regionu Perm jest ograniczona do trzech obszarach. Ten czynnik oraz niska średnia długość życia Bystrianki umieścić swoje istnienie zagrożone.

Karp – to kolejna wyjątkowa ryba na terytorium Perm. Jego wyjątkowość jest, że status zagrożonych jest wysyłane tylko w regionie. We wszystkich pozostałych złowionych karpi są bez ograniczeń. Perm na ziemi główny czynnik ograniczający – spadek wody w zbiornikach. Karp nie może szybko przystosować się do takich warunków i zamrozić w zimie. Zanieczyszczenie wody i obniżenie dzienna średnia temperatur również mają miejsce.

Płazy i gady

Zwierzęta wymienione w Czerwonej Księdze regionie Perm, potrzebują ochrony i zachowania. Wśród płazów i gadów można nazwać grzebiuszka ziemna i zwyczajne Copperhead.

Pierwszy – ogona gadów (żaba) o innej budowie oka. Uczeń znajduje się ona w pozycji pionowej. Interesująca jest kolor tej żaby: szaro-brązowy z powrotem z prawidłowym wypryskami wzorca. Wyjaśnienie małe populacje – Zanieczyszczenie wody, ich odwodnienia, konstrukcyjne nad brzegiem różnych obiektów.

Zwyczajne Copperhead wiedzieć, ze względu na charakterystyczny kolor, który waha się od żółtego do czerwonego, na tym tle, wzdłuż grzbietu są rzędy plamek. Wąż ten charakteryzuje się dużym rozmiarze – maksymalnie 70 cm. Creeping ciepłolubnych, woli żyć pod skałami, na dobrze rozgrzanej obszarach leśnych. Medyanok populacja w regionie Perm jest mało badane, ale jest oczywiste, że to jest bardzo mała. Istotą działalności gospodarczej człowieka, który niszczy siedliska węża.

ptaki

Zwierzęta wymienione w Czerwonej Księdze regionu Perm – to także ptak. Weźmy pod uwagę tylko te oznaczone status na krawędzi wymarcia.

Łabędź – bardzo duży ptak. To ma swoją nazwę z charakterystycznym okrzykiem podczas lotu. To bardzo łatwo pomylić z sąsiadami – łabędzia niemego, ale ten ostatni ma charakterystyczny wzrost na dziobie. Żyje wyłącznie w odległych, niedostępnych obszarach regionu. Głównym czynnikiem wpływającym na wielkość populacji, – zniszczenie człowieka.

Berkut – kolejny bardzo rzadki ptak, którego numery są znacznie zmniejszone. Ten duży orzeł kolor kasztanowy jest pod stałym okiem kłusowników, a ich rola w ograniczaniu osoby wylesiania grania, gniazdowania ptaków. Te ptaki są często zabijane przez pułapki.

Peregrine – nawet niektóre zwierzęta wymienione w Czerwonej Księdze regionu Perm. Te dumne koczownicze ptaki cierpią z powodu zniszczenia krajobrazu, ponieważ osadzają się na skałach. W różnym czasie na terytorium zamieszkałego przez 13-15 par tych wszystkich osób.

ssaki

Ssaki Zwierzęta wymienione w Czerwonej Księdze regionu Perm – z piżmaka, norki europejskiej i gacek.

Pierwszy – małe zwierzę, które mogą być określone przez długi nosa wyglądało na bagażniku. Mieszka w stojącej wodzie, nad brzegiem kopania nor. Główną przyczyną wymierania – zniszczenie siedlisk.

Wśród zwierząt można spotkać Terytorium Perm i drapieżniki. Europejski norek – małe zwierzę, które żyje w norach gryzoni na nabrzeżu. Ponieważ zwierzę ma futro wysokiej jakości, populacja zmniejszyła się dramatycznie. Również ważne jest działalność gospodarcza osoby na nabrzeżu (zanieczyszczenie środowiska, budynku, kanalizacja).