514 Shares 2150 views

Jak wybielić skórze obszarów intymnych, uczuciowych wybielanie

Obecnie wiele kobiet próbują wybielić skórę w miejscach intymnych. W rzeczywistości, po takiej procedury, obszar ten staje się lżejsze i wygląda bardziej zadbana. Zaciemnienie niektórych obszarów na ciele z powodu różnych przyczyn. Należą genetyki, obciążenie niektórych obszarach skóry podczas ciąży, i oczywiście, wiek i zmiany hormonalne.


Wybielanie miejsc intymnych

Przed jak wybielić skórę w miejscach intymnych, konieczne jest przeprowadzenie peelingu pole. Po tej procedurze, należy zastosować krem do wybielania skóry. Ale to powinno być wykonane tylko na koniec trzy dni po skórki, a następnie przez dwa tygodnie, dwa razy dziennie. Bielenie intymnych obszary – w dość prosty sposób. Nie trzeba zbyt wiele czasu, to nie stanowi żadnego zagrożenia dla ludzi. Jeśli nie wiesz jak do wybielania skóry w miejscach intymnych, użyć specjalnego serum, który zawiera witaminę C. leczenie będzie bardziej skuteczne, jak za pomocą pewnych kremy. Nie tylko zrobić lżejsze skórę, ale także dostarczać jego różnych użytecznych substancji. Takie środki mają doskonałe właściwości bakteriobójcze, niezawodnie zapobiega powstawaniu bakterii i łagodnie zabezpieczyć skórę przed szkodliwymi efektami. Wynik był długo czekać: po dwóch tygodniach Leczony obszar staje się lżejszy, nabędzie jednolity kolor będzie wyglądać dobrze utrzymywane. Teraz możesz czuć się bardziej pewni siebie, niż kiedy nie wiem, jak do wybielania skóry w miejscach intymnych.

wybielacz

Aby rozjaśnić pożądanych części ciała, istnieją specjalne narzędzia, które są przeznaczone nie tylko do zapalniczki skóra, ale także dla dodatkowej mocy i dbać o nią. Do takich celów idealne tamaryndowca celulozowo – Thai fruit – albo tylko jego proszkowych miazga, która jest stosowana do niektórych obszarów ciała jako maska. Owoc ten zawiera takie substancje, które odżywiają skórę, sprawiają, że bardziej gładki kolor, światło i aktywnie walczy z takich irytujących ciemnymi plamami. Aby wynik był bardziej skuteczny przed wybielania skóry w miejscach intymnych, trzeba zmieszać z kurkumy tamaryndowca. Jednak ze względu na brak tego owocu w naszym kraju, można po prostu użyć mydła i wody, który składa się z ekstraktu z tamaryndowca. Takie środki nie będą mniej skuteczne, ale bardzo wygodny w użyciu.

Wybielający krem do miejsc intymnych

Zaciemnienie niektórych obszarach skóry jest to poważny problem estetyczny. Wielu mieszkańców krajów europejskich od dawna stosowane przez takich produktów kosmetycznych, które mają dużą popularnością. Jednak dla naszych mieszkańców jest wciąż należy do kategorii nowych produktów.

Kameralny wybielanie w naszym kraju

Dzisiaj, kilka klinik są w stanie zaoferować nam taką usługę, a wielu klientów są po prostu nieśmiały do obsługi takich problemów. Ludzie uważają wybielania miejsc intymnych procedura śmieszne. Ale kosmetologów ostatnio się coraz więcej odwiedzających do tego problemu. Nowoczesne eksperci mogą zaoferować wybielania skóry rumianek lub specjalnych kremów. W chwili obecnej nie mają wystarczającego doświadczenia w tej materii. Dlatego starają się nauczyć od czołowych światowych ekspertów.