656 Shares 6403 views

Jak zrobić płynnych samozames do elektronicznych papierosów? proporcje przepisu

Elektroniczne papierosy są już mocno zakorzeniona w naszym życiu. Spotkać człowieka, który pali to już nie nowość, ludzie nie są zaskoczeni tym innowacji. Obecnie istnieje duża liczba gotowych mieszanek, które różnią się od siebie nie tylko przez ilość nikotyny, ale również smak, zapach. Miłośnicy tego samego za każdym razem, aby spróbować wszystkie nowe i nowe smaki mogą być przygotowane samozames płyny do elektronicznych papierosów.

korzyści samozamesa

Wśród zalet należą:

 • niski koszt cieczy ogółem (30 ml wartości samozamesa około 30 s.);
 • z self-catering, można mieć pewność, że kompozycja jest tylko naturalne (warto zauważyć, że ciecz do elektronicznego papierosa nie wymaga obowiązkowej certyfikacji, a tym samym gwarantują jego bezpieczeństwo nie jest obecny);
 • można niezależnie regulować proporcje oparów i smaku;
 • Może on być wykonany całkowicie dowolną objętość do przyszłego użycia (na przykład, jeśli planuje się przelot długa);
 • Wybór smaku zależy wyłącznie od preferencji, można łatwo podłączyć smaku kiwi, kawa i lukrecja, jak również te, które są całkowicie niezgodność ze sobą.

wady samozamesa

Mimo tych wszystkich zalet, samozames płyn do elektronicznych papierosów ma pewne wady, ponieważ wiele z nich wolą kupować gotowe preparaty. Wady te są następujące:

 • dostać smak ulubionej marki płynu jest praktycznie niemożliwe;
 • Proces wytwarzania jest czasochłonny;
 • ponieważ ten sam smak może Pall, w zakresie powinna być szeroka gama smaków do mieszania.

skład mieszaniny

Przed dokonaniem samozames płynu do elektronicznych papierosów, trzeba przygotować główne komponenty do niej, co tylko pięć:

 1. glikolu propylenowego. Bezbarwnej cieczy lepkiej konsystencji ze słodkim posmaku. Absolutnie bezpieczne składniki (nawet jeśli przypadkowo połknięte), który został zatwierdzony do użytku w wielu krajach na całym świecie. Płyn na papierosy elektroniczne pełni funkcję transportu nikotyny i środki aromatyzujące. Jest to możliwe ze względu na zwiększoną nasiąkliwość. Im więcej tego składnika w cieczy palenia, smak wypowiedzi, chce palić mniej i mniej. Jednak para będzie również mniej.
 2. Gliceryna. Składnik ten jest niezbędny w celu samozamesa mieszające składniki można mieszać i tworzyć parę. Jednak duża ilość może nudny smak i dlatego przepływ smaki wzrośnie. Ponadto, gęstość takiego samozamesa nie pozwalają knot całkowicie w wodzie, co może prowadzić do przywieraniu.
 3. Nikotyna. Składnik ten płyn do elektronicznych papierosów produkowanych przez ekstrakcję kawałki tytoniu. Warto zauważyć, że każda marka korzysta z własnego tytoniu, dlatego smak papierosów tak różne. Jeśli wybierzesz ten składnik nie spieszyć się i kupować duże ilości naraz. Ponadto nikotyna wymaga specjalnych warunków przechowywania, w szczególności potrzebę ograniczenia dostępu światła, ciepła i tlenu.

 4. Wody. Nie powinno to być zwykłą wodą z kranu i destyluje. Ten komponent wymaga nadania mniej gęstą konsystencję po zmieszaniu innych składników. Jeśli pojawi się woda destylowana jest problematyczne, nie używać przegotowanej, ale warto pamiętać, że może to być niepożądane zanieczyszczenia.
 5. Smaki. Mogą być pochodzenia naturalnego (otrzymane na drodze fizycznej i są dość drogie), identyczne z naturalnymi (część składników uzyskuje sztucznego, ale odpowiadają naturalne), sztuczne (wytwarzany przez syntezę chemiczną, jeden ze składników nie występuje w naturze).

Szukaj te składniki nie będzie trudne, ponieważ wszystkie są w domenie publicznej. Dlatego samozames płyn do elektronicznych papierosów (recepty są podane poniżej) może być doskonałą alternatywą dla gotowych mieszanek.

Kluczowe narzędzia

Oprócz składników ciekłych, do przygotowania samozamesa potrzebie

 • butelek o różnych pojemnościach (najbardziej dogodnej pojemności 10 ml, 30 ml, 100 ml);

 • pipety Pasteura (są klasyfikowane);
 • Medyczne strzykawki 20 kostek.

Można użyć środków i improwizowany, ale trzeba mieć pewność, że są bezpieczne dla zdrowia, jak również w warunkach przechowywania.

Jak zrobić samozames Płyn do elektronicznych papierosów: recepty

Istnieją trzy podstawowe sposoby samozamesa które różnią się od siebie ilością pary wodnej, obecność smaku i nikotyny.

Proporcje cieczy samozamesa elektronicznego papierosa w pierwszym przypadku gwarantować średnią ilość pary wodnej, ale w razie potrzeby mogą być nieco zmienione (dla pary odpowiada glicerol). Używaj tylko czystych pojemników. Proporcje następujące:

 • 35% gliceryny;
 • 55% glikolu propylenowego;
 • 10% wody.

Do dokładnych pomiarów zaleca się użycie strzykawki, pipety lub objętościowe. Po pierwsze, glicerol i glikol propylenowy zmieszano, a następnie uzyskaną mieszaninę dodano aromatyzujący do smaku (należy pamiętać, że naturalne substancje zapachowe potrzeba znacznie mniej niż sztucznego) i wodą. Jak dla nikotyny, to nie musi być ostrożny. W 10 ml cieczy do palenia z 6 mg / ml, to trzeba dodać 0,6 ml (stężenie nikotyny w 100%).

Woda powoduje, że mieszaniny mogą płynu, przy czym knot jest impregnowane całkowicie cieczą i nie klei się.

Proporcje te są uważane za tradycyjny, czyli tak zwane prawo samozames płyny do elektronicznych papierosów.

Jeśli nie lubisz dużo pary i chcą zbliżyć smak tradycyjnego papierosa, a następnie będzie zbliżać Ice ostrze przepis. Kompozycja ta charakteryzuje się małą ilością pary wodnej, silnym smaku i wyraźnym ciosem w szyję. Proporcje następujące:

 • 95% glikolu propylenowego;
 • 5% wody destylowanej.

Jak osiągnąć dużą ilość pary wodnej?

Są fani, którzy korzystają z elektronicznych papierosów tylko na kilka wrażeń. Jednak takie mieszaniny zaznają smaku. W celu otrzymania takiej kompozycji miesza się:

 • 80% gliceryny;
 • 20% wody.

Proporcje te są uważane za konwencjonalne, ale można je łatwo skorygować wybierając idealną kompozycję dla siebie.

Zawartość nikotyny

Ilość nikotyny można łatwo regulować. Jest bezpieczny gotować samozames płynu do elektronicznych papierosów (nikotyna wolne recepty nie różnią się od siebie), to jest absolutnie pozbawiony nikotyny, jednak smak jest trochę jak papieros.

Elektroniczny papieros twierdza następuje:

 • 0 mg / ml, – całkowity brak nikotyny;
 • 3 mg / ml odpowiada papierosów znakowanych biały lub platyny niebieski;
 • 6 mg / ml, – srebro;
 • 12 mg / ml – niebieski;
 • 18 mg / ml – czerwony;
 • 24 mg / ml – Kapitan Czarnego.

Ponadto, w niektórych przypadkach wytwarzane mieszaniny, która zawiera 36 mg nikotyny, lecz jedynie jako podstawę do wytwarzania słabszych cieczy.

podstawowe zasady

W celu dokonania płynnych samozames do elektronicznych papierosów (dużo pary wodnej można uzyskać poprzez dodanie gliceryny), zaleca się przestrzegać podstawowych zasad:

 1. Nie zaleca się natychmiast zebrać dużo płynów, jeśli dopiero zaczynasz próbować takich eksperymentów, ponieważ nie można obliczyć z ilością smaku lub nikotyny. Wynika to z faktu, że każdy człowiek ma inną percepcję smaku, dlatego te same proporcje mogą być postrzegane w różny sposób.
 2. Po zmieszaniu wszystkich składników, mieszaninę należy wstrząsnąć. Ponadto, płyn trzeba zaparzać przez co najmniej dobę, chociaż może on być dłuższy.
 3. W celu zapewnienia zgodności z proporcje Zaleca się stosowanie precyzyjnych przyrządów pomiarowych.
 4. Wszystkie działania prowadzone przez zmieszanie tylko w rękawiczkach.
 5. Jeżeli płyn jest zbierany do wykorzystania w przyszłości, zaleca się przechowywać w chłodnym miejscu, najlepiej w lodówce. Ponadto, opakowanie musi być zamknięte i ukryte przed słońcem.

Jeżeli po mieszanina została przygotowana, zdajesz sobie sprawę, że posunął się za daleko ze smaków lub nikotyna, może być jeszcze poprawione. W pierwszym przypadku, problem ten może być rozwiązany przez rozcieńczenie, drugi – dodawanie aromatów – mentolu lub wiśniowy.

Korzystanie z kalkulatorów

Oprócz klasycznych receptur, można użyć specjalnych kalkulatorów, które przyniosą mieszaniny formuły, w zależności od swoich potrzeb. mogą pobrać do komputera i używać w Internecie. To właśnie te kalkulatory pozwalają niemal natychmiast odebrać idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. I pamiętaj, że wszystko powinno być miarą.