832 Shares 8141 views

Denni Uelbek: krótka biografia

Denni Uelbek – słynny piłkarz, obecnie gra w „Arsenale” z Londynu i reprezentacji swego kraju. Biorąc pod uwagę styl gry i ciała, często w porównaniu z innymi poprzednio popularnych odtwarzaczy „Arsenał” – Nwankwo Kanu i Emmanuel Adebayor. Aby uzyskać więcej informacji na temat tego młodego talentu będziemy iść dalej.

Pierwsze kroki piłkarskie

Rodzice wyemigrowali do Angielski piłkarz Manchesteru z Ghany (Afryka). Jest tutaj 26 listopada 1990, a Danny urodził. Od dzieciństwa, chłopiec zainteresował się piłką nożną, ciągle goni piłkę na ulicy z rówieśnikami. W efekcie, już w wieku sześciu lat został zauważony przez pracowników harcerskich usługę „Manchester United”, w którym akademia i dołączył Denni Uelbek. Jego biografia jako piłkarz rozpoczął od tego momentu. W kwietniu 2006 roku, po raz pierwszy facet grał w „drużynie młodzieżowej”. W następnym roku wziął udział w 28 meczach, które udało się wyróżnić dziewięć gole strzelone. Jako najmłodszy wykonawca, młody człowiek stał się jednym z liderów zespołu.

Pierwszy kontrakt

Prawdziwy przełom nastąpił dla gracza w 2007 roku. Następnie, w lipcu-miesięcy, z „Manchester United” i podpisał kontrakt debiut stazhorsky Welbeck. Danny był wymieniony w pierwszej części młodzieży, ale wkrótce został przeniesiony do trenerów rezerwowych. Oto on głównie na ławce. Na początku 2008 roku, wraz z „Fundacją” piłkarz udał się do Arabii Saudyjskiej – do udziału w towarzyskim meczu. Po powrocie stamtąd, w styczniu 2008 roku, Alex Ferguson obiecał mentor chłopca aby umieścić go w aplikacji do następnego sezonu. Ponadto Danny nawet dostał stałą salę gier. 09 lutego przed derbach przeciwko klubu „Manchester City” trener mówił o piłkarza jako potencjalnego uczestnika meczu i nie wyklucza jego występ w pierwszym zespole. Jednak gracz nie dostał czas nawet w aplikacji.

"Manchester United"

We wrześniu 2008 roku miesiącem dla „Manchester United” w Pucharze meczu przeciwko FC Middlesbrough „” swoim pierwszym meczu grał Welbeck. Danny wyszedł pierwszym składzie, ale strzelił gola nie był w stanie rozróżnić. Jednak jego zespół wygrał z wynikiem 3: 1 i przekazywane. W następnej rundzie, on wszedł z ławki przeciwko „CRC” 72 minucie i zdobył sobie karę, która jest sprzedawana Karlos Teves. Cel ten był zwycięski. Po raz pierwszy w bramie wroga „Manchester United”, że „podpisane” w krajowych mistrzostwach gry. „Czerwone Diabły” wygrał miażdżące zwycięstwo nad klubem „Stoke City” z wynikiem 5: 0. Piłkarz w drugiej połowie wszedł z ławki i posłał piłkę do bramki z odległości 30 metrów. W grudniu 2009 roku, Denni Uelbek podpisał pełnym porozumieniu z klubem. Później, w 2012 roku, w drodze wzajemnego porozumienia, został przedłużony do 2016 roku.

„Arsenał”

Po Alex Ferguson zrezygnował ze stanowiska kierownika „Manchester”, piłkarz karierę w klubie nie miał szczęścia. Sytuacja pogorszyła się wraz z przybyciem zespołu Lui Van Gaal, z którymi gracz nie udało się nawiązać relację. W rezultacie zawodnik przeniósł się za 16 milionów funtów w Londynie „Arsenał” we wrześniu 2014 roku. Dwa tygodnie później wystąpił w T-shirt „Gunners” swoim debiutanckim meczu. 20 września gracz strzelił pierwszego gola dla nowego zespołu. To był bardzo udany dla meczu przeciwko Turcji „Galatasaray” w fazie grupowej Pucharu Mistrzów, gdzie zaprojektował swój pierwszy w karierze hat-tricka. Teraz Denni Uelbek w „Arsenale” pojawia się pod numerem 23. Jego mentorem Arsene Wenger trzyma młody talent jest bardzo duże nadzieje i zamierza nadal zapewnić mu stałą praktyką meczu, co wielokrotnie mówił w wywiadzie.

Anglia

W wieku czternastu facet zadebiutował w drużynie młodzieżowej Anglii. To był mecz przeciwko Walii. Kiedy chłopiec miał siedemnaście lat, został zaproszony do zespołu U-17. Jednym z jego głównych osiągnięć było celem tutaj w Serbii, brama do kwalifikacji przez którą Brytyjczycy byli na Mistrzostwach Europy, gdzie zdobył srebrny medal. Denni Uelbek stała się kluczowym wykonawcą i jego zespół na mistrzostwach świata młodzieżowych w Korei Południowej, gdzie zdobył dwie bramki.

Dla krajowych graczy zespół zagrał po raz pierwszy 29 marca 2011 w meczu przeciwko Ghanie. Pierwszy gol w jej koszuli gracz zdobył w swoim piątym meczu (przeciwko Belgii). Podczas Mistrzostw Europy w 2012 roku Denni Uelbek zdobył fenomenalny urody wbita piłkę do Szwedów, późniejszy zwycięsko i pomógł zespołowi opuścić grupę w następnej rundzie.